• קטניס אוורדין - קטניס היא גיבורת ומספרת הסיפור. היא בת 16 בספר הראשון ותושבת מחוז 12 האחראי על ייצור פחם. המראה שלה הוא המראה המאפיין את תושבי "התפר", השכונה בה היא גרה. שערה ארוך וכהה, וקלוע בדרך כלל בצמה, והיא ניחנת בעיניים האפורות של בני התפר. קטניס היא המפרנסת העיקרית של משפחתה משום שאמה אינה מסוגלת לתפקד כמפרנסת המשפחה בעקבות מות אביה של קטניס, ששינה אותה מבחינה נפשית וגרם לקטניס להפסיק לסמוך עליה. היא וחברה הטוב, גייל, יוצאים יחד אל היער המקיף את מחוז 12 וצדים, מלקטים ודגים שם, אף על פי שהדבר אינו חוקי. היא מוכשרת בירי בחץ וקשת. היא אוהבת ללכת ל"כירה" - מקום ששימש כחלק ממכרות הפחם אך הפך לאחר שננטש לשוק השחור של המחוז. היא נוהגת למכור שם את תוצרי הציד שלה ולבצע סחר חליפין עם המוכרים במקום, וכך לעזור בפרנוס המשפחה. ביום האסיף ה-74, קטניס התנדבה להחליף את פרים אחותה האהובה שנבחרה לשמש כמיועדת באסיף, ונשלחת אל הקפיטול כמיועדת במשחקי הרעב במקומה.
 • פיטה מלארק - פיטה בן ה-16 הוא בן האופה טוב הלב והנער שנשלח ביחד עם קטניס למשחקי הרעב ה-74. הוא בעל שיער בלונדיני ועיניים כחולות. בעבר, פיטה עזר לקטניס כשהיא ואחותה גוועו ברעב, והיא מרגישה חייבת לו. לפיטה יש כשרון באפייה ובזיגוג עוגות והוא עובד במאפייה של הוריו. יש לו כישרון בציור ובהסוואה, מה שעזר לו בזמן משחקי הרעב. פיטה מאוהב נואשות בקטניס.
 • גייל הות'ורן - גייל הוא חברה הטוב ביותר של קטניס, הוא בן 18 בספר הראשון והוא מכנה אותה "קטניפ" - כי ביום פגישתם הראשונה, קטניס ביטאה את שמה בלחש, דבר שגרם לכך שגייל חשב שקוראים לה קטניפ. אף על פי שקטניס תיקנה אותו בקשר לשמה, הוא נוהג לקרוא לה כך כשם חיבה. הוא מתואר כנער דומה במראה לקטניס. השניים נהגו לצוד כל יום ביער כדי לפרנס את משפחותיהם ולאחר מכן להתחלק בשלל. גייל וקטניס קרובים מאוד זה לזו והם מאוד חשובים אחד לשנייה. גייל מפתח רגשות אהבה לקטניס, אך קטניס איננה בטוחה ברגשותיה כלפיו, מה גם היא צריכה לעמוד בינו לבין פיטה. בספר השני הוא מתוודה בפניה באהבתו והיא מובכת ולא אומרת כלום. בסוף הספר השלישי, אחרי שפרים מתה, קטניס מספרת שגייל קיבל משרה במחוז שתיים. קטניס מבינה שהיא אוהבת את פיטה, ולא את גייל.
 • פרימרוז אוורדין - אחותה הקטנה והאהובה בת ה-12 של קטניס. קטניס החליפה אותה כאשר נבחרה היא כמיועדת ועלתה במקומה לקרב המותח במשחקי הרעב. היא שונה במראה מרוב אנשי התפר בדומה לאמא, לשתיהן יש עיניים כחולות ושיער בלונדיני, מראה לא אופייני בתפר. היא נוהגת לעזור לאמה בריפוי ואוהבת חיות. לפרים יש עז ששמה ליידי שאותה קטניס קנתה לה ליום ההולדת, שממנה היא מייצרת גבינות שעוזרות לפרנס את המשפחה. יש לה גם חתול בשם נורי, בעל חצי אוזן חסרה, שקטניס שונאת מאוד.
