היוש(:

היום  ה-3.3.2014

והיום האתר חוגג שנה!!! (:

 

ברכות מכם:

*מושלמים אחד אחד כל מי שכתב או הכין לי משהו(:

 

emili553  יאו שני מזל טוב על שנה במומו הפרה! את פשוט מדימה! לא להאמין שאת כל זה הספקת רק בשנה חשבתי שלקח לך יותר, טוב את מסוגלת לעשות דברים כאלה רק בשנה :) מתה עליך ובהצלחה בהמשך :)

 

 

יפה282   שניני איזה יופי שנה במומו בהצלחה באתר[: איך כבר עשית מלא תגובות ומלא כניסות רק בשנה [תדעי לך שהכרתי את האתר]כל הכבוד[:

 

 

הנהלת | לינק 

מזל טוב לשניקוש! וואו שנה לאתר שניקוש! עברו שנה שהרגישה כמו חודש שני?? מזל טוב!

 

 

מריין  הייי וחיימי מזל טוב

 

 

טריו -Trio 

44d7940f4582moomoojpg

 

 

 שני&גילי

jt5mz3kmzcom.gif

rizwodukzmtm.gif

 

 

3022זואי מזל טוב!!!!!!!! אני לא יכולה להכין לך משהו כל כך מושקע ויפה... אבל בחול זאת מזל טוב יום הולדת מדהים ומקסים:) את חברה מקסימה ואין כמוך.....

 

 

יפה282 האתר של שניקוש חוגג יומהולדת שנה[: בהצלחה באתר שיכנסו אליו מלא ילדים ויכנסו עוד פעם את חברה טובה שמייעצת לכולם יש לך מלא תגובות וכניסות מזל טוב! את עוזרת לכולם תמשיכי ככה באהבה : יפה 282 [או שיר] סליחה שלא יכולתי לעשות בפוטושוט]:

 

 

 ♥EFRAT♥    מזל טוב לאתרר !!!!!!♥

 

 

  ד"א  מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!! אנחנו מאחלות לך שהאתר ימשיך לפרוח יש לך אתר מהמם פ-רפ-ק-ט מושקע מצחיק ואנחנו מהאחלות לך מזל טוב והצלחה בהמשך הדרך כמה מתנות (אם את רוצה עוד רק תגידי!)  :

5nyijwdmmuz2.png

jowmtnnrfhjd.png

zmmnqtzhm0tl.png

e3jygtddm3ro.png

♥באהבה מאתנו מאיה ומעיין מאתר דובדבן!♥

מזל טוב!!

 

 

עוגת שוקולד ההייי מה קורה????? מזל- טוב האתר שלך חוגג שנה אז הכנתי לך מתנה קטנה.. מקווה שאהבת.. ותמשיכי לעצב ולבנות את האתר כול כך פה ומושלם!!!!

 

 

מנטה מזל טוב ! היום האתר שלך בן שנה:) כיף לך! ושתמשיכי עם האתר עד איזשהו אין סוף שנים:)

 

 

ביגדיל123 מזל טוב שניקוש האתר שלך בן שנה

 

 

אלינור4700 שני מזל טוב לאתר שחוגג שנה 

 

 

הנהלת אמבל | Ambel מזל טוב לאתר!!!!!!!!!!!

 

 

מריIהנהלה מזל טוב אני לא יכולה להכין לך משהו כי אין לי פוטושופ ואני לא מצליחה להדביק כלום בתגובות ורציתי להגיד בבקשה תפתחי מפעל הזמנות אני נותנת קרדיט מקושר אני רציתי לאחל לך מזל טוב ושאת חברה מקסימה ואני מתה עליך מאוד מאוד

 

 

שמלה מזל טוב!!!!!!!!!!! אני מאלחת לך שלאתר שלך יהיו עוד 9,000,000 כניסות ויותר! יש לך אתר מדהים אני ממש ממש ממש ממש ממש אהבתי!!!!! ומזל טוב אוהבת מאיה! ♥♥♥♥ =)

 

 

נטלי-הנסיכה יאוו שני איך שכחתיי את היומלדת שנה לאתר המושלםם שלך .. שכחת להזכייר לי סווצאפ ! חוצפניית חח סתם ( : שאתר ימשיך להיות מושלם כמו שהוא עכשיו עם מנהלת מקסימה כמוךך ! שתמשיכי לנהל את האתר עוד שניים רבות [ חיחיחיחיחי ] אני לא יודעת מה אפשר לאחל לאתר אז הבקכה קצרה .. בקיצור מזל טוב D : ותתחבריי לווצאפ DDD DD:

 

 

3022זואי ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

 

אפריל D: היי MY LOVE את במומו ממליצה כי את מלכה::

1dygtmxzyqnf.png

xty2mw1cqogz.gif

y4dtmgzzrokh.jpg

 

 

SOL584645 ממממממממממממממזזזזזזזזזזזזזזזזזזזלללללללללללללללללללללל טטטטטטטטטטטטטוווווווווווווובבבבבבבבבבבבבב ליום הולדת שנה

