עלילה

במרכז התוכנית קרלי שיי (מירנדה קוסגרוב), נערה מתבגרת, שמעלה עם חברתה הטובה סאם (ג'נט מקארדי) וידידה פרדי (נייתן קרס) תוכנית אינטרנט בשם iCarly, הכוללת סרטונים מצחיקים שמעריצים שלחו אליהם במייל. התוכנית הופכת להיות תוכנית פופולרית ביותר וקונה מעריצים רבים. בתוכנית קרלי וסאם הן המנחות ופרדי הוא העורך הטכני.
 
דמויות
 
קרלי שיי (מרינדה קוסגרוב)הכוכבת הראשית של הסדרה. מנחה את התכנית ביחד עם חברתה סאם .קארלי הינה תלמידה מצטיינת בתחום הלימודים, ומקבלת ציונים טובים בבית הספר. קארלי היא תלמידה מקובלת בבית ספרה. היא שכנה של פרדי המאוהב בה, אך היא מעוניינת בקשר ידידותי בלבד.
 
סאם פוקט (ג'נט מקרדי)- הצלע המשוגעת שבחבורה. סאם היא נערה שנולדה וגדלה בדרום ארצות הברית ואופיה מעיד על כך - היא מלאת אנרגיות וגישה מעט יותר גברית לחיים מזו של קארלי. דברים כמו חוזק פיזי, אהבה לבשר ועוקצנות חסרת פשרות הם ממאפיינה הבולטים של הדמות, אולם גם העובדה שהיא חברה אמיתית שלעולם תעמוד לצד חבריה ואחת כזו שלעולם לא תוציא שקר מפיה מעידה עליה כמעט בכל פרק. סאם מתעללת כל הזמן בפרדי וחוזרת וטוענת שהיא שונאת אותו. סאם מנחה יחד עם קארלי את תוכנית הרשת, ומבלה רוב הזמן בביתה של קארלי, היות שיחסיה עם אִמה אינם פשוטים. משפחתה של סאם היא משפחה של עבריינים ופושעים, כמעט כל דודיה נמצאים בכלא. יש לה תאומה זהה שקוראים לה מלאני. 
 
פרדי בנסון (נייתן קרס)חברם של סאם וקארלי. העורך, הצלם והמפיק הטכני של תוכנית האינטרנט, בתחילת הסדרה הוא מאוהב בקארלי אך היא מעוניינת בידידות בלבד. פרדי מאופיין כ"חנון מגניב". הוא שכן של קארלי, הוא נוהג להציץ דרך חריץ הדלת כדי לדעת מתי קארלי תגיע. 
 
ספנסר שיי ( גר'י טריינור)אחיה הגדול של קארלי. בחור שובב, מצחיק ומעט מוזר. ספנסר מסייע לקארלי וחבריה בהפקת תוכנית האינטרנט על אף שכל מה שהוא עושה משתבש בסופו של דבר. ספנסר הינו פָּסל מוכשר מאוד והוא בונה פסלים מכל סוג. כל דבר שהוא בונה הכולל חשמל עולה באש ונהרס לאחר כמה שניות, אך ללא החיווט פסליו מיוחדים מאוד, הוא אוסף חלק נרחב ממרכיבי הפסלים שלו במגרש גרוטאות. יצירותיו אינן ידועות ברבים אך למרות זאת הוא ממשיך בעבודתו ולאט לאט הוא עושה לו שם.
 
גיבי (נוח מונק)החנון בכיתה של קארלי, סאם ופרדי. מתואר כילד שרבים נהנים להציק לו. בעיקר סאם. גיבּי נוהג להסתובב בלי חולצה ורוב הילדים חושבים שהוא מוזר מאוד.
 
מריסה בנסון (מארי צ'יר): אימו של פרדי. דואגת באופן מוגזם לפרדי ורודפת אחריו לכל מקום עד שיהיה מסודר, מצוחצח ונקי. במהלך הפרקים קורים מספר מצבים משעשעים- היא מחייבת אותו לחתום על חוזה שאומר שחפף את שיערו בשמפו פעמיים כשמתקלח, תופרת לו סוודרים ומזריקה לו זריקות נגד מחלת שונות ומשנונות. 
 
פרנסין בריגס (מינדי סטרלינג): מורה לאנגלית בבית הספר של קרלי, סם ופרדי והמורה השנואה עליהם. תחביביה הם מוזיקה סקוטית, נגינתה בחמת חלילים והתעללות בתלימידיה. היא מעריצה ענקית של שופט "אמריקן איידול" רנדי ג'קסון (שופט במציאות) ויש לה חדר שלם המוקדש לחפצים עם תמונותיו.
 
