~מהם המזלות באסטרולוגיה?~

כל מזל מייצג אזור אחר בשמיים,בהתאם לתקופות בהן עוברות השמש בכל אזור.כבר לפני אלפי שנים,בכל רחבי העולם גילה האדם קשר בין הכוכבים לבין המתרחש על פני כדור הארץ ולכן מזלו של אדם נקבע בהתאם לאזור בשמיים בו נמצאת השמש בעת הולדתו.יש החושבים שמקום הכוכבים בשמיים בכל נקודות זמן משפיע על משקורה בכדה"א(בכדור הארץ)ויש החושבים שמצב הכוכבים בשמיים רק משקף את מה שקורה בכדה"א.

12 המזלות חולקו לפי 4 היסודות בטבע:

יסוד האש.(מזלות:אריה,טלה,קשת.)

מייצג את כוח החיים,כמו האש המתפרצת והמשתלחת כך המשתייכים ליסוד זה מתאפיינים ב:חיות,אנרגטיות,יוזמה וסקרנות מפותחת.

יסוד האדמה.(מזלות:בתולה,גדי,שור.)

מייצג את המוחשיות,הפיזיות,המודעות לחמשת החושים שלנו והשימוש בהם.המשתייכים ליסוד זה מתאפיינים ב:יציבות,מודעות עצמית חזקה,הגיון בריא,מעשיות והשגת תוצאות.

יסוד המים.(מזלות:דגים,סרטן,עקרב.)

כמו המים הזורמים,הזרם המשתנה והבלתי צפוי,מייצג יסוד זה את עולם הרגשות.המשתייכים ליסוד זה מתאפיינים ברגישות גבוהה,חושבים ופועלים מהלב לפני הראש,בעלי אינטואיציה מפותחת ואינטלגנציה רגשית.

יסוד האוויר(מזלות:תאומים,דלי,מאזניים.)

כמו הרוח הנושבת ממקום למקום,יסוד זה מייצג את היכולת להעביר מידע וידע,אמצעי התקשורת בין אנשים ואתרים.המשתייכים ליסוד זה מתאפיינים ביכולת חשיבה מפותחת,יכולות שיכנוע,התעניינות רבה במתרחש סביבם,בטכנולוגיה מתפתחות,בחדשות ובמידע בכלל.

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

תאריך: 29/07/2018
הודעה: הקיץ לוהט ואתם בורחים למזגן? משעמם לכם? כנסו לחופשוני, עיתון אינטרנטי חינמי לחופש הגדול, שנוצר במיוחד לילדים. בין הפעילויות באתר: כתבות שוות, מדורים שבועיים מגניבים, ערוץ יוטיוב עם מדורים מצולמים ואפילו חדר בריחה אינטרנטי שכדי להיכנס אליו לא צריך לזוז מהכיסא והמזגן!^_^ glitterfy8082809706B81.gif
עמוד:
כניסות שונות: 144464
עמודים נצפים: 158692
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 30.03.2014

האתר ♥~אהבה~♥ נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.