היוש כולם!!!

אז במפעל הזה תוכלו לקבל ביקורת.

~~~~~

מה זה אומר?

כל מי שימלא תופס הרשמה ויבקש ביקורת יקבל.

ביקורת?

אני בעצם הולכת להגיד את דעתי על האתר, לתת הערות ולהדגיש דברים.

הביקורת אינה אמורה להעליב/לפגוע/להרגיז.

בנוסף השתדל לעשות זאת בצורה הולמת על מנת שהאתרים שביקרתי לא ירגישו שהושפלו.מבטיחה למצוא את היתרונות והדברים הטובים באתר.

 

הציון הסופי יהיה מתוך 100

 

איך נרשמים?

שם:

שם האתר:

וכותבים שאתם רוצים ביקורת.

(אין תמונה או משהו אחר שצריך לשים)

האתר סודלו עם המנהל/ת bestever

אז נתחיל בכך שהאתר חדש ואין בוא כרגע הרבה עמודים. העמודים של האתר קצרים בעיניי ויש עמודים שקיימים ופשוט לא פעילים. כמו למשל מפעל ההזמנות. ייתכן שהשם יראה מקורי בעיניי אנשים אבל לא בעיניי, אם זאת אני מתקשה לקרוא אותו.בסך הכל רקע האתר חמוד ויש עמודי עזר, אומנם לא ארוכים אלא קצרצרים אך קיימים.

 

ציון סופי: 68/100

 

האתר מעריצי דרגון בול עם המנהל/ת 3103dragon ball

השם מתאים כמובן לאתר.

אני חושבת שיפה שבחרת נושא אחד ועשית עמודים מגוונים על הנושא. טוב אז התפריט מסודר בהחלט. ממליצה לך לעשות עוד עמודים מגניבים לאתרים כמו תמונות מצחיקות וכו. גם אם יש הרבה מעריצים של דרגון בול האתר יכול למשוך עוד קהל עם עמודים נחמדים. וגם אני ממליצה שתיקח/י השראה מאתרים אחרים. נסה לפרסם את האתר בעוד מקומות.

 

ציון סופי:  74/100

 

 

האתר פוצה עם המנהל/ת הנהלת פוצה

 נתחיל בזה שהאתר במומלצים מה שמביא לו עוד נקודות.אני אהבתי את התפריט המסודר ואת נושאי העמודים. אני לא אהבתי את השימוש המורבה במילה פאקינג! ממליצה להפסיק עם זה!השם קצת מוזר... אבל זה לא מונע ממנו להיות מקורי, אני אישית לא הבנתי את השם. התפריט מסודר ומגוון. יחס המנהל/ת מקסים.

לסיכום אתר מגניב ומצחיק.

 

ציון סופי:  89/100

 

אתר - L AND O עם המנהלות ליאן ואוריה

אז האתר יחסית חדש, אבל אני מכירה את האתר השני - my fun שני האתרים דומים מאוד, אהבתי את התוכן המקורי ואת העמודים. מה שכן לפוסט שלכן פחות התחברתי, אני מכירה את האתר שבו עשיתן את רוב הדברים מהפוסט. אם תעשו פוסט נוסף תשתדלו להכין לבד את הפוסט. מנהלות חביבות, דף בית מסודר, רקע ממש חמוד. יש לכן עוד המון עבודה.

ציון סופי 80/100

 

אתר star_girls עם המנהלת בלה5910

העמודים באתר בהחלט מגוונים ורבים. יש הרבה מה לעשות באתר, מה שכן הייתי ממליצה לשנות בדף הבית את הרקע. לא נוח לקרוא מה כתוב האננסים מפריעים. הרקע יפה אבל קצת צועק לי בעין. השם מתאים לאתר, האתר הוא על בנות לדעתי השם גם די מקורי, אהבתי אותו. היחס של המנהלת מקסים וחם! דף הבית בהחלט מסודר מלבד הרקע שכבר ציינתי שמפריע. התפריט מגוון, הייתי ממליצה להקטין בו את הכתב. 

ציון סופי 94/100

 

אתר meow desings עם המנהלת לילי

וואו אתר ממש יפה! נתחיל בפוסט, לפי הפוסט רואים שאת יודעת לעצב וממש אהבתי אותו. האמת שאת התפריט הייתי משנה, לא כי הוא לא יפה או משהו כזה כי פשוט הוא רגיל. אין כפתורים ציבעוניים או משהו בסגנון. דרך אגב בעת לחיצה על פינות לא מגיעים לשום מקום. לכן גם אין יותר מידי מקוריות. אומנם גם באתר שלי יש את העמודים הרגילים אבל מי שילך ישר לעמודים יבין שבתוכם ישנה מקוריות. הרקע יפה מאוד לדעתי, עם כי לא זה אינו רקע שמשלים אלה אחיד. והוא גם מוסיף משהו שונה מיוחד ומגוון לאתר. דף הבית בהחלט מסודר אהבתי את המלבנים שאת כותבת בהם. היחס של המנהלת נחמד ויפה. שם האתר חמוד מאוד לדעתי. הייתי ממליצה לך לקחת השראה מאתרים ישנים ומצליחים.

