חדש! מומו נותנת לכם לבחור את גוון העיצוב המועדף עליכם:
ראשי
היום ביזבזתי חצי יום במחיקת 500 חברים שאני לא מכיר מהפייסבוק . ואז גיליתי שאני בכלל מחובר לחשבון של אשתי...
בעלי חיים מאת: מומו הפרה, 21/09/2016
קניתי שמפו והיה כתוב עליו "למראה עשיר". היום שטפתי איתו את הארנק.
כללי מאת: מומו הפרה, 21/09/2016
פורים מתקרב, וילד אחד אחד בא לאבא שלו ומבקש ממנו כסף לקניית תחפושת. האבא שואל אותו למה הוא רוצה להתחפש וזה עונה לו "לשוטר". האבא מחייך ואומר "אל תדאג, אתה תקבל את מה שצריך". יום לפני פורים, מגיע האבא לילד ומושיט לו אקדח ופיקות. הילד נדהם ושואל "ואיפה המדים? החולצה? התג? המכנס??". האבא עונה "אתה שוטר סמוי".
כללי מאת: מומו הפרה, 21/09/2016
איך אפשר לסכם את כל חגי שיראל במשפט אחד קצר? תשובה : "הם ניסו להרוג אותנו, לא הצליח להם, קדימה בואו נאכל."
כללי מאת: מומו הפרה, 21/09/2016
פולניה אחת החליטה לרכוש לנכד שלה תוכי מדבר. היא מגיעה לחנות החיות ומבקשת מהמוכר לקנות תוכי שמדבר לפחות 2 שפות. המוכר ממליץ לה על תוכי יפה, והיא חוזרת שמחה לביתה. למחרת, היא חוזרת בזעם לחנות ואומרת למוכר "2 שפות?? התוכי הזה לא אמר מילה אחת אפילו !". המוכר לוקח את התוכי וזה אומר "תודה לאל שהיא החזירה אותי. לא נותנת לי להשחיל מילה !".
עדות מאת: מומו הפרה, 21/09/2016
אצן אולימפי אמריקאי שואל אצן ישראלי מה השיא שלך בריצת מאה מטר?". "בערך 4 שניות" עונה לו הישראלי. "אבל השיא העולמי הוא יותר מ10 שניות !" נדהם האמריקאי. בלי לחשוב פעמיים עונה לו הישראלי "יש לי קיצור דרך".
עדות מאת: מומו הפרה, 21/09/2016
שאלה: למה בלונדינית אחת עברה מעל קיר זכוכית גבוהה? תשובה: על מנת לראות מה יש בצד השני.
בעלי חיים מאת: מומו הפרה, 21/09/2016
איש מבוגר אחד מגיע לדואר ומחכה בתור. לאחר כמה שעות של המתנה, הוא צריך לשירותים. הוא מבקש מזה שמאחוריו "אתה יכול לשמור לי בבקשה על התור, אלך לשירותים לרגע?". הבחור עונה לו "למה לך ללכת? תשתין בכיס של זה שלפניך". המבוגר שואל אותו "ומה, הוא לא יריגש?". הבחור עונה לו "אתה הרגשת?".
כללי מאת: מומו הפרה, 21/09/2016
בלונדינית אחת שואלת את חבר שלה : תגיד, מה תעשה כשאני ימות? . בלי לחשוב פעמיים הוא עונה לה "אמות". לא עובר רגע והיא אומרת "וואו, מחמם את הלב. אתה חמוד". בתשובה לכך הוא משיב : "לא , לא. רק תיקנתי אותך".
