בעונה החדשה יש את חברי צוות טורינו:

מאיה נוריאל (רוני דלומי): קיבוצניקית. מצטרפת לצוות טורינו, לא מהמחנה שלהם.

ארז (עומר דרור): המנהיג של צוות טורינו. שחצן במיוחד. חבר טוב של אודי.לא אוהב את צוות אולימפוס ובמיוחד את ליעם. נסע במכונית שדרסה את דנה ומסתיר את הסוד יחד עם אודי.

רותם טישלר (מאיה שואף): צלמת. הגיעה למחנה על מנת לנקום ביולי על כך ההתעללות שחוותה ממנה בימי בית הספר.

דנה שוורץ (יונית טובי): הייתה חברה בצוות טורינו, עד שנפגעה בתאונת דרכים מאודי וארז שבעקבותיה עבר צוות טורינו לגאליס.

אודי קורמן (בן רביד): חבר בצוות טורינו. נהג במכונית שדרסה את דנה יחד עם עם ארז ללא רישיון ולאחר שפגע בה ברח מהמקום. מאוהב במאיה.

גילי אנגל (מיטל מיכאלי): חברה בצוות טורינו. רוחנית ואוהבת חיות וטבע. משחררת את קמע המחנה - אמזונה כחולת חזה. משחקת עם הוגו בסרטה של רותם.

כמובן יש את חברי צוות אולימפוס הוותיקים:

  • יונתן מיטרני (תובל שפיