משחקים

מאז היינו ילדים חלמנו להגשים את החלומות שלנו, רוב הבנים רצו להיות שחקני כדורגל או ספורטאים במקצועם, הבנות רצו להיות דוגמניות או מפורסמות. כל אלה יצרו אשליה שלפיה אנו חיים על מנת להגשים חלומות מופרחים אלה שכן הסיכוי שבאמת נגשים חלומות פרועים אלה הוא נמוך מאוד.

משחקים לילדים תמיד הביאו את הגשמת החלום בו אנו יכולים להיות שחקני הכדורגל הטובים בעולם, להשתמש בנשקים ולהיות חיילים במשחק פעולה מרתק או לפתח דמות באחד מכל מיני משחקים לילדים בהם אנו הופכים לדוגמנית או מפורסם ומגלמים את תפקידיהם.

תמיד אנו חולמים וכמובן משחקים לילדים מגשימים עבורנו את כל החלומות ועצם היותר כאלה המגשימים חלומות הם מרתקים אותנו ברמה שאין לתארה ומושכים אותנו לחזור ולשחק בהם עוד ועוד ללא הפסקה עד אפילו שאם נשיג תוצאה או נסיים את המשחק בצורה הטובה ביותר נשאף לעשות זאת שוב רק שהפעם בצורה טובה או מהירה יותר תלוי באיזה משחקים לילדים אנו משחקים באותו הזמן.

האם זה טוב לשחק בהרבה משחקים לילדים במקום להגשים חלומות?

הרבה תוהים מה עדיף? להגשים את החלום תוך משחקים לילדים או לצאת לשאוף ולהגשים את הרצונות שטמונים בך ולהגיע הכי רחוק שיש עם החלומות הפרועים שלך? אין תשובה חד משמעית, חלק אומרים שהאכזבה הכרוכה בכך שננסה להגשים את החלום ולא נצליח תהיה בעלת השפעה קשה יותר מאשר שננסה להגשים את החלומות שלנו בתוך משחקים לילדים אותם אנו מורידים או קונים בחנות המחשבים הקרובה לבית.

לכן ההמלצה היא לשחק בהמון משחקים לילדים אך לא לשכוח את השאיפות בחיים, את הצורך בהגשה ובהתפתחות הילדים בעיקר בגילאים הקטנים של 5-10 בהם אנו מאוד מושפעים מהסביבה שחייבת להיות מגוונת ולא תמיד אותו הדבר מול מחשב כאשר משחקים בהרבה סוגים שונים של משחקים לילדים שהורדנו או רכשנו בחנות המחשבים.

למדו והשכילו מהמשחקים אך אל תשכחו שינו עולם שלם בחוץ שקורא לכם לצאת וללמוד, לחקור ולהבין משמעויות ויכולות שלא תרכשו בשום מקום אחר מלבד העולם הפתוח. אם תשקיעו זמן רב בישיבה מול המחשב אומנם תתמלאו מהמון סיפוק אך משהו כאן שונה וחסר. תטעמו מהכל.

כניסות שונות: 108
עמודים נצפים: 180
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 14/03/2019

האתר משחקים נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.