 

 

enter ~הנהלה~ 

819b8dd439b1moomoojpg

 

 

giligol אוקיי שני אז ככה: מזל טוב!! יום הולדת שנה לאתר אה???, את חברה מושלמת שכל אחד היה רוצה ויש לי מזל שמצאת אותי (: (כן את מצאת אותי תכף אסביר) אז אני יותר ותיקה ממך! חח(: אבל לא בהרבה... אני זוכרת שפעם האתר שלי היה עיר וירטואלית וקראו לה העיר הוירטואלית תות והיה משתמשים ואני מחכה שבוע... אף אחד לא מגיב רק פרסומים ): עוד שבוע... אף אחד לא מגיב... אחרי בערך חודש מישהי פתאום כותבת לי ''היי, מה קורה? אתר חמוד! השם של האתר שי הוא: שיקוש!, את יכולה לתת לי את דמות מספר 1 ? :)'' ואני עונה לך בשמחה כן ברור (: ואז את מבקשת עוד בית אימוץ ילדים וכו' נכנסתי לאתר שלך וראיתי שטעית בשם אז שיניתי לך אותו ופתאום את אמרת לי ''איזה מפגרת אני, טעיתי בשם שלי, שם האתר שלי הוא: שניקוש! (תכתבי את זה עם סימן הקריאה!)'' אני צחקתי בלב חח ושיניתי לך (: את השחקנית הראשונה שהייתה רשומה באתרי(: וכל הזמן היית נלהבת אפשר?? אפשר?? וזה הייה כייף ואחרי חודש בערך את כותבת לי היי מה קורה?? ואז שאלת אותי שאלה של מבוגרים ''כמה כסף יש לי בכרטיס האשראי?'' חח נשבעת שצחקתי (: ומשם דיברנו ודיברנו ככה במשך שנה עד היום(: אני סיפרתי לך על התחרויות אולימפיידה ניתוח הכול! (ורק שתדעי כע??) האתר שלך נהיה מפורסם בזכותי כי את כתבת באתרי וכולם ראו ונכנסו (: חח (סתם סתם... :) וככה נוצרה חברות טובה ובאמת שעד היום אני חולה עליך!! אין, אין, .... שנייה שאני לא זוכרת מ..... משחקי הטאקי שלנו חח(: אני כל הזמן ניצחתי ואם לא זה היה כי נתתי לך לנצח (: חח אז אני צריכה כבר ללכת אז לא נוכל לשחק עכשיו טאקי אז אולי מחר?? חח(: תזכרי את זה טוב טוב בראש! טאקי זה משחק רק שלי ושלך לא של אף אחד אחר רק אני ואת!!! אז זה סיפור החברות שלנו(: ותזכרי טוב טוב! אין אף אחד כמו ולא תהיה כי את המיוחדת שלי! (:♥ אין בעולם עוד אחת כמוך!! מושלמת!! אז תהני באתר בלה בלה בלה... את כבר יודעת את ההמשך (: לילה טוב שני (: ביווש נדבר מחר (: ונשתה כוס תה על איזה משחק טאקי טוב חח (:♥♥ ביווש (:

 

 

טליה99 מזל טוב שנייייי האתר בן שנה מזל טובבבבב יואווווו!!!!!!!!!!!!!

 

 

לירז שיפ ברכותיי על כך שאתרך במומלצים 

 

 

שיראל|הנהלה  הי מה המצב מזלטוב את במומלצים כל הכבוד!=)*מזלטוב לאתר חוגג שנה היום יומלדת היום יומלדת לאתר שניי..

 

 

סטיק|ליאור וליאלוש  אני לא מכירה אותך אבל מזל טוב לאתריך ורוצה ליהיות חברה שלי?!

 

 

יסמין! ♥  הייווושש מה קורה? ראיתי שכתבת שאת עסוקה אז אני לא יפריע בהצלחה ♥ ומזל טוב לשנה :) קולולו

 

האחיות (:  לשני היקרה זהו יום שמח ומרגש אתר זה חוגג שנה!! וזהו דבר נפלא אנו רומי דני ויולי מאחלות לך עושר יושר כושר ועוד המון המון המון דברים! ומכובן שתשארי אתנו כאן לעוד כמה שנים כולם אוהבים אותך במומומ יש לך אתר מוצלח יפה ומעניין נורא! שמחות נורא שיש לנו חברה כזו מופלאה מדהימה! ומקסימה! וכמובן פורים שמח ומבדח ממנו דני יולי ורומי מנהלת סערת רגשות ורנדי

 

 

 שיר:) שני הינה מתנה קטנה על חגיגות השנה סורי שזה באיחור אני חדשה 

6c807945d806moomoojpg

 

 

שחמט ~ ניהול מזל טוב! אתרך בן שנה! (זה המון במומו)[:

 

 

נטע טויטי וואי סורי שלא אמרתי לך מזל טוב פשוט לא התחברתי מלא לאתר... דרך אגב, תקשיבי למשהו מצחיק: פתחתי יום אחרייך את האתר והאתר שלך פי 10000000 יותר טוב ממני :) כל הכבוד .:)

 

מאור(: מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! האתר חוגג שנה???!!! מזל טוב!!!

f3c193d15fc3moomoojpg

 

 

אתר המשחקים של רותם סורי על האיחור המוגזם הזה.. אבל מזל טוב על שנה לאתר!