ציון סופי 85/100

 

ביקורת לאתר manycakes עם המנהלת זואי7334

אתר ממש חמוד! לדעתי השם מקורי, פירושו בעברית עוגות רבות ולדעתי המשמעות בעברית קצת מוזרה אבל השם הוא באנגלית והוא גולש נהדר בלשון. אהבתי את הסדר של האתר, העמוד הראשי התפריט העמודים עצמם. התוכן לדעתי מקורי ורואים שאת השקעת בו מחשבה. ההדגשות בתפריט נחמדות אבל אני ממליצה לך להדגיש את הכותרות כי קשה לראות אותן ולא רואים הבדל גדול בינהן לבין העמודים. הייתי ממליצה לך ללכת להגדרות כלליות ולסדר את התפריט בצורה כזו שהכתב בעמודים לא יעלו על התפריט שלך זה מסבך את הקריאה ומוריד מהיופי. התפריט שלך מסודר ונאה לעין. בחרת להציג את הספיישל סוי לונה שלך בצורה בהחלט יפה! אהבתי את העכבר! וגם את פס הגלילה היחודיים. והלינק המהבהב לגמרי קול! יפה שאת היית במומלצים! יחס המנהלת מתחשב ומקסים ויפה שאת מקדמת אתרים חדשים.

מיון סופי 90/100

 

ביקורתלאתר בזוקה עם המנהלת ליאן

אתר נחמד מאוד! רואים השקעה. האתר בעל סדר ואקסטרות מהממות כמו המכרסמים שמסתובבים לך באתר והעכבר הייחודי. אהבתי את רעיון השם. שימי לב שהשם אינו מקורי ואף נדוש, אך למרות זאת הוא קליט ומרענן. התפריט כולל כותרות בלבד ואינו מתייחס לכל התוכן, אף שיש סדר המוביל אותך לאן שתרצה. הפינות מקוריות. יש לי בעיה רצינית עם הגופן שיש בעמודים. הוא בעייני לא גופן יפה, אבל כייון שהאתר מתבסס על גופן זה עדיף כבר להשאיר אותו כך. יחס המנהל יפה ומכבד את הגולשים. לדעתי נותר לך עבודה על העיצוב, אתר מסודר ומקורי רק חסר טאץ' עיצובי והוא פרפקט. אהבתי.

ציון סופי: 90/100

 

ביקורת לאתר Ariel's Blog עם המנהלת אריאלה מ

דף הבית: העיצוב מהמם! ממש אהבתי את האחידות של הצבעים ואת הסדר של העמוד. העמוד יחסית קצר ואין בו הרבה תוכן אבל אם את אוהבת את זה ככה אז זה בסדר.

ציון: 95/100

תפריט: התפריט יפה ומסודר, מעוצב אישית. אני אישית מעדיפה תפריטים כאלו. ראיתי שבתחתית יש עמודים חדשים באתר שזה ממש מתאים בעיניי כי ככה אפשר לדעת מה חדש באתר. לפי דעתי התפריט די ארוך אבל אם את אוהבת את זה ככה אז בסדר. ממליצה לך להוסיף כותרת קטנה בראש התפריט, זה יהפוך אותו ליותר מיוחד. 

ציון: 90/100

שם האתר: שם חמוד, מתאים לבלוג. אף פעם לא שמעתי שם כזה אז אני מניחה שהוא מקורי. בסך הכל אהבתי.

ציון: 100/100

 תוכן: התוכן מעניין, מקורי וייחודי. אהבתי שהאתר לא מתמקד בנושא אחד ויש בו עמודים מכל הסוגים. רואים את המקוריות שלך בעמודים וזה הופך את האתר למעניין ומגוון. ממש אהבתי את הפינות שלך. העמוד של העיתון די קצר לדעתי, ממליצה לך לשפר אותו כי יש בו פוטנציאל. אותו דבר העמוד של היום הולדת. 

ציון: 95/100

סדר האתר: האתר יחסית מסודר. יש עמודים שיותר ויש שפחות. אני ממליצה לך להשתמש בתיבות כתיבה, הן ממש מסדרות את העמודים ואפשר לעצב אותן. 

