חדש! מומו נותנת לכם לבחור את גוון העיצוב המועדף עליכם:
ראשי
שאלה:מה אמר הקיפוד הקטן שנתקל במברשת שיער? תשובה:זאת את אמא???
בעלי חיים מאת: , 20/01/2016
אבא דוב מסתכל בצלחת הריקה שלו ואומר בקול גדול: משהו אכל מהדייסה שלי! הדוב הקטן מסתכל בצלחת הריקה שלו ואומר בקולו הדק: משהו אכל מהדייסה שלי! אמא דובה צועקת מהמטבח: היי, תרגיעו עוד לא הכנתי את הדיסה!!
בעלי חיים מאת: , 20/01/2016
ילדה אחת באה לכרטיסן בקולנוע. הכרטיסן אומר לה: "ילדה, זה כבר הכרטיס העשירי שאת קנית היום". אז הילדה אומרת לו: "כן,כי האיש בכניסה עומד וקורע את הכרטיסים".
כללי מאת: מומו הפרה, 01/11/2015
רב אחד עצר נרקומן ושאל איפה זה הדואר. הנרקומן מסביר לו וחוזר לעיסוקיו. רחמיו של הרב נכמרו על הנרקומן והוא החליט להחזיר לו חסד ואמר: "חברי היקר, עזוב אותך מהסמים, בוא ואקח אותך לעולם התורה. אני אראה לך את התענוג האמיתי בדת שייקח אותך לגן עדן!" עונה לו הנרקומן: "אתה תיקח אותי לגן עדן? אתה לא יודע איפה זה הדואר!"
כללי מאת: מומו הפרה, 01/11/2015
כשרוסי אומר תודה זה תמיד נשמע כאילו הוא עשה קסם איגור יא מלך ! הצלחת לתקן את הבעיה במחשב אתה גאון. איגור : טא דא !
עדות מאת: מומו הפרה, 01/11/2015
בחורה יפה מטיילת ברחוב ובחור אחד מנסה להתחיל איתה. הוא ניגש אליה ושואל: "סליחה, לא נפגשנו אתמול בגן החיות?" הבחורה עונה: "יכול להיות, באיזה כלוב היית?"
בעלי חיים מאת: מומו הפרה, 15/04/2014
איש אחד מתקשר לאמבולנס ואומר בהתרגשות, "תבואו מהר, אשתי יולדת." המוקדנית אומרת לו, "אדוני תירגע אנחנו כבר יוצאים." "אבל אתם לא מבינים", אומר האיש המבוהל, "כבר ירדו לה המים, בואו מהר." המוקדנית מנסה להרגיע אותו ושואלת אותו, "זה הילד הראשון?" "לא", הוא משיב לה, "זה הבעל…"
כללי מאת: מומו הפרה, 15/04/2014
שאלה: "מדוע גברים מפליצים יותר מנשים?" תשובה: "כי נשים לא יכולות לסתום מספיק על מנת להגיע ללחץ הנדרש…"
כללי מאת: מומו הפרה, 15/04/2014
מציל אחד ראה ילד פרסי טובע, הוא זינק למים והציל אותו. למחרת מגיע האב העצבני לבריכה. הוא ניגש למציל ושואל אותו, "זה אתה האיש שהציל את הבן שלי אתמול?" "נכון מאוד", אומר המציל בגאווה. "מה אתה מחייך", שואל הפרסי, "איפה השעון שלו???"