 • היימיטץ' אברנת'י - היימיטץ' הוא המנצח היחיד ממחוז 12 במשחקי הרעב (הוא ניצח בשנת ה-50 למשחק, בזמן הגמול הרבעוני השני של משחקי הרעב). בשל כך הוא המדריך של פיטה ושל קטניס במשחקי הרעב. הוא מכור למשקאות חריפים, ושתוי חלק נכבד משעות היממה. הוא המדריך היחיד של קטניס ופיטה בזמן המשחקים, והוא האחראי על שמירת חייהם בזירה. בתחילת הספר הוא מצטייר כשוטה אך בהמשך, לאחר שקטניס ופיטה מגלים עוד פרטים עליו, הוא מתגלה כאדם ערמומי ומתוחכם שמסתיר את עצמו על ידי שכרות שהוא שרוי בה. לפי קטניס, היימיטץ' שותה לשכרות וישן רק באור בגלל הסיוטים ממשחקי הרעב, הפוקדים אותו מידי לילה. הוא גר בשכונת המנצחים שבמחוז 12. בספר מתואר ביתו כמקום מצחין מריחות של משקאות חריפים וקיא. בצעירותו היימיטץ' היה נודע כיפה תואר בעל שיער בצבע חום מתולתל ועיניים אפורות, כמו לשאר בני התפר.
 • סינה - סינה משמש כסטייליסט של קטניס בקפיטול, הוא תופר עבורה את התלבושת שתלבש בטקס הפתיחה בקפיטול, ובריאיון עם סיזר לפני כניסתה לזירה. סינה מתואר כמוכשר במלאכתו וטוב לב, והוא עוזר לקטניס כמיטב יכולתו. בטקס הפתיחה התלבושת של קטניס שסינה תפר לה הוא סרבל שחור פשוט, אך המיוחד בו הוא שהוא עולה בלהבות מלאכותיות שנראות אמיתיות, מה שגורם לרבים להתרשם מהופעתה והיא זוכה בכינוי "הנערה הלוהטת" (באנגלית: the girl on fire) לריאיון עם סיזר התלבושת שסינה הכין לקטניס היא שמלה משובצת אבני חן, שהמיוחד בה הוא שכאשר קטניס מסתובבת נראה שהשמלה עולה בלהבות. סינה מלווה את קטניס עד כניסתה לזירה, ורגע לפני שהיא נכנסת למעלית שתיקח אותה לזירה, הוא נפרד ממנה במשפט. "אני לא יכול להמר, אבל אילו יכולתי הייתי מהמר עלייך".
 • הנשיא סנואו - הנשיא סנואו הוא נשיא פאנם ומנהיג הקפיטול. בספר השלישי מגלה פיניק כי הוא סלל את דרכו לשלטון על ידי הרעלת כל המתמודדים מולו ובגלל זה נודף ממנו ריח ורדים חזק כדי להסתיר את ריח הדם מהפצעים שנותרו מהרעל. הנשיא סנואו מת בסוף הספר השלישי.
 • אפי טרינקט - המלווה של פיטה וקטניס בדרכם לזירה, שותפה בתכנון האסטרטגיה, הכנתם לראיונות וכדומה. נוהגת להתקשט תמיד בפאה צבעונית (ביום האסיף מוזכר שהתקשטה בפאה ורודה). היא אחראית בנוסף ביום האסיף עצמו לשלוף את הפתקים שעליהם רשומים שמות הנערים והנערות - הילד ששמו רשום על הפתק שנשלף ישתתף במשחקי הרעב.
 • גב' אוורדין (באנגלית: Mrs. Everdeen) - אמם של קטניס ופרים. היא גדלה במחוז 12, אך היו לה חיים נוחים למדי. היא ויתרה על כך כדי להינשא לאביה של קטניס ופרימרוז לימים, ובכך עברה לגור בתפר, שם התגוררו בעוני. היא נכנסה לדיכאון עמוק, כאשר בעלה נהרג בתאונת עבודה במכרות. היא לא דיברה די הרבה זמן לאחר מכן, דבר שגרם לקטניס להיות מכלכלת המשפחה והמגנה עליה. לבסוף היא התאוששה דיו כדי לשמש כרופאה וכרוקחת. בספר עורבני חקיין, היא עזרה בטיפול פצועי מחוז 13.
 • אדון אוורדין (באנגלית: Mr. Everdeen) - אביהם של קטניס ופרים. נספה בתאונת עבודה במכרות הפחם כאשר קטניס הייתה בת 11. בעקבות האירוע אמה של קטניס נכנסה לדיכאון שנמשך לאורך שנים. זכרונותיה של קטניס לגביו מופיעים מספר פעמים במהלך הסדרה. נודע בקולו הערב.
