החלק האחרוון של הסיפור! הזה. לא היו את כל החלקים אז אני מיצתאר. אתם סלחים לי? כן? לא? כן? אז בואו  נתחיל את הסיפור. אמא של סינדרלה אמרה לה שה אים הי תסיים את המתלות עד שמונה הי תוכל ללכת לנשף! האמשך יבוא רק רשומים יכולים לעגיב

בעמוד הבא הייה החלק האחרון חביב. אוקיי? כן? אז בואו לעמוד הבא. אוקיי? כן??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

אני איתן לכן תרגילים בחשבון כמה זה5+5 זה=10 התשובה שלכם הי 10? אז אתם      צודקים! כמה זה?10+100

כניסות שונות: 453573
עמודים נצפים: 496393
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 05/06/2017

האתר משחקים ברשת נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.