טיפים לאייליינר | 

אייליינר בדיוק מירבי - טכניקות של איפור מקצועי


מי מאיתנו שניסה למרוח קו אייליינר משורטט בטח נתקל בקושי לדייק ולהגיע לתוצאה הרצויה. לכן ריכזנו את מיטב הטיפים המקצועיים שיסייעו לכם להגיע לשלמות שבאייליינר.

 
 •   כמות החומר שעל המברשת צריכה להיות מדודה. מוטב להתחיל עם פחות חומר ולהוסיף בהדרגה על פי הצורך. לרוב יהיה קל יותר להוסיף מאשר להסיר עודפים. במקרים של אי דיוק ביצירת הזווית החיצונית של קו האייליינר, הצמידו מקלון לניקוי אוזניים כאשר המקל מונח באותו קו הממשיך את קו הריסים התחתון, הצמידו אותו היטב לזווית העין ומשכו. מסיר האיפור "יחתוך" וינקה את השאריות וייצור זווית מדויקת.
   
 
 •  שליטה במברשת - אפשר לשלוט בעובי הקו המצויר על פי מידת הלחץ אשר אנו מפעילים עם המברשת על העין, לחץ חזק מדי ייעקם את סיבי המברשת הגמישים וייצור קו עבה אשר אינו אחיד. מצאו מידת לחץ קבועה אשר אינה גדולה מדי. 
 
 • קו רצוף - על מנת ליצור קו אייליינר רצוף ומלא, חשוב להצמיד אותו לשורש הריסים ולהקפיד לכסות גם את שורש הריסים לתוצאה של מריחה אחידה. ברוב המקרים קל יותר לשרטט את קו האייליינר אחרי שימוש במעגל ריסים  ואחרי משיכת מסקרה היות ואלו מגדירים בצורה ברורה  את צורת העין ואת גבולותיה החיצוניים והפנימיים.
 
 • סימטריה - על מנת להתגבר על בעיות סימטריה, כדי להתחיל דווקא בעין שפחות נוחה לכם  (אם אני ימנית אז אתחיל מצד שמאל ולהיפך). באופן זה יקל עליכם להשוות את האייליינר בצד בו אתם שולטים יותר, למה שכבר יצרתם. אייליינר שעשוי טוב בעין אחת מקנה סוג של בטחון עצמי שמוביל לתוצאות טובות
 
 • לפני השימוש באיליינר נוזלי, ניתן ליצור קו בעזרת צללית כהה, היות וזו ניתנת לתיקון והסרה בקלות יחסית. היעזרו במברשת שטוחה וישרה על מנת לסמן בנגיעות את עובי ואורך קו האייליינר. כאשר אתם מרוצים מהקו, תוכלו לעבור עליו בקלות עם האייליינר הנוזלי. באופן זה ניתן להתגבר על בעיות של סימטריה ביצירת קו האייליינר. את עודפי הצללית ניתן לנקות בקלות יותר מאשר אייליינר נוזלי.  
 
 • זווית העין – כשהשימוש במברשת זוויתית, המריחה תהיה מהזוית הפנימית של העין כלפי חוץ, כך שהחלק הארוך יותר של המברשת צריך לפנות לכיוון האף. כאשר אתם עובדים מהזוית החיצונית של העין כלפי פנים, החלק הארוך יותר של המברשת צריך לפנות לכיוון הרקות.                                                                                                         
   
 • בעיניים  רחוקות  זו מזו, תוכלו ליצור אשליה שהן קרובות יותר על ידיי שרטוט האייליינר החל מן הזווית הפנימית של העין, באזור הקרוב לאף.
 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: maiusha
תאריך: 07/01/2014
הודעה: גם אני נגד התעללות בחיות !!....
מאת: maiusha
תאריך: 27/12/2013
הודעה: כל מי שעונה נכון על השאלות טריוויה מקבל מלא לייקים לפייסבוק שלו ולאתר שלו !!
כניסות שונות: 28908
עמודים נצפים: 29832
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 25.08.2014

האתר ליפסגלוס נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.