 • מארוול (באנגלית: Marvel) מיועד ממחוז 1. ציונו לאחר שלושת ימי המעקב של המאמנים היה 10. חבר בברית ה'קרייריסטים'. בספר הראשון, מרוול, מגלה את תכסיסן של קטניס ורו, ומחליט להרוג אותה, בכך שזרק עליה את חניתו. קטניס, שכבר הגיעה למקום עקב קריאתה של רו, ממהרת לירות במרוול בחץ וקשת, וכך חרצה את גורלו. בספר השני, בסבב המנצחים, קטניס ופיטה רואים את משפחתו, ולמרות ששמו היה מוצג אחרת, הם מגלים ששמו הוא מארוול.
 • גלימר (באנגלית: Glimmer) מיועדת ממחוז 1. לא ידוע ציונה בשלושת ימי המעקב, ככל הנראה, לפי הספר בין 8-10. חברה בברית ה'קרייריסטים'. קטניס שומעת מפי עמיתיה בקרקע שהיא עונה לשם גלימר. רו מראה לקטניס את קן צרעות הציד שהיה כ-5 מטרים מעליה על ראש עץ, ואילו קטניס בידיים כואבות ודואבות התחילה אט אט לחתוך את העץ. הקן נפל, וגלימר מוצאת את מותה על ידי צרעות ציד. אחרי מותה, קטניס לקחה מידיה את הקשת והחצים שנזקקה להם. בסרט גלימר מגולמת על ידי לבין רמבין.
 • קייטו (באנגלית Cato) מיועד ממחוז 2. הציון שלו בשלושת ימי המעקב הוא 10. הוא נשאר בין שלושת האחרונים עם פיטה וקטניס. קטניס הרגה אותו כאשר ירתה חץ בידו והפילה אותו מקרן השפע והזאבים דמויי המיועדים קורעים את בשרו. בספר מתואר שפעולה זו נמשכה כמה ימים ובסרט לעומת זאת המוות שלו היה מהיר.
 • קלוב (באנגלית: Clove) מיועדת ממחוז 2. שותפתו למחוז של קייטו והמיומנות שלה היא בשימוש בסכינים. בספר מתואר שיש לה סכינים רבים מסוגים שונים. היא נהרגת על ידי ת'רש במהלך "המשתה" כאשר הוא שומע על הרג שותפתו למחוז , רו . על פי הספר הוא הורג אותה בכך שהוא חובט אבנים בגולגלתה ובסרט הוא חובט אותה על קרן השפע.
 • פני שועל (באנגלית: Foxface) מיועדת ממחוז 5. מתוארת בספר כבעלת שיער ג'ינג'י וחכמה מאוד. הציון שלה במהלך שלושת ימי המעקב לא ידוע , אך בסרט צוין שהוא 5. היא נשארת בין ארבעת האחרונים במשחק. היא נהרגת כאשר היא רואה את פיטה קוטף גרגירי יער 'רוש לילה' (שהם רעילים), אוכלת אותם ומתה. "פני שועל" הוא כינוי שקטניס המציאה לה מכיוון שהיא חשבה שהפנים שלה דומות לשועל. שמה האמיתי לא מצוין.
 • ת'רש (באנגלית: Thresh) מיועד ממחוז 11. מתואר בעל עור כהה. במהלך הספר הוא לא מתואר יותר מדי, אך נאמר שמתחילת המשחק הוא התבודד בשדות. הוא הרג את קלוב במשתה וחס על קטניס לאחר ששמע שהייתה בת ברית של רו, ושהרגה את מרוול (המיועד ממחוז 1). הוא נהרג על ידי קייטו. הקריירסטים הציעו לתר'ש להצטרף לברית שלהם בתחילת המשחק אך הוא סירב.
 • רו (באנגלית: Rue) מיועדת בת 12 ממחוז 11. היא תמיד מזכירה לקטניס את אחותה פרים. הציון שלה בשלושת ימי המעקב היה 7, אשר נחשב ציון טוב ביחס לגילה. היא וקטניס פוצצו את האספקה של הקריריסטים, אך במהלך המבצע היא נהרגה על ידי מארוול שזרק עליה חנית, וכתגובה, קטניס ירתה עליו חץ. לפני שהיא מתה היא מבקשת מקטניס שתשיר לה, ובעקבות השירה מתפתח מרד והתקוממות במחוז 11. חלק נוסף שמתלקח את המרד הוא כך שהיא מכסה אותה בפרחים.