בלונדיניות מאת: מומו הפרה, 21/09/2016
שאלה: מה נער אסקימוסי כותב ביומן שלו? תשובה: יומני היה קר
כללי מאת: מומו הפרה, 21/09/2016
ילד פרסי בא לאבא שלו: "אבא אפשר ללכת להופעה של 50 סנט?" אבא: "בטח, הנה דולר קח גם את אחותך"
עדות מאת: מומו הפרה, 14/09/2016
יך קוראים לשף אתיופי? נגסת בגמבה איך קוראים לקוסמטיקאית? תיקי פור איך קוראים לנרקומנית ספרדייה? מרי חואנה איך קוראים לנרקומן רוסי? אלכס סטזי איך קוראים לטייס? אבי רון, אלי קופטר איך קוראים למחבל הסיני? זוזו או שתמותו איך אומרים חיתול יפני: שקעםקקי איך קוראים למורה לנהיגה? מוטי לוכים
שמות מצחיקים מאת: מומו הפרה, 14/09/2016
לחתונה של האריה הגיעו כל חיות היער. והגיע גם העכבר. העכבר התלהב, שמח מאד, וכל הזמן אמר לאריה: מזל טוב אחי! איך אני שמח בשבילך אחי! אתה מלך אחי! האריה התאפק התאפק, בסוף לא יכל יותר וצעק על העכבר: מה אחי? מי אחי? אתה כולה עכבר!! אח שלי, ענה לו העכבר, גם אני הייתי פעם אריה לפני שהתחתנתי.
בעלי חיים מאת: מומו הפרה, 14/09/2016
דג אחד נעצר באשמת רצח ונכנס לכלא. הדגים האחרים בכלא מבחינים שהוא מבסוט ושואלים אותו: "למה אתה כל כך מבסוט? אתה בכלא!" עונה הדג: "זה בסדר… אני מסודר… יש לי עורך דין כריש!!"
בעלי חיים מאת: מומו הפרה, 14/09/2016
מה שאל משה את פרעה לפני יציאת מצרים? תשובה: רוצה מכות?
כללי מאת: מומו הפרה, 14/09/2016
פקח של בית המשוגעים הלך לבדוק אם יש משהו בריא שיכול להשתחרר. כשהגיע ראה הפקח איש שעושה כל מיני תנועות עם הידים אז הפקח שאל אותו מה הוא עושה? והמשוגע ענה לו שהוא תפוז. כך היה גם בתא ה 2 וה 3 וה 6,5,4. כשהגיע לתא ה 7 ראה איש יושב על כיסא קורא עיתון ומעשן סיגריה. הפקח שאל אותו איזה פרי הוא מייצג? אז המשוגע ענה "אני אבטיח אבל עכשיו זו לא העונה."
כללי מאת: מומו הפרה, 14/09/2016
3 משוגעים רצו לברוח מבית משוגעים. אז הם נכנסו לשקים של התפוחי אדמה. השומר בא ראה שהשקים זזים, הוא בעט בשקים. בשק הראשון לא היה קול, בעט בשני וגם לא היה קול. כשבעט בשלישי המשוגע צעק: "גם אני תפוח אדמה".
כללי מאת: מומו הפרה, 14/09/2016
אבא: דני, תראה לי בבקשה את התעודה שלך עם הציונים. דני: השאלתי אותה לחבר שלי. אבא: מדוע? דני : הוא מנסה למתוח את ההורים שלו.
בית ספר מאת: מומו הפרה, 14/09/2016
איש אחד יושב בקולנוע על 2 כסאות, ידיים פרוסות לצדדים ורגליים קדימה. בא הסדרן ואומר לו: "סתלבט, אה? תיכף גם תבקש פופקורן". עונה לו האיש: "שתוק ותזמין אמבולנס. נפלתי מהיציע"
כללי מאת: מומו הפרה, 14/09/2016
איש אחד כיסח את הדשא שלו. פתאום הוא רואה את שכנתו הבלונדינית יוצאת, הולכת לתיבת הדואר שלה, פותחת אותה, מתעצבנת, חוזרת לבית וטורקת את הדלת. אחרי 5 דקות הוא רואה אותה שוב יוצאת, הולכת לתיבה ושוב חוזרת לביתה בעצבים. וכך חוזר חלילה. לבסוף הוא שואל אותה אם היא צריכה עזרה או משהו, אז היא עונה לו שלא, "פשוט המחשב הדבילי שלי אומר לי כל הזמן שיש לי דואר".
בלונדיניות מאת: מומו הפרה, 14/09/2016