ציון: 90/100

יחס המנהלת: יחס מקסים! עונה לכולם ומאוד נחמדה. 

ציון: 100/100

 

הערות: מאוד אהבתי את האתר, הוא יפה, מעניין ומקורי. יש לך הרבה עמודים עם פוטנציאל שרק צריך להמשיך לעדכן אותם. בסך הכל אין כמעט מה להעיר. 

ציון סופי: 95/100

 

ביקורת לאתר baranes עם המנהלת karnishneiaba

דף הבית: דף הבית מסודר ומאורגן. אהבתי את השלט. הגליטרים למטה לדעתי קצת לא קשורים אבל בסדר. אין כל כך אחידות בצבעים- אני ממליצה לך לבחור צבע אחד או כמה צבעים שמשתלבים ביחד ולהתמקד בהם. 

ציון: 90/100

תפריט: התפריט מאוד מבולגן. חלק מהשמות של העמודים די עולים על השמות האחרים. הצבעים קצת בוהקים מדי לדעתי. אני אישית הרבה יותר מעדיפה תפריטים שמכינים לבד אבל סחירה שלך.

ציון: 70/100

שם האתר: השם מאוד מתאים לאתר ומקורי. 

ציון: 95/100

תוכן: באתר אין כל כך תוכן. יש המון עמודים שכתוב בהם משפט אחד ולדעתי זה מאוד מיותר. גם הרקע שלהם מאוד בוהק או מורכב לכן קשה לקרוא מה שאת כותבת. אני ממליצה לשנות את הרקע ללבן. יש לך עמודים שמאוד פוגעים למשל העמוד על נטע ברזילאי. לפי דעתי זו בריונות ברשת, גם אם היא לא עומדת לקרוא את זה. לכתוב דברים רעים על מישהו זה לא הולם, לא משנה מי. ממליצה לך למחוק את העמוד. 

לא מצאתי בעמודים משהו מעניין או מושך את העין. אני ממליצה לך להוסיף עמודים שימושיים שיגרמו לאנשים לרצות לגלוש באתר שלך. יש אמנם הרבה עמודים באתר, אבל הם די ריקים מתוכן ואני ממליצה לך להוסיף להם תוכן (אם את צריכה רעיונות תוכלי לפנות אליי או למי שבאלך). 

ציון: 60/100

סדר האתר: האתר לא ממש מסודר. יש הרבה דברים שעולים אחד על השני. ממליצה לך להיות יותר אחידה בצבעים ובכתב. יש צבעים שלא משתלבים יפה אחד עם השני. אם את צריכה השראה לגבי עיצוב תוכלי להסתכל באתרים אחרים במומו. 

ציון: 70/100

יחס המנהלת: המנהלת די חדשה, לא מגיבה כל כך באתרים אחרים אז אין לי הרבה מה לבקר. 

הערות: העכבר באתר מאוד גדול וקצת קשה להשתמש בו. 

יש הרבה על מה לעבוד. בסך הכל מצאת נושא להתמקד בו וזה בסדר אבל אין הרבה גיוון באתר. מקווה שתקשיבי להערות- אם את רוצה ליישם או לא זו החלטה שלך. בהצלחה בהמשך!

ציון סופי: 70/100

 

ביקורת לאתר פונץ' בננה עם המנהלת אורלי4410

דף הבית: דף הבית מסודר ויפה. הצבעים אחידים ולא מבולגנים או צועקים בעין. ראיתי שלא את עשית את העיצוב אבל זה בסדר להזמין מאתרים אחרים אם את לא יודעת לעצב. בסך הכל דף הבית נראה טוב והאתר נראה מבטיח ומושך את העין כשנכנסים אליו! הדבר היחידי שהפריע לי היה שהשלט של האתר ממש גדול. לבחירתך אם להקטין או להשאיר ככה.

ציון: 95/100

תפריט: התפריט די מסודר ומובן בלי מראה מיוחד. אני ממליצה לך להכין תפריט בהגדרות כלליות כי אפשר לעצב אותו וזה הופך אותו למיוחד. הוא לא מכוער אבל אין בו משהו שמייחד אותו מתפריטים אחרים. אם את צריכה עזרה תוכלי לפנות אליי או למי שתרצי:)

ציון: 85/100

שם האתר: השם חמוד ונעים. לא ממש מקורי אבל מתאים לאתר.

ציון: 90/100

תוכן: אין הרבה תוכן באתר אבל התוכן הקיים נחמד. ממליצה לך להוסיף עוד פינות ועמודים שיהפכו את האתר שלך לשונה משאר האתרים ומקורי. בסך הכל התוכן בסדר אבל לא מספיק מקורי ומעניין. 