 • פיניק אודייר (באנגלית: Finnick Odair) הכלי העיקרי שבו משתמש פיניק אודייר במשחקי הרעב ובכללי הוא קלשון. פיניק הוא סמל הסקס ויקיר הקפיטול, כדי לשלם על העונג שבחברתו מגלים לו סודות שאחר כך מגלים כמה מהסודות בספר "משחקי הרעב : עורבני חקיין". פיניק מתואר כבחור יפה תואר עם שיער אדמדם. הוא הוכתר כמנצח במשחקי הרעב כשהיה בן 14, הגיל הצעיר ביותר שבו מישהו זכה במשחקי הרעב. לפיניק יש חברה בשם אנני (קוראים כמו 'אני') גם ממחוז 4. היא מתוארת כבחורה צעירה והיסטרית עם שיער חום גולש. בסוף הספר "משחקי הרעב : התלקחות" אנני נתפסת בידי הקפיטול יחד עם פיטה ושאר מנצחים אחרים. מאגס היא הייתה המדריכה של פיניק וכתוב כי היא אישה נפלאה. במשחקי הרעב ה75 פיניק כורת איתה ברית. אחר כך מתברר כי פיניק יודע על כל דרכו של הנשיא סנואו בפאנם לעלייה לשלטון. הוא כורת ברית במשחקי הרעב ה-75 הגמול הרבעוני עם קטניס, פיטה, ג'והאנה מייסון ממחוז 7, ביטי, מאגס, וויירס. במשחקי הרעב ה75, מטרתו האמיתית של פיניק וחצי מהמנצחים כמו מאגס, או ג'והאנה מייסון, היא לגרום לקטניס להחזיק מעמד כדי שתהפוך לעורבני החקיין - הסמל של המורדים בקפיטול, ולכן הם היו חייבים לוודא שפיטה יישאר בחיים כי ידעו שקטניס תשבר אם פיטה ימות.
 • ג'והאנה מייסון (באנגלית: Johanna Mason) מנצחת ממחוז 7, שונאת את קטניס. ניצחה במשחקים כאשר העמידה פנים שהיא חלשה ורק בסוף חשפה את הכוח האמיתי שלה. כל המשפחה שלה נרצחה על ידי הקפיטול כשלא הסכימה לשתף פעולה עם הנשיא סנואו, ולכן גם בזירה לא חששה להיכנס, מכיוון שכול מי שאהבה נרצח. לאחר המשחקים נחטפה לקפיטול שם עינו אותה ולאחר מכן חשבו במחוז 13 שהיא ופיטה בוגדים אבל ניצלה בעקבות "עסקת עורבני החקיין". ככול הנראה, התמכרה למורפיליום.
 • ויירס (באנגלית: Wiress) מיועדת מבוגרת וחכמה ממחוז 3. הייתה זו שגילתה את שיטת "השעון" הפועלת בזירה. נהרגה על ידי גלוס, אשר שיסף את גרונה.
 • ביטי (באנגלית: Beetee) ממציא שהגיע עם ויירס ממחוז 3. הוא מחולץ עם קטניס ופיניק מן הזירה ועוזר בעזרת הידע שלו בטכנולוגיה במלחמה התקשורתית כנגד הקפיטול במהלך הספר השלישי.
 • גלוס (באנגלית: Gloss) מיועד ממחוז 1. אח של קשמיר. שיסף את גרונה של ויירס, ובכך גרם למותה. קטניס נוקמת את דמה של ויירס, והורגת את גלוס על ידי יריית חץ בראשו.
 • קשמיר (באנגלית:Cashmere) מיועדת ממחוז 1. אחותו של גלוס. קטניס זוכרת את צפייתה במשחקי הרעב בהם השתתפו. קשמיר מתאורת כאישה יפת-מראה, בלונדינית, מתולתלת. היא נהרגת על ידי ג'והאנה כאשר היא מתקרבת לקטניס, פיטה והשאר ליד קרן השפע.
 • מאגס (באנגלית: Maggs) מיועדת ממחוז 4. בת כשמונים, מתוארת כזקנה חסרת שיניים. לאחר שפיניק לא יכלה להחזיק אותה יותר כדי להצילה, מאגס צועדת לתוך הערפל הרעיל ומתה.
 • ברוטוס (באנגלית: Brutus) - מיועד ממחוז 2 לאחר שהרג את צ'אף (המיועד ממחוז 11) פיטה הרג אותו.
 • אנובאריה (באנגלית: Anovarih) - מיועדת ממחוז 2 לאחר המשחקים ה-75 נלקחה לקפיטול ובעקבות "עסקת עורבני החקיין" (ראו בספר "עורבני החקיין") ניצלה ממוות.

