חדש! מומו נותנת לכם לבחור את גוון העיצוב המועדף עליכם:
ראשי
דני: "המורה, אני לא חושב שמגיע לי ציון אפס במבחן!" מורה: "גם אני לא, אבל זה הציון הכי נמוך שאפשר לתת"...
בית ספר מאת: מומו הפרה, 27/01/2015
מורה: "דן, איזה עץ אתה הכי אוהב?" דן: "אקליפטוס". מורה: "יפה, ואיך מאייתים אקליפטוס?" דן: "אה... בעצם אני הכי אוהב דקל"...
בית ספר מאת: מומו הפרה, 27/01/2015
הוא: "אני ואת זה כמו מסטיק בזוקה". היא: "מאמי, אתה מתוק!" הוא: "ואת הבדיחה..."
קרש מאת: מומו הפרה, 27/01/2015
סבא קרוקודיל שואל את סבתא קרוקודילית, את באה לבקר ת_נינים?
בעלי חיים מאת: מומו הפרה, 27/01/2015
תוכי לתוכית: "את ספרדיה?" תוכית: "במקור כן"...
בעלי חיים מאת: מומו הפרה, 27/01/2015
בלונדינית נכנסת לחנות מכשירי חשמל. היא שואלת את המוכר: "יש לכם פה טלוויזיות צבעוניות?". המוכר עונה לה: "בוודאי...". הבלונדינית אומרת: "יופי, תן לי אחת אדומה...".
בלונדיניות מאת: מומו הפרה, 23/01/2015
תימניה זקנה עלתה לאוטובוס והציעה לנהג בוטנים... הנהג הסכים ואכל את כל הבוטנים... ככה כל יום היא עלתה לאותו אוטובוס עד שהנהג שאל אותה: “למה את קונה בוטנים אם את לא אוכלת אותם?” התימניה הזקנה עונה: ״אין לי שיניים אני רק מוצצת את השוקולד מעליהם״
עדות מאת: מומו הפרה, 23/01/2015
המורה אומרת ליוסי: אם אתה עכשיו בספינה ופתאום מגיעה סערה מה תעשה? יוסי: אני אזרוק עוגן. ואם תגיע עוד סערה? אני אזרוק עוד עוגן ואם עוד אחת? אני אזרוק עוד אחד. המורה שואלת יוסי מאיפה אתה מביא את כל העוגנים? יוסי: מאיפה שאת מביאה את כל הסערות שלך.
בית ספר מאת: מומו הפרה, 23/01/2015
כרטיס האשראי שלי מתעורר מסיוטים,הוא נזכר ברגעים שאשתי לקחה אותו.......
כללי מאת: מומו הפרה, 23/01/2015
דאע"ש חטפו אמריקאי, בריטי וישראלי ותכננו לערוף את ראשם. שאלו את האמריקאי מה הדבר האחרון שהוא רוצה והוא ביקש "מקדונלדס". שאלו את הבריטי מה הדבר האחרון שהוא רוצה והוא ביקש "פיש אנד ציפס". שאלו את הישראלי מה הדבר האחרון שהוא רוצה והוא ביקש בעיטה בתחת. החוטף בעט בו ואז הישראלי קם פירק את החוטף ושיחרר את האמריקאי והבריטי והבריח אותם. בדרך חזרה האמריקאי והבריטי שאלו אותו למה ביקשת שיבעט בך??? והוא ענה בשביל שלא תגידו שאני התחלתי.
פוליטיקה מאת: מומו הפרה, 23/01/2015
הרבה אנשים עומדים בתור ארוך לקנות כרטיסים למופע חד פעמי חשוב, בינתיים אחד אומר לזה שמאחוריו, יאללה אני חייב להשתין אבל אני מפחד להפסיד את התור שלי, אז זה שמאחוריו אמר לו : תשתין בכיס של זה שמקדימה לך, אז הוא אמר לו : השתגעת, אבל הוא ירגיש, אז זה מאחורה ענה לו : ואתה הרגשת ?
כללי מאת: מומו הפרה, 17/01/2015
איזה בחורה אחת חוזרת לבעלה המרוקאי ושואלת אותו : אתה אוהב אותי ? אז הוא עונה לה : כן, מאמי, אז היא אומרת לו : הימרתי בבורסה בסוד והפסדתי את הבית שלנו את האוטו ואת כל הכסף שלנו, אבל אתה עדיין תאהב אותי, נכון ? אז הוא ענה לה : בטח שאני אוהב, אני אפילו אתגעגע !
עדות מאת: מומו הפרה, 17/01/2015
נהג מונית אחת אוסף פרסי והם נוסעים, לפתע הגיע משאית משום מקום ודחפה אותם לתוך תהום, תוך כדי שהם מדרדרים לתהום צועק הפרסי מאחורה לנהג : תעצור ! אז הנהג אומר לו : אני מנסה, אי אפשר.. אז הפרסי צועק : תעצור !! והנהג כולו לחוץ אומר לו : הבלמים לא עובדים ! אז הפרסי אומר לו : תעצור כבר את המונה !
עדות מאת: מומו הפרה, 17/01/2015
בעיראק לפני שארה"ב תפסה את סדאם חוסיין, חודש לפני קורא שר הביטחון לכל הכפילים של סדאם חוסיין ואומר להם : יש חדשות טובות וחדשות רעות. שואלים, מה החדשות הטובות ? הוא עונה שסדאם עדיין בחיים, ואז הם שואלים ומה החדשות הרעות ? שהוא איבד רגל אחת.
פוליטיקה מאת: מומו הפרה, 17/01/2015
רופא מתקשר למטופל ואומר לו שלאחר בדיקות המומחים בבבית החולים, יש לו בשורה טובה ובשורה רעה, אז המטופל שאל: מה הבשורה הרעה ? הרופא ענה לו: צריך לכרות לך את שני הרגליים! אז האיש שאל: אז מה הבשורה הטובה ?! והרופא ענה: מצאתי לך קונה לנעליים !
כללי מאת: מומו הפרה, 17/01/2015
ארנב ונחש נופלים לבור עמוק וחשוך. הנחש ממשש את הארנב ואומר: “יש לך אוזניים ארוכות, שיניים בולטות ואתה נמוך – אתה ארנב!” הארנב ממשש את הנחש ואומר: “יש לך לשון ארוכה, אתה זוחל, ואתה חלקלק – אתה עורך דין!!!”
פוליטיקה מאת: מומו הפרה, 14/01/2015
שאלה: “איזה מבצע מדהים מציעים בקולנוע שנמצא שליד הכור האטומי?” תשובה: “ההקרנה עלינו, הקרינה עליכם…”
כללי מאת: מומו הפרה, 14/01/2015
שאלה: “מה תפקידה של הזרת בכף הרגל שלנו?” תשובה: “לוודא שכל הרהיטים בבית נמצאים במקום הנכון…”
כללי מאת: מומו הפרה, 14/01/2015
איש אחד מטייל ברחוב. פתאום הוא רואה ילד קטן מתאמץ להגיע לפעמון של דלת אחת ולא מצליח. הוא ניגש לעזור לו ומצלצל בפעמון במקומו. הילד מחייך אליו והאיש שואל, “מה אומרים ילדון?” “לא אומרים כלום”, צוחק הילד, “עכשיו זה הקטע שבורחים…”
כללי מאת: מומו הפרה, 14/01/2015
שאלה: למה כלבים אוהבים שמות עצם? תשובה:כי הם אוהבים לאכול אותם.
בית ספר מאת: מומו הפרה, 14/01/2015