המסע לכוכב המינימיקים הוא סרט אנימציה ממוחשבת ישראלי. הסרט הופק על ידי אולפני שורטקאט-פלייגראונד 

ו-D.I.C. ויצא לאקרנים ב-1 ביולי 2013. כמה חודשים לפני הפצת הסרט, באפריל 2013, יצא ספר בעל אותו שם המבוסס על הסרט, אותו כתבה תמי שם-טוב.

 

סרט זה הוא סרט אנימציה ממוחשבת ישראלי ראשון באורך מלא.

 

העלילה:

 

מיקמק סיטי, העיר שבה חיה החבורה האהובה: מקס השובב והאמיץ, זואי המתוחכמת, ג'ימבו הפזיז וסאני הגאון. הצלע החמישית של החבורה שלהם היא חיית המחמד שלהם - אלביס, מינימיק קטן.

הסיפור מתחיל בבוקרו של היום החשוב ביותר במיקמק סיטי, יום המינימיקים השנתי בו מגיעות ביצי המינימיקים החדשות וכולם מחכים בהתרגשות לרגע בקיעת הביצים והאימוץ. במהלך החגיגות פוגשים גם חבר ילדותם, קיפ, שמגיע בחללית מכוכב המינימיקים כדי ללוות את הביצים. קיפ וסבתו חיים בכוכב המינימיקים ואחראיים לשלומן של הביצים, עד שמגיע זמנן לבקוע.

יום המינימיקים השנתי הוא יום חג לכל מיקמק באשר הוא, חוץ ממיקמקית אחת שלא יכולה לסבול את המינימיקים: הגברת מיקיאוולי, האישה העשירה והחזקה במיקמק סיטי. היא רוקחת שיקוי שהופך את היום השמח ליום בו מיקמק סיטי נמצאת בסכנה.

 

מכך החבורה נקלעת להרפתקה יוצאת דופן.

 

 

הקרנת הסרט:

 בישראל (ואם יוקרן ברחבי העולם, אז כנראה גם בעולם), הוחלט כי הסרט יוקרן בבתי קולנוע מיוחדים שהקים מיקמק ולא בתי קולנוע אחרים, בעקבות כך נבנו שלושה בתי קולנוע בשם מיקסינימה (על פי אזור בית הקולנוע בעולם הווירטואלי).

 

סניפי המיקסינימה בהם מוקרן הסרט:

רעננה - קניון רננים (בסמוך למתחם המיקפה)

חיפה - גרנד קניון (משולב עם מתחם המיקפה)

באר שבע - גרנד קניון (משולב עם מתחם המיקפה)

 

דמויות:

 

מקס - גיבור הסרט, מנהיג מלידה, החבר של כולם. אמיץ ושובב אך מעט ילדותי. בנו של הגנרל של מיקמק סיטי. אביו רוצה לשלוח אותו לפנימייה אך מקס מתנגד לכך על כל צורותיו. מאוהב בזואי בסתר ומתבייש להציע לה חברות. טס עם זואי וקיפ לכוכב המינימיקים.

זואי - כדומה למקס, היא מאוהבת בו בסתר אך מתביישת להציע לו חברות. חריפה וחדת לשון. בוגרת מחבריה הבנים בחבורה בהרבה. טסה עם מקס וקיפ לכוכב המינימיקים.

סאני -הגאון האולטימטיבי. למרות גילו הצעיר הוא יודע על כל חידוש טכנולוגי וכל דבר. מרבה בהתחכמויות. נשאר עם ג'ימבו כדי לעכב את ההתקפה על המינימיקים.

ג'ימבו - רוקר, נמהר ואימפולסיבי, עושה ורק אחר כך חושב. מוערץ על ידי כל הבנות במיקמק סיטי. מגיע לכל מקום עם הגיטרה שלו. נשאר עם סאני לעכב את ההתקפה על המינימיקים.

קיפ - חבר הילדות של זואי, מקס, סאני וג'ימבו. נסע לסבתו שגרה בכוכב המינימיקים כדי לעזור לה לטפל במינימיקים. מגיע בכל שנה ביום המינימיקים השנתי למיקמק-סיטי עם הביצים החדשות. מצטרף לחבורה בהרפתקה. בנוסף מאוהב בזואי, מתחרה עם מקס על זואי ועל הנהגת החבורה. יצא עם מקס וזואי לכוכב המינימיקים, אף על פי שמקס רצה שיטוב עימם רק מפני שהוא היחיד שיודע להטיס בחללית.

אלוויס - המינימיק של זואי, במהלך הסרט הופך למינימיק בממדים ענקיים כמו שאר המינימיקים עקב שתיית השיקוי של מיקיאוולי.

ראש העיר - חביב. ראש עיריית מיקמק סיטי.

מונדו - העוזר של מיקיאוולי, הוא אחד מסוגו במיקמק סיטי ולא יודעים מאין בא. אוהב את מיקיאוולי, אך לא מקבל ממנה אהבה חזרה. במהלך הסרט מיקיאוולי מחליטה שאינו צריכה אותו וזורקת אותו(מהלך שגורם לה להיכשל בהמשך), לאחר שמיקיאוולי זורקת אותו הוא מצטרף ועוזר לחבורה. בנוסף, בכוכב המינימיקים מתגלה שמונדו הוא בעצם מינימיק אבוד.

מיקיאוולי - האישה העשירה ביותר במיקמק-סיטי. בעלת חנות הבגדים "מיקיאוולי דיזיין". רשעה. מנסה להשתלט על מיקמק סיטי. שונאת מינימיקים.

אלכסיס - ביתה היחידה של גברת מיקיאוולי. גאוותנית, עסוקה בעיקר במראה החיצוני, ומנסה ליצור רושם כאילו היא טובה בכל דבר. אוהבת את המינימיק שלה פנסי, שהוא גם היחיד שלא שתה מהשיקוי והפך למינימיק עצום.

הגנרל - אבא של מקס ושל רייני. גנרל בצבא המיקמר. לא מרשה לילדיו לקבל מינימיק. לאחר הפיכת המינימיקים למפלצות מציע לחסל את המינימיקים ולכבוש את העיר בחזרה.

פנסי - המינימיק של אלכסיס. המינימיק היחיד במיקמק סיטי שלא שתה מהשיקוי.

הפרופסור - עוזר למיקיאוולי, הכין את השיקוי

רייני - האחות הקטנה של מקס

רועת המינימיקים - סבתא של קיפ. היא ונכדה גרים בכוכב המינימיקים כדי לטפל במינימיקים.

 

הפקה:

הסרט נערך בתוכנות אדובי פלאש ו-Maya, כאשר הדמויות עצמן נערכו בדו-ממד עם התוכנה אדובי פלאש, והרקעים התלת-ממדיים נערכו עם התוכנה Maya. על הסרט החלו לעבוד בשנת 2010, כאשר עבדו בו-זמנית גם על הסדרה.

 

 

 

 

 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: rstq
תאריך: 16/05/2021
הודעה: היי עמית סברי צהריים מויים איזה אתר גרוע כאילו מה זה הסקר הגרוע הזה האם יש לכם אומץ לאכול גלידת גויאבה חצילים? מה יש דבר כזה איזה סתום ואיזה רמאי אתם לא יודעים אבל המומו הזה (מומו זה משהו שמפחיד ילדים) מעתיק הכל מהאתר מיקמק ובכללי זה אתר לוזר להתראות עמי בייייייייייייייייייי
עמוד:
כניסות שונות: 97747
עמודים נצפים: 113396
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 02.05.2014

האתר האתר של גימבו נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.