מאת: אליאו
תאריך: 06/10/2013
הודעה: וואו איזה אתר שווה! זה אתר שוה מות! @@@@
מאת: בני!
תאריך: 04/10/2013
הודעה: אתר שווה למוות! להלה להלה לה לה לה לה עכשו אני סתם יקשקש! יטעאוגחיחנעיהטוכגטכעוגעהריועטנניעכוח יעח עיח עיח יעט ח עי יח יח ח עיח ח יח יחחעי עיח עיח עיחע י עיחיחע עיח יח עיחעיח יח ע יח עיח חעי עיח ח עיח עיח יחע יח ע יחעט ט עיט י טעעיט חעחיחעייחחעי ח ח ח ח חח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח חח ח חח ח ח ח ח ח ח חחחחחחח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח חח ח חח חח חח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח חח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח ח
מאת: בני!
תאריך: 04/10/2013
הודעה: איזה אתר שווהההה איזה אתר שווהההה! עכשו אנ י סתם יקשקש נעיכטמיטעאיגכעיווווווווווווווווווווווווווווועיי אי ראייר אירא ראי י ראי יא י יא ירא ראי ראי קראי ראי ראי י ראי אי יאר ירא איר איקר יקרא אירק יראק י איר אירק יקרא י יא איר ירא ראייייייייייייייי י י י י אר יי רא יט רי רא י ראי רא יראראיראי ראק ירי רא י ראי ראי ירא רקאי י רי רא איי אר י י אי איא עט יחכ 56 7טו 6טע ני עכיח ע יח כאיכח
מאת: אליאו
תאריך: 29/09/2013
הודעה: עכשה אני לא היצאק! אוקיי??????????? טירד קצת למתה עוד קצת עוד קצת! עוד טיפטיפה טוב הינה היגתע. בני זה אתר שווה מוות! בישבילי זה אתר שווה מוות! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מאת: אליאו
תאריך: 29/09/2013
הודעה: אני מת על עמוד כל העמודים! בגלל זה אני רוצה לומר לך משאו עים שגיאות כתיב. פהם אכת הייתא ילדע מאד רעא. עחשב אני סתם יקשקש. חיוינןםימןטוינןויטויטןעיטועטועטועןטעטועטןועטועטעטעטטעןעטעטעטןעטעטןעטןטעטןטעוטוןעטועטועעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע אני עכשב היצאק ההההאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאעאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאה אוקיי סימתי לצאוק בני אני יודע מה הסיסמה שלך! אתה מבין? אתה מבין אותי? אתה מבין? אוקיי אז ביי.
מאת: אליאו
תאריך: 29/09/2013
הודעה: היי בני אני שר לך שיר אוקיי? טוב שמה. איזה אתר שווההה! איזה אתר שווה! איזה אתר שווההה! איזה אתר שווההההה! שווה להיכנס לאתר שלך! שווה להיכנס לאתר! עכשב אני ישיר לך את שיר הדרדסים. לה לה לה לה לה לה נדרדס בכל! לה לה לה לה לה לה כל אחד יכל! עכשב אני ישיר לך עוד שיר יאו אתר שווההההההההההה! שווה להיכנס! יאו! שווה להיכנס! עכשב אני רוצה לאגיד לך משאו. זה אתר שווה מאד! זה אתר שווה מאד! זה אתר שווה מאד! זה אתר משווה! לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה. יאו בני מזל טוב על האתר החדש!
מאת: אליאו
תאריך: 29/09/2013
הודעה: יאו איזה אתר שווה! שווה לאיכנס! יאו בני! יש לך אתר שווה מוות!
מאת: אליאו
תאריך: 28/09/2013
הודעה: אתר שווה מוות

 

כניסות שונות: 458400
עמודים נצפים: 502162
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 05/06/2017

האתר משחקים ברשת נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.