כ-10 חודשים לאחר שנעמי רשף, האסטרונאוטית הישראלית הראשונה, מצאה את מותה עם התפוצצות מעבורת החלל שלה - מצטרפים שני ילדיה, אלה-לי ואלפי, לבית הספר למנהיגים "החממה", אשר למדו בו בצעירותם נעמי וכן מרדכי רוזן, ראש ממשלת ישראל הצעיר ביותר אי פעם. בית הספר מתחלק לשני מועדונים - הנשרים (ספורטאים) והעורבים (גאונים), המתחרים לאורך השנה זה בזה.

מתחת לחזות המפוארת של בית הספר מסתתר "פרויקט נקסוס" - פרויקט סודי רב עוצמה אשר החל בנסיעה של נעמי לירח. מטרתו של הפרויקט היתה להביא מטאורים מאדמת הירח, אשר ע"פ תגליתה של נעמי (עוד מימיה בחממה) יכולים ליצור שדה מגנטי, היכול למנוע או לגרום רעידות אדמה. השותפים המרכזיים לסוד הם נעמי, רה"מ רוזן, ג'ודי גורן (אמו של דניאל, תלמיד החממה) זאב נאמן, ראש לשכתו של ראש הממשלה, מרכוס - אב הבית של החממה ורובי קליין, בנו של לואיס קליין מנהל החממה. לאחר התפוצצות המעבורת של נעמי, לרה"מ נראה לכאורה שהפרויקט לא קיים יותר, אך אז מתבררת המטרה האמיתית: זאב, ג'ודי ומרכוס מתכננים ליצור רעידת אדמה שתעניק לשלושתם הון רב בזכות הימור של זאב והבוס המסתורי שלו, שרי, על בורסה של כמה איים יוונים.

במהלך העונה מתחילה נטלי, תלמידת בית הנשרים ובת-זוגו של דניאל, לחשוד בג'ודי. הדבר גורם למתח רב בין הזוג ולבסוף לפרידתם. גורי, אביהם של אלה-לי ואלפי, חוזר לעבוד במשטרה יחד עם חברו הטוב אריק, אשר מוזמן לחממה לשיחה מצולמת עם נטלי בנושא. מה שנטלי וגורי לא יודעים הוא שאריק הוא שותף סוד נוסף ב"נקסוס" והשיחה המצולמת עם נטלי מועברת מידית לג'ודי, המורה לרובי לשלוח את נטלי ל"מחנה טניס" של שבוע. נטלי מגיעה למערה, ומרכוס מהפנט אותה ומורה לה לציית לדברי ג'ודי. במקביל, מאיים רובי על אלונה (תלמידת בית העורבים) שאם לא תשיג את קוד השליטה של הלווין הישראלי החדש "בנימין" הוא יהרוג אותה. היא משיגה את הקוד אך נתקפת רגשות אשמה, ולבסוף נאלצת לעזוב את החממה ולהסתתר בבלרוס.

ביום השנה למותה של נעמי, מחליט מרדכי רוזן לעלות לחממה ולשאת נאום בו יחשוף את הפרויקט (שהוא חושב שכבר הסתיים) אשר נעמי הסתירה מילדיה ומשפחתה. רוזן לא נושא את הנאום לאחר שרוצח שכיר של ג'ודי יורה לעברו. הכדור פוגע בטעות ברובי, שנבהל ממכתב איום שקיבל בנוגע לאלונה מתלמידי החממה וקפץ אל ראש הממשלה. רובי נכנס לתרדמת ומוכרז כ"גיבור לאומי".

בינתיים, תלמידי החממה מתכנסים בסודיות ל"מבצע גלפגוס" - מבצע סודי שמטרתו לגלות מה באמת קורה בחממה. רגע לפני ששותפי הסוד של "נקסוס" יוצרים רעידת אדמה ביוון, מצליחה אלה-לי להחזיר את השליטה על הלווין לסוכנות החלל הישראלית וכך מונעת את רעידת האדמה. ג'ודי מזריקה לאינפוזיה של רובי חומר רעיל, אך נטלי מצליחה לעצור את ההזרקה. להפתעתה של ג'ודי, רובי מתעורר ומתחיל למלמל בלי סוף את שמה.

ג'ודי וזאב לא נמנעים מלהשיג את מטרתם, ושרי מהמר על נפילת הבורסה הישראלית. יפתח נכנס למערה, ומגלה שנעמי חיה ומורדמת במערה ומרכוס (שהציל אותה) הוא היחיד שיודע על כך. מרכוס מאיים בהריגתה של נעמי אם תלמידי החממה יחשפו את מזימתם של שותפי הסוד. במקביל שוכרים ג'ודי וזאב את בוריס, שותף סוד נוסף המומחה במקצוע.