 

 

תודה!!! (:

 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: your joy
תאריך: 18/05/2017
הודעה: אוהבים אופנה? תכנסו אל העמוד שלי!
תאריך: 17/05/2017
הודעה: אם יש לך סגנון טוב במוזיקה אז כנסו לאתר שלי חפשו THE BIT
מאת: בתים
תאריך: 15/05/2017
הודעה: תגובות אחרונות מאת: בתים תאריך: 15/05/2017 הודעה: היום יש יום הולדת לבן דוד שלי!!! הוא בן 3!!!!! תגובת מנהל: ואוו שהיה לו במזל טוב אתה יודע שבמקרה לפני חודש ויום היה לי יום הולדת מאת: בתים תאריך: 14/05/2017 הודעה: יואאו אין סוף להפתעות שלך תגובת מנהל: אני באמת משטדל מאת: בתים תאריך: 13/05/2017 הודעה: תודה על העצה תגובת מנהל: בבקשה תהנה מאת: בתים תאריך: 13/05/2017 הודעה: אתה ממש מרתק יש לך תחביבים יפים אני אוהב אותם תגובת מנהל: ואוו אתה יודע להחמיא אתה יודע שבמומו הפרה אפשר לעשות אתר אולי תעשה? מאת: בתים תאריך: 13/05/2017 הודעה: טובבבב אתר מגניב אני ממליץ לכל מי שקורא את זה לראות את האתר ליאמי וירטואלי תגובת מנהל: זה ממש מחמיא לי מאת: בתים תאריך: 06/03/2017 הודעה: יפההה! תגובת מנהל: תודה רבה על המחמאה רוצים שאני אפרסם אתכם כנסו לאתר ליאמי וירטואלי כתבו הודעה חיובת ואני אפרסם אותכם הכי טוב שאני יכול ליאמי וירטואלי אין סוף להפתעות!
מאת: בתים
תאריך: 15/05/2017
הודעה: תגובות אחרונות מאת: בתים תאריך: 15/05/2017 הודעה: היום יש יום הולדת לבן דוד שלי!!! הוא בן 3!!!!! תגובת מנהל: ואוו שהיה לו במזל טוב אתה יודע שבמקרה לפני חודש ויום היה לי יום הולדת מאת: בתים תאריך: 14/05/2017 הודעה: יואאו אין סוף להפתעות שלך תגובת מנהל: אני באמת משטדל מאת: בתים תאריך: 13/05/2017 הודעה: תודה על העצה תגובת מנהל: בבקשה תהנה מאת: בתים תאריך: 13/05/2017 הודעה: אתה ממש מרתק יש לך תחביבים יפים אני אוהב אותם תגובת מנהל: ואוו אתה יודע להחמיא אתה יודע שבמומו הפרה אפשר לעשות אתר אולי תעשה? מאת: בתים תאריך: 13/05/2017 הודעה: טובבבב אתר מגניב אני ממליץ לכל מי שקורא את זה לראות את האתר ליאמי וירטואלי תגובת מנהל: זה ממש מחמיא לי מאת: בתים תאריך: 06/03/2017 הודעה: יפההה! תגובת מנהל: תודה רבה על המחמאה
מאת: בתים
תאריך: 13/05/2017
הודעה: כhttp://www.moomoo.co.il/sites/batyam כנסו בבקה לאתר שלי
תאריך: 06/05/2017
הודעה: הי לכולם יש לי אתר בשם בנות 3 3 אני ישמח שתכנסו אתם גם יכולים ללחוץ על השם שלי למעלה אוריון100 וכך אתם תגיעו לאתר שלי אני ממש אודה לכם אם תיכנסו יש המון דברים מגניבים באתר שלי כל שבוע יש הגרלה חדשה וגם אני מתחילה עיצוב חדה שלאתר כולו וגם את השם אני הולכת לשנות אז חשוב לי שתיכנסו כי אתם תוכלו להשפיע על שם האתר שלי : }
מאת: 1ekuh10
תאריך: 27/04/2017
הודעה: איזה אתר מושלם
תאריך: 25/04/2017
הודעה: תכנסו לאתר המושששששש שלי!!
מאת: Sparkle | Lia
תאריך: 22/04/2017
הודעה: 95bcdf1cabe9b709013b4b90ff479d6e58fb84f0 רוצים גם?? מהרו!, ההרשמה מוגבלת!
מאת: Alonlon
תאריך: 20/04/2017
הודעה: 347557.png
עמוד:
כניסות שונות: 566668
עמודים נצפים: 806283
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 08/02/2015

האתר שניקוש! נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.