מר האוורד : מורה מרושע בבית הספר. כולם שונאים אותו כמעט כמו שהם שונאים את גברת בריגס. אוהב לרתק. בזמן שהילדים מרותקים הוא צופה בערוץ הגאומטריה.
 
טד פרנקלין (טים רוס): המנהל של בית הספר. הוא נדיב ואדיב, אהוב מאוד על התלמידים והוא מעריץ גדול של iCarly. פרק אחד מתארח אפילו בתוכנית.
 
רודני: מכונה גם "רודני הגזלן" בעקבות כך שמוכר לילדים בבית הספר מוצרים וחפצים לעתים בדרך לא חוקית ובמחיר גבוה מאוד.
 
נוויל פפרמן (ריד אלכסנדר): ילד בן 11 שמאוהב בקרלי ומנהל את האתר "nevelocity.com", אתר הנותן ביקורת על אתרים אחרים. נתן ביקורת רעה על האתר של קרלי בגלל שלא הסכימה לנשק אותו, ומאז הם אויבים והוא מנסה להרוס את התוכנית של קרלי.
 
לוברט (ג'רמי ראולי): השומר של הלובי בבניין של פרדי וקרלי, ושנוא מאוד עליה. בתוכנית הרשת שלהם, יש פינה הנקראת "לדפוק את לוברט", בה נוהגים להראות את רשעותו ומציקים לו בדרכים יצירתיות. לוברט בעל קול צווחני ושומה ענקית על הפנים. לוברט לא מרשה להכניס ללובי חיות וכדורים והוא תמיד רע לאנשים. בפרק ה-7 של העונה השנייה, סאם ופרדי עושים מתיחה ללוברט, הוא נפצע והם צריכים לטפל בו, ספנסר, אחיה של קרלי, ממלא את התפקיד של שוער הבניין. גברת בנסון, אמא של פרדי, מתנדבת לטפל בלוברט והם מתאהבים. פרדי מתחיל לחשוש, לכן הוא מביים נפילה, שכביכול לוברט גרם לה, וגברת בנסון לא רוצה את לוברט יותר. 
 
צ'אק: (עונה שנייה ושלישית) ילד קטן שתמיד מציק לספנסר מאז שכשספנסר החליף את לוברט כשומר הכניסה, ספנסר לא נתן לו לשחק בכדור בלובי. אפילו פעם אחת קרלי הייתה המורה הפרטית שלו לחשבון, רק בגלל שרצה נגישות גבוהה להציק לספנסר. בפרק אחד, נגנבו שלטי טלוויזיה בכל הבניין עד שהיסתבר שזה צ'אק, שלא הסכים שאנשים ייראו טלוויזיה בגלל שהוא לא יכול (אביו מקרקע אותו כל הזמן).
 
טי-בו: מוכר בחנות המשקאות "גרובי סמודי" שליד ביתה של קרלי. הוא נוהג למכור דברים בכך שמשחיל אותם על מקל ועובר בין הלקוחות. 
 
טאשה: החברה של גיבי. מראים אותה לראשונה בעונה השלישית. היא נערה יפהפייה ואף אחד לא מבין כיצד הם ביחד.
 
גאפי (החל מעונה 3) האח הקטן של גיבי, אוהב להוריד חולצה כמו גיבי.
 
מלאני: אחותה התאומה של סאם.
 
פרקים מלאים עונה 3
 
iCarly - פרק 71  (החדר שלי לוהט)
 
iCarly - פרק 72  (אני מסכימה)
 
iCarly - פרק 73  ( חולצת פני)
 
iCarly - פרק 74  ( מתיחות)
 
iCarly - פרק 75   (אמא של סאם)
 
iCarly - פרק 76   (רחמים על נוויל)
 
iCarly - פרק 77   ( מעסיקים אידיוט)
 
פרקים מלאים עונה 4 
 
 
iParty עם ויקטוריוס - חלק 1 (מסיבה של מנצחים חלק א')
 
iParty עם ויקטוריוס - חלק 2 ( מסיבה של מנצחים חלק ב')
 
ספיישל iParty עם ויקטוריוס - חלק 3 ( מסיבה של מנצחים חלק ג')
 
iCarly - פרק 78 ( מלחמת מעריצים חלק א' )
 
iCarly - פרק 79 ( מלחמת מעריצים חלק חלק ב' )
 
 
 
סירטונים
איי קרלי - שיר פתיחה
ספנסר מותח אנשים איי קרלי
איי קרלי - פרומו ניקלודיאון 
    
 
תמונות
 
 

XD Anime Smiley

כניסות שונות: 82262
עמודים נצפים: 93968
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 01.05.2014

האתר לייק תות בננה נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.