חדש! מומו נותנת לכם לבחור את גוון העיצוב המועדף עליכם:

פורום פרסומים

כאן תוכלו לפרסם את האתר האישי שלכם במומו או סתם לשלוח הודעות חשובות
הקשורות לנושא.

כנסווווו זה לקניית סליים
לפני 17 שעות
כנסו לאתר♥,בקרוב הרשמה למנויים+פוסט 1!
לפני 4 ימים
נפתח המפעל הזמנות רוצו להזמין♥
לפני 7 ימים
פשוט תפתחו את הקישור♥
לפני 1 שבועות
עלה לאתר סקירת 3 מסקרות מחברות שונה. מסקרות מעולות. תיכנסו מהר כדי שיהיה לכן את המסקרות הכי טובת שיש. עוד לא נכנסתן?. קדימה!!!!!!!!!!!!
לפני 1 שבועות
היוש! פתחתי אתר אופנה וביוטי שבו אני אדבר על טרנדים הכי חמים ולוקים שווים ומוצרי איפור שאני יסקר אותם. אז תבואו ויהיה מוש...לם
לפני 1 שבועות
היי, פתחתי עמוד לסליימים שאני מוכרת אשמח שתעקבו אחריי,תתעניינו ואולי גם תקנו :)
סליימים
לפני 1 שבועות
היי לכולם האתר שלי חדש ואשמח אם תכנסו לאתר "בדיחות וחידות" של חייכן תזמינו את את כל החברים שלכם!
לפני 2 שבועות
היי לכולם האתר שלי חדש ואשמח אם תכנסו לאתר "בדיחות וחידות" של חייכן תזמינו את את כל החברים שלכם!
לפני 2 שבועות
היי לכל המעריצים של דאב פילקי תקשיבו יש לי אתר מעריצים שלו פשוט מוש !!!
לפני 2 שבועות
ברוכים הבאים למומו הפרה - האתר הכי שווה ברפת. ברור לנו שממש משעמם לכם אם אתם קוראים את זה, ולכן הכנו בשבילכם תיאור ארוך וחופר במיוחד. אז מה יש במומו? במשפט אחד - המון דברים כדי להעביר את הזמן בכיף. פינת המשחקים הגדולה בארץ עם למעלה מ 8000 משחקים שווים שנבחרו על ידנו במגוון קטגוריות. תוכלו לנהל מלון, לנהל מסעדה, להיות מלצרים, לרפא אנשים, להרוג אנשים, להלביש אנשים, לספר אנשים, לפוצץ, לירות, לצייר, לאסוף נקודות, לאסוף מטבעות, לנסוע, לגלוש, ל..(סאמק נגמר לי האוויר רגע) לשוט, לטוס, לבנות, להרוס, להתעשר, להמר, לקפוץ , לרוץ, ללכת, להבקיע גולים, לקלוע סלים, להילחם, להרביץ, לצבוע והכל - מהמחשב שלכם. בלי לזוז מילימטר מהכסא ומהמזגן. חוץ מזה יש לנו פינת משחקים להורדה ממש שווה, בדיחות קורעות, סרטונים מצחיקים, המון רקעים למחשב, חידות, קטעים מצחיקים, מדריכים, עזרים ודברים נוספים שיהפכו אתכם לבטטות מחשב שמסתגרים בחדר במקום לעשות משהו מועיל עם החיים שלהם. אם אתם יצירתיים וכאלה, תוכלו לבנות אתר אישי באמצעות המערכת המשוכללת של מומו לבניית אתרים. תוכלו לפרסם את האתר שלכם בפייסבוק ולזכות בתהילת עולם (או לפחות בתחרות האתרים השבועית..) יש לנו רק בקשה אחת מכם - המליצו על האתר לחברים, משפחה, ידידים, מכרים וסתם אנשים זרים. תודה רבה!
כל הזכויות שמורות למומו הפרה 2004-2017 ©