 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: נועה2004
תאריך: 21/08/2014
הודעה: סורי עם אסור לפרסם יש פיצויים.

שיחת טלפון בין ליאל ללימור

לימור~ליאלוש אומייגד לא תאמיני מה מצאתי!!~

ליאל~כן לימורוש מה הפעם?~

לימור~מצאתי אתר חדש.טוב לא ממש חדש אלה עם שם חדש.~

ליאל~איזה?~

לימור~lilian blog~

ליאל~שם מעלףף~

לימור~ונפתחו המנויים!~

ממשיכה~וגם האתר מתאים לאלה שלא יודעים עברית.~
ליאל~שניה אני נכנסת.ואו ממש מושקע.יודעים לעצב פה.~

לימור~ביי ליאלי אני הולכת להירשם!~

ליאל~ביוש לימורוש גמאני!~

בקרוב באתר היו מלאא דבריםםםם

בקרוב למנויים תיהיה פינת השלמות רק ורק להם!!ועוד מליאאןןןן דברים בקרוב!

רוצים להירשם למנויים?

לחצו כאן כדאי להירשם

פיצו?אני מכבדת אותכם ואת אתרכם אז הינה שתי חתימות להעתקה -31688ee.png

KlvHM72.png

18fe693ab409a94b3bfbf662003a50fd53f4d4c4

אני הכנתי,יפה או לא??

תאריך: 07/08/2014
הודעה: הי איך קוראים לך?
תאריך: 23/05/2014
הודעה: הי בניתי אתר חדש ובאמת השקעתי בו בבקשה תיכנסו אילו ותעזרו לו ליהות מצליח ועם אסור לפרסם ודורשים פיצוי שידברו איתי
עמוד:
כניסות שונות: 30029
עמודים נצפים: 33637
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 01.02.2014

האתר משחקי הרעב נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.