עלילת הסרט

בתחילת הסרט, מגיעים משפחת הפלי לבריכה העירונית, ולא נראה שגרג נהנה שם במיוחד עקב עומס האנשים. גרג מתכנן לבלות את חופשת הקיץ הקרבה בשינה ובמשחקי וידאו, אך אביו, פרנק, מקשה עליו לעשות זאת ומנסה לגרום לו לזוז במגוון דרכים משעממות. גם אמו, סוזן, משעממת את גרג כשהיא פותחת מועדון קריאה ומתעקשת שהוא ידון עמה על ספרים של בנות. גרג מרגיש שהחופשה שלו נהרסה, עד אשר ראולי מזמין אותו לבוא איתו כאורח לקנטרי קלאב. שם, גרג וראולי נהנים מאוד מהשקט, מהבריכות ומהאוכל, אך יותר מכל מנוכחותה של הולי הילז, עליה גרג דלוק, ושמלמדת שם ילדים קטנים לשחק טניס. גרג, שהתבאס בסוף השנה שלא השיג את המספר שלה, שמח מאוד לראותה והשניים מבלים יחדיו. כדי להתחמק מן הפעילויות המשמימות של הוריו, גרג משקר להם שהוא השיג עבודה בקנטרי, וזאת על מנת ללכת לשם כל יום בתור אורחו של ראולי ולבלות עם הולי. עם זאת, רודריק, אחיו הגדול, מגלה את סודו ומבקש להצטרף גם הוא לקנטרי על מנת לנסות להתחבר עם אחותה הגדולה של הולי, הת'ר. גרג מסכים ומצליח להבריח גם אותו פנימה. כדי להעסיק את בניו במהלך חופשת הקיץ וללמד אותם אחריות, מחליט אביהם לקנות להם כלב, אך בסופו של דבר בטפל בו די בעצמו.

ראולי גם מזמין את גרג לבלות עמו ועם משפחתו בלונה-פארק, אך החוויה נהרסת כאשר גרג, שמתקשה לסבול את מנהגיה של המשפחה המוזרה, שולח לאמו הודעה במייל, לפיה הוריו של ראולי משגעים אותו, וגם מתקשר בטעות למשטרה. המשטרה, שבטוחה שהוריו של ראולי מתעללים בילד, פורצת לבית הנופש שבו שהו ראולי, משפחתו וגרג, ולאחר התקרית המביכה גרג נשלח חזרה לביתו והוריו של ראולי לא מרשים לו להסתובב עמו עוד. למחרת, בקנטרי-קלאב, גרג מנסה לקפוץ ממקפצה גבוהה ולהרשים בכך את הולי, אך מסתבך ובעת הקפיצה מאבד את בגד הים שלו - מה שמותיר אותו ערום לגמרי. עד שהוא מצליח להשיג את מכנסיו בחזרה הקנטרי נסגר, וגרג נזכר ששכח להבריח פנימה את רודריק, שמחכה לו בשער האחורי ושנאלץ להסתתר בתוך פח גדול כדי שלא יגלו אותו. כשהוא מגיע לשער האחורי בריצה הוא רואה שמשאית זבל מפנה את הפח. בחושבו שרודריק עדיין בתוך הפח, גרג נבהל עד עמקי נשמתו וצועק את שמו של אחיו, אך במזל רודריק כבר יצא מהפח ושואל את גרג מדוע לא הכניס אותו. כשהוא שטוף הקלה, גרג מתנפל על רודריק בחיבוק, דבר שמפתיע את רודריק מאוד.

 

ביום למחרת, גרג וראולי משלימים וגרג אף מצליח לסדר לרודריק וללהקתו הופעה במסיבת יום ההולדת ה-16 של הת'ר הילס, דבר שגורם הפעם לרודריק לחבק את גרג בתורו. אביו של גרג מגלה שבנו מעולם לא עבד בקנטרי-קלאב ולמעשה עבד עליו. הוא מאוכזב מגרג. רודריק פורץ לחדרו של גרג כשהוא מודאג מאוד, ומספר לו שאביהם מתכוון לרשום את גרג לפנימייה צבאית בתור עונש. כפתרון, מציע רודריק לגרג לנסות לרכך אותו כאשר ייצאו יחד למחנאות עם עוד קבוצה שלמה של ילדים ומדריכים. במחנה, גרג אכן משלים עם אביו ולומד שלא לשקר להוריו שוב. בסוף הסרט רואים את המסיבה של הת'ר הילס. רודריק, שמנסה להרשים אותה, מחליט לשיר במקום לתופף כמו תמיד, אך הוא מזייף ולמעשה הורס לה את המסיבה. במהלך המסיבה גרג והולי גם הופכים רשמית לזוג, ושאר הקיץ מתנהל בנעימים כשגרג מבלה בכיף עם משפחתו וחבריו.

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

לא נמצאו תגובות
כניסות שונות: 1246
עמודים נצפים: 1730
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 21/01/2021

האתר יומנו של חנון נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.