כדי לזכות בכסף עליו הימר שרי, ג'ודי וזאב מייצרים רעידת אדמה נסיונית באמצע הכנרת שיצאה מכלל שליטה, בה אלה-לי ויפתח כמעט וטובעים. הטביעה מעוררת חשד נוסף בקרב תלמידי החממה, ויפתח מגלה לאלה-לי שנעמי חיה, וכך גם לשאר תלמידי החממה. הם מחליטים לפעול ומדווחים על כך ללואיס וכן לסוכנות החלל הישראלית.

אלה-לי נכנסת למערה כדי לראות את אמה, אך היא כבר התעוררה ונחטפה ע"י אריק. שתיהן נפגשות בתא המעצר במערה. ג'ודי וזאב מוכנים לרעידת האדמה הגדולה בכנרת אך מרכוס לא מוכן להמשיך לשתף פעולה, ומתאבד בקפיצה אל המגנטיט. ג'ודי וזאב לוקחים את נעמי אל מכשיר ההפעלה מרחוק ומאיימים עליה שאם לא תתקן את מה שמרכוס לא הספיק, הם יהרגו את אלה-לי. נעמי מתקנת את המכשיר בלית-ברירה. בוריס מתמנה לאב הבית של החממה במקום מרכוס ומצליח להשתלט עליה.

תלמידי החממה רואים שאלה-לי נעדרת וקוראים למשטרה להקיף את המערה. גורי נשלח לשמור על התלמידים בחממה, אך נחטף ע"י אריק. ג'ודי יוצאת לחממה, הנמצאת כעת במצור, ומנסה לשכנע את דניאל שיבוא איתה. לאחר שזה מסרב, היא נכנסת בבכי אל המערה ומנסה לשכנע את זאב שלא יפעיל את הפצצה. זאב יורה בג'ודי, רובי רוצח את בוריס. אריק יורה בגורי, אך זה חוטף ממנו את האקדח והורג אותו.

זאב מגיע עם הפצצה לקפיטריה של החממה, ומפעיל אותה. לאחר עימות סוער עם גורי, הוא נעצר רגע לפני שהפצצה מופעלת. מסתבר שהוא הצליח להימלט, מכיוון שהשוטרת שעצרה אותו היא ניקול, העוזרת של שרי, והפעיל את הפצצה מרחוק. דניאל ויפתח מובילים את הפצצה אל המתקן בו הוחזקה נעמי במערה ומצליחים לנטרל אותה. ניקול מובילה את זאב אל שרי ובהוראתו של שרי, רוצחת את זאב.

המשטרה פורצת למערה ומוצאת את ג'ודי הגוססת ומבהילה אותה לטיפול נמרץ. תלמידי החממה מקבלים חופשה מיוחדת עקב האירועים, ומשפחת רשף חוזרת לחיי השגרה כמו לפני שנה. רגע לפני שאלה-לי עוזבת את החממה, באים יפתח ודניאל זה אחרי זה ואומרים לה שהם אוהבים אותה. מאוחר יותר, אלה-לי מזמינה לחדרה את בן-זוגה החדש. העונה מסתיימת בשאלה את מי הזמינה אלה-לי

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

תאריך: 24/05/2014
הודעה: האתר לא משהו אבל החממה שולטת יותר מגאליס
מאת: לימון520
תאריך: 11/04/2014
הודעה: http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=11824268קראו תגובות
מאת: לימון520
תאריך: 11/04/2014
הודעה: החממה משתי סיבות, היא סדרה של גיורא חמיצר והדבר השני שהיא פשוט סדרה בוגרת מגאליס וראליסטית יותר, גיורא חמיצר נותן לך תחושה בסדרה שלו שאתה צופה חכם ולא טיפש, גאליס זה כמו לצפות בסדרה שכתבו התסריטאים של הפסטיגל, נו באמת גאליסיה, תעשו טובה, החממה גם כתובה טוב גם מצולמת טוב גם משוחקת טוב והיא סדרה נדירה!
תאריך: 10/04/2014
הודעה: אתר יפה...
מאת: החממה122
תאריך: 19/03/2014
הודעה: בוז גאליס
מאת: החממה122
תאריך: 19/03/2014
הודעה: היוש
מאת: החממה122
תאריך: 19/03/2014
הודעה: היי
מאת: החממה122
תאריך: 19/03/2014
הודעה: בוז גאליס אולה החממה
מאת: החממה122
תאריך: 19/03/2014
הודעה: היי לכולם למרות שרק עכשיו פתחתי את האת הוא אתר מדהים על החממה!!
כניסות שונות: 7410
עמודים נצפים: 8160
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 03.04.2014

האתר החממה נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.