פורום פרסומים

כאן תוכלו לפרסם את האתר האישי שלכם במומו או סתם לשלוח הודעות חשובות
הקשורות לנושא.

היי אני חדשה באתר
_eden_balestra
לפני 3 שבועות
היי פתחתי אמר חדש שאני אשים בו עשרות סרטים בחינם ללא הורדה אז אני אשמח שתכנסו: http://www.moomoo.co.il/sites/gamesplay123 כרגע עוד לא ערכתי את האתר אבל עוד שבוע בערך אני אערוך ואז זה יהיה יותר טוב..
לפני 1 חודשים
בבקשה עזרו לבן אדם בלי חברים כנסו לאתר http://www.moomoo.co.il/sites/bishbash
לפני 1 חודשים
בישבש http://www.moomoo.co.il/sites/bishbash
לפני 2 חודשים
בואוו בואוו מהר נפתח דף חדש שבוא אני ממליצה על אנימה לצפייה לכל המלצה כמבן יש קליפ שמראה חלק מהתוכן כדאי שתוחלו ליראות בעצמיכם אם זה מתאים לכם !!1 ממש השקעתי אז בואו !!!)
לפני 2 חודשים
היי לכולם ))) טוב אז האתר ממשיך ליהיות פעיל )) התוכן מעט השתנה נהיה מגוון יותר מוזמנים להכינס )) יש המון קליפים ,סיפורים מעניינים בקרוב גם עמוד המלצות לאנימות מעניינות שראיתי וראיתי הרבה )))
לפני 2 חודשים
היי לכולם נשמח מאוד אם תכתבו בחיפוש אתרים "אתר עזר" תכנסו אלינו ותגידו את חוות דעתכם , תודה מראש
לפני 2 חודשים
כנסו בבקשה לאתר חדשות ישראל יש 2 סקרים
GFDHHHJ
לפני 2 חודשים
בבקשה כנס לאתר חדשות ישראל
GFDHHHJ
לפני 2 חודשים
נא להכנס לאתר שקוראים לו חדשות ישראל תודה למי שנכנס
GFDHHHJ
לפני 2 חודשים
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 11000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים ומוכשרים, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים לילדים ולכולם. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2022 ©