עדות מאת: מומו הפרה, 13/04/2014
סטודנט אחד ניגש לספרנית אחרי חיפש רב ושואל אותה: "מדוע אין פה ספרים שמסבירים איך להתאבד?" הספרנית מספרת לו: "פעם היה לנו ארון שלם של הספרים האלה, אבל הבעיה היא שאף אחד אף פעם לא החזיר אותם…"
כללי מאת: מומו הפרה, 13/04/2014
בלונדינית אחת נכנסת לספריה ציבורית. פתאום היא צועקת בקול רם, "סליחה אפשר לקבל המבורגר?" "ששש", מרגיעה אותה הספרנית, "זו ספריה!" אז הבלונדינית לוחשת לה, "סליחה, אפשר לקבל המבורגר…"
בלונדיניות מאת: מומו הפרה, 13/04/2014
שאלה: "איך מבלבלים בלונדינית?" תשובה: "אומרים לה לספור את המדרגות במעלית…"
בלונדיניות מאת: מומו הפרה, 10/04/2014
בטיסה אחת קרתה תקלה קריטית. הטייס הורה לדיילות, "לכו להכין את הנוסעים לנחיתת חירום." כעבור מספר דקות פנה הטייס לדיילות, "מה מצב נוסעים, כולם מוכנים לנחיתת החירום?" "בערך", השיבה לו הדיילת הראשית, "כולם יושבים במקומות וחגורים לכיסאות חוץ מעורך דין אחד שעדיין מחלק כרטיסי ביקור…"
פוליטיקה מאת: מומו הפרה, 10/04/2014
שני קבצנים עבדו מדי יום באזורים שונים בלונדון בקיבוץ נדבות. למרבה הפלא, הבחור האנגלי קיבל מדי יום מטבעות בודדים לעומת הבחור הזר שהביא מדי יום עשרות שטרות. "אני עובד קשה כמוך", אמר הקבצן המקומי לקבצן הזר, "איך זה שאתה מצליח לקבץ כל כך הרבה נדבות?" "תראה לי מה כתוב בשלט שלך?" הוא הציג לו את השלט שלו שעליו היה כתוב – "אין לי עבודה ויש לי אישה ו 6 ילדים לפרנס!" "איך אתה מצפה לגייס נדבות עם שלט משעמם כזה", הטיח לעברו הקבצן הזר. "מה כתוב בשלט שלך?", שאל הקבצן המקומי. הזר הראה הציג את השלט שלו – "חסר לי רק עוד 50 ליש"ט כדי לחזור לפקיסטן…"
עדות מאת: מומו הפרה, 09/04/2014
שאלה: "למה בלונדינית קוראת את העיתון הפוך?" תשובה: "כיוון שככה היא קנתה אותו…"
בלונדיניות מאת: מומו הפרה, 09/04/2014
איש אחד ניגש לפקידת קבלה בקופת חולים כדי להזמין תור. הוא אומר לפקידה, "אני רוצה לקבוע תור לרופא עיניים ולמומחה לכליות!" הפקידה שואלת אותו, "מה בדיוק הבעיה?" "לא יודע", משיב האיש, "או שאני עיוור צבעים או שהשתן שלי כחול…"
כללי מאת: מומו הפרה, 09/04/2014
שאלו בלונדינית: "את יודעת מה השעה?" אז היא ענתה: "להגיד את האמת אני לא בטוחה, שאלתי לפחות עשרים אנשים וכל אחד ענה משהו אחר…"
בלונדיניות מאת: מומו הפרה, 06/04/2014
בחור מספר לחברו, "בשבוע שעבר שלחתי את אישתי להביא לחם מהמכולת ובדרך היא קיבלה התקף לב ונפטרה." "נו, ומה עשית?", שאל חברו. "לא הייתה לי ברירה, אכלתי לחם של אתמול…"
כללי מאת: מומו הפרה, 06/04/2014
פושט רגל אחד זכה ב 5 מיליון שקל בלוטו. שאלו אותו: "מה תעשה עם הכסף?" הוא השיב: "אחזיר חובות לנושים." שאלו אותו: "ומה עם השאר?" השיב: "השאר יצטרכו לחכות…"
כללי מאת: מומו הפרה, 06/04/2014
איש אחד רצה לשכור דירה, הוא פתח עיתון, חיפש את מה שמתאים לו ביותר וצלצל לאחת המודעות. הם קבעו פגישה ולמחרת האיש הגיע לבדוק את הדירה. כשהם נכנסו לדירה הם הסתובבו קצת ובעל הבית הסביר לו מה נמצא איפה. במטבח שאל האיש את בעל הבית, "מה זה הכתמים האלה על השיש?" "זה שום דבר", עונה בעל הבית, "לפני כן גר פה סטודנט לכימיה והוא עשה כאן כמה ניסויים שגרמו לכתמים." הם המשיכו בסיור ובחדר האמבטיה שואל האיש, "ומה הכתמים האלה באמבטיה?" "זה שום דבר", עונה בעל הבית, "זה מהניסויים של הסטודנט לכימיה שגר פה." הם המשיכו בסיור ובסוף חזרו לסלון, לפתע האיש שם לב לכתם גדול על התקרה. "אלוהים", אמר האיש, "מה זה הכתם הגדול הזה על התקרה?" "זה…", השיב בעל הבית, "זה הסטודנט לכימיה…"
הומור שחור מאת: מומו הפרה, 06/04/2014