ציון: 85/100

סדר האתר: האתר בסך הכל מסודר. ממליצה לך להוסיף מפרידים ותיבות כתיבה. זה יגרום לאתר להיראות יותר מאורגן. 

ציון: 90/100

יחס המנהלת: יחס טוב ומנהלת נחמדה.

הערות: יש לך אתר ממש יפה עם פוטנציאל. ממליצה לך להקשיב להערות והאתר ממש ישתפר. בהצלחה בהמשך!

 

ביקורת לאתר L AND O עם המנהלות ליאן ואוריה

 

דף הבית: דף הבית מאוד מאורגן ומסודר, הכותרות והצבעים אחידים וזה מאוד נעים בעין. הדבר היחידי שהפריע לי היה הדברים שזזים על המסך, הם די מציקים, אבל חוץ מזה עמוד יפה, קצר וקולע ומאוד נעים בעין.

ציון: 95/100

תפריט: התפריט מהמם! מאוד מסודר ויפה בעין. אהבתי שהכנת לבד את התפריט כי ככה זה הרבה יותר יפה ומקורי. 

ציון: 100/100

שם האתר: שם נחמד, לא כל כך מקורי לדעתי אבל בסך הכל הוא יפה.

ציון: 95/100

תוכן: תוכן מעניין ומקורי אך עדיין אין הרבה תוכן באתר. אהבתי את הגיוון בפינת המתכונים. אני ממליצה לך להוסיף עוד פינות מעניינות ושימושיות. התוכן טוב, פשוט דל. 

ציון: 90/100

סדר: האתר מאוד מסודר ומאורגן. ממליצה לך להשתמש גם בתיבות כתיבה- הן מאוד מארגנות את האתר. 

ציון: 95/100

יחס המנהלות: מנהלות מאוד נחמדות, עונות לכולם בצורה נחמדה ומכבדת.

ציון: 100/100

הערות כלליות: מאוד אהבתי את האתר, הוא מאוד יפה ומושך את העין ובהחלט ישנם עמודים מאוד מעניינים ומקוריים באתר שעוד לא ראיתי. ממליצה לך להמשיך ולעבוד על האתר, הוא רק יגדל וישתפר. 

 

ציון סופי: 90/100

 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: SummerTime
תאריך: 27/07/2021
הודעה: היי אפשר להזמין את הכתב השלישי שיהיה רשום Summer Time בצבע תכלת ?
מאת: dihdau1234
תאריך: 25/07/2021
הודעה: היי מצאתי אתר מדהים לצפייה בשבאבניקים עונה 2 בכל הפרקים מצרפת קישור לפרק 2

שבאבניקים עונה 2 פרק 2 לצפייה ישירה

מאת: דוד סבא
תאריך: 30/06/2021
הודעה: אשמח שתעזרו לאתר שלי לגדול כי הוא חדש
מאת: BLASTOISE
תאריך: 09/04/2021
הודעה: זה לינקוק שלי

ff5f1f0e49e23f0581d128384dd478c17d13b3b3

תאריך: 17/10/2020
הודעה: שם: פרי הפלטיפוס שם האתר : מחברות מעוצבות מה תרצו וצבע: לא ממש אכפת לי אני ממש אוהב כל תוצאה שתהיה אני בהחלט לא יודעת מה לכתוב אבל ככול הנראה אני אשמח אם תכתבו משהו שיעזור לי למכור מחברות שאני מעצבת.. המחירים של המחברות הם ממש ממש זולים ונוחים בנוסף זה נשלח בדואר מהיר ככה שזה בכלל שיגעון. המחירים זה - 10 שח מחברת קטנה 20 שח מחברת גדולה. אני יודעת שהתיאור שאני כותבת הוא לא טוב ככ אבל בגדול אני באמת באמת נואשת והקורונה משגעת אותי
תאריך: 17/10/2020
הודעה: הי, אני ראיתי במלא עמודים שאתם עיצבתם תמונות ממש יפות ואני אשמח גם לעיצוב לעמוד שלי
תאריך: 17/10/2020
הודעה: היי, פתחתי אתר חדש אשמח אם תסתכלו ואולי אפילו תעזרו לי ותתנו לי טיפים
מאת: BLASTOISE
תאריך: 14/10/2020
הודעה:
האתר Genia1 נפתח!!!!!!!!!!
בואו כנסו ♥
 
5d08cf261dce7a466a32154dcfc187bb40f190c0
הכניסה מותרת היציאה מיותרת!!
עמוד:
כניסות שונות: 50524
עמודים נצפים: 66802
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 29/06/2018

האתר סוכריה - CANDY נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.