לפני שנחפור לעומק על הסדרה- הנה מספר מושגים חשובים שממש מומלץ להכיר:

- המופלאים: תכשיטים קסומים שכל מי שעונד אותם הופך לגיבור על. שני המופלאים החזקים ביותר הם עגילי החיפושית וטבעת החתול השחור.

- קופסאת המופלאים: קופסא קדומה בה נמצאים כל המופלאים. נפלו מהקופסא שני מופלאים: מופלאה הטווס ומופלאה העש (הפרפר). על הקופסא שומר שומר המופלאים.

- שומר המופלאים: אדם שנבחר בילדותו להיות שומר המופלאים- לשמור על קופסאת המופלאים בכל מחיר. לשומר ישנה יכולת לחיות למשך מאות שנים.

- חוק השומרים: כאשר שומר המופלאים מעביר את כוחותיו לאדם אחר, הוא מאבד את הזיכרון שלו.

- קוואמי: יצור קסום וחמוד שנותן את כוחות העל למי שמחזיק בו. שני הקוואמים הכי חזקים הם טיקי ופלאג- הקוואמים של מופלאי החיפושית והחתול השחור.

- אקומה: פרפר שחור שעש לילה יכול לשלוח לאדם עם רגשות שליליים או חיוביים חזקים מאוד. האקומה חודר לחפץ מסויים של האדם והופך אותו לתומך הנאמן של עש לילה.

-הכוחות המיוחדים: חוץ מכוחות גיבורי העל הרגילים, ישנו כוח מיוחד שייחודי לכל מופלא. אצל גיבורי על צעירים- יש רק 5 דקות מהרגע שהם משתמשים בכוח המיוחד עד שהם משתנים בחזרה. אם כי למבוגרים אין הגבלת זמן. לדוגמא, לחיפושית הכוח המיוחד שלה הוא: "קמע המזל" שנותן לה חפץ והיא צריכה לחשוב מה לעשות איתו.

-המחילה: למופלא הארנב יש כוח לנסוע בזמן בעזרת מעין מחילה שבעזרתה ניתן לראות את העבר ואת העתיד. מתוך המחילה אפשר גם להיכנס לתוך הסיטואציה עצמה. 

בניית אתרים בחינם

כניסות שונות: 396
עמודים נצפים: 510
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 05/02/2021

האתר הכל על המופלאה- all about miraculous נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.