חדש! מומו נותנת לכם לבחור את גוון העיצוב המועדף עליכם:
ראשי
בלונדינית אחת נכנסת לספרייה ושאלה את הספרנית בקול רם: "סליחה, אפשר לקבל בבקשה ציפס וקולה?". ענתה לה הספרנית: "סליחה גברתי, אבל פה זה ספרייה". עונה הבלונדינית (כשהפעם היא לוחשת): "אהה... סליחה... אז אפשר לקבל בבקשה ציפס וקולה?".
בלונדיניות מאת: מומו הפרה, 15/06/2016
מורה אחת אומרת לתלמידים בכיתה שמחר תתקיים אספת הורים. יום למחרת מודיע התלמיד הכי מופרע בכיתה, "המורה אני לא אוכל להגיע לאספת ההורים!" המורה מתעניינת, "למה לא?" "כי אמא שלי שברה את היד", הוא מספר. מורתו מקשה, "ומה עם אביך?" הילד מספר, "אבא נמצא עכשיו בתחנת המשטרה…"
בית ספר מאת: מומו הפרה, 15/06/2016
זו ארנבת דרך קרפדה טובה אריה להעסיק חתול מפגר ינשוף כמוך נמר לעשר נמלה שניות… (עכשיו תקרא בלי החיות)
בעלי חיים מאת: מומו הפרה, 15/06/2016
מוכרת בשוק צועקת לכל עבר: "דגים טריים! דגים טריים!" לקוח שניגש לדוכן שלה אומר: "איך את אומרת שהדגים טריים, הם נורא מסריחים." המוכרת: "הריח מגיע ממני…"
בעלי חיים מאת: מומו הפרה, 15/06/2016
שוטר עוצר נהג שנסע במהירות 230 קמ"ש. "נסעתי מהר מדי?" שואל הנהג. עונה השוטר: "לא, טסת נמוך מדי."
כללי מאת: מומו הפרה, 15/06/2016
ילד מספר לאביו: היום למדנו בבית הספר שבני ישראל הגיעו לים ואז ירדה צוללת ענקית וכולם נכנסו פנימה וחצו את הים". אומר האב: "אני לא מאמין, זה מה שלימדו אתכם?!". "עזוב", עונה הילד, "אם הייתי מספר לך מה באמת לימדו אותנו, בטח לא היית מאמין".
בית ספר מאת: מומו הפרה, 15/06/2016
המורה: "נועם, במה אבא שלך עובד?". נועם: "הוא קוסם". המורה: "איזה יופי, ומה הקסם הכי מצליח שלו?". נועם: "לחתוך אנשים לשניים!". המורה: "ותגיד, כמה אחים ואחיות יש לך?". נועם:" "3 אחים וחצי".
בית ספר מאת: מומו הפרה, 15/06/2016
איש אחד מגיע לעורך דין יקר. "מה התעריף שלך?", הוא שואל את העורך דין. עונה לו העורך דין: "שלוש שאלות בחמש מאות דולר." שואל האיש: "תגיד, זה לא יקר מדי?" עונה העורך דין: "לא יקר, ומהי השאלה השלישית?"
כללי מאת: מומו הפרה, 15/06/2016
איש אחד נכנס לבר והזמין בירה. כשרצה לשרותים הוא הניח תחתית על כוס הבירה ורשם עליה: "ירקתי בתוך הכוס" בשביל שאף אחד לא יגנוב לו את הבירה. כשהוא חזר, הוא נדהם לגלות שמישהו הוסיף ליד הכיתוב שלו את המילים "גם אני!"
כללי מאת: מומו הפרה, 15/06/2016
פעם אחת מישהו הלך לדוג. כשהגיע לים, פגש שניצל אחד ושאל אותו: "שניצל, מה אתה עושה פה?" וזה ענה: "מה אף פעם לא ראית שניצל דג?!"
קרש מאת: מומו הפרה, 15/06/2016
שאלה:מה אמר הקיפוד הקטן שנתקל במברשת שיער? תשובה:זאת את אמא???
בעלי חיים מאת: , 20/01/2016
אבא דוב מסתכל בצלחת הריקה שלו ואומר בקול גדול: משהו אכל מהדייסה שלי! הדוב הקטן מסתכל בצלחת הריקה שלו ואומר בקולו הדק: משהו אכל מהדייסה שלי! אמא דובה צועקת מהמטבח: היי, תרגיעו עוד לא הכנתי את הדיסה!!
בעלי חיים מאת: , 20/01/2016
ילדה אחת באה לכרטיסן בקולנוע. הכרטיסן אומר לה: "ילדה, זה כבר הכרטיס העשירי שאת קנית היום". אז הילדה אומרת לו: "כן,כי האיש בכניסה עומד וקורע את הכרטיסים".
כללי מאת: מומו הפרה, 01/11/2015
רב אחד עצר נרקומן ושאל איפה זה הדואר. הנרקומן מסביר לו וחוזר לעיסוקיו. רחמיו של הרב נכמרו על הנרקומן והוא החליט להחזיר לו חסד ואמר: "חברי היקר, עזוב אותך מהסמים, בוא ואקח אותך לעולם התורה. אני אראה לך את התענוג האמיתי בדת שייקח אותך לגן עדן!" עונה לו הנרקומן: "אתה תיקח אותי לגן עדן? אתה לא יודע איפה זה הדואר!"
כללי מאת: מומו הפרה, 01/11/2015
כשרוסי אומר תודה זה תמיד נשמע כאילו הוא עשה קסם איגור יא מלך ! הצלחת לתקן את הבעיה במחשב אתה גאון. איגור : טא דא !
עדות מאת: מומו הפרה, 01/11/2015
בחורה יפה מטיילת ברחוב ובחור אחד מנסה להתחיל איתה. הוא ניגש אליה ושואל: "סליחה, לא נפגשנו אתמול בגן החיות?" הבחורה עונה: "יכול להיות, באיזה כלוב היית?"
בעלי חיים מאת: מומו הפרה, 15/04/2014
איש אחד מתקשר לאמבולנס ואומר בהתרגשות, "תבואו מהר, אשתי יולדת." המוקדנית אומרת לו, "אדוני תירגע אנחנו כבר יוצאים." "אבל אתם לא מבינים", אומר האיש המבוהל, "כבר ירדו לה המים, בואו מהר." המוקדנית מנסה להרגיע אותו ושואלת אותו, "זה הילד הראשון?" "לא", הוא משיב לה, "זה הבעל…"
כללי מאת: מומו הפרה, 15/04/2014
שאלה: "מדוע גברים מפליצים יותר מנשים?" תשובה: "כי נשים לא יכולות לסתום מספיק על מנת להגיע ללחץ הנדרש…"
כללי מאת: מומו הפרה, 15/04/2014
מציל אחד ראה ילד פרסי טובע, הוא זינק למים והציל אותו. למחרת מגיע האב העצבני לבריכה. הוא ניגש למציל ושואל אותו, "זה אתה האיש שהציל את הבן שלי אתמול?" "נכון מאוד", אומר המציל בגאווה. "מה אתה מחייך", שואל הפרסי, "איפה השעון שלו???"
עדות מאת: מומו הפרה, 13/04/2014
סטודנט אחד ניגש לספרנית אחרי חיפש רב ושואל אותה: "מדוע אין פה ספרים שמסבירים איך להתאבד?" הספרנית מספרת לו: "פעם היה לנו ארון שלם של הספרים האלה, אבל הבעיה היא שאף אחד אף פעם לא החזיר אותם…"
כללי מאת: מומו הפרה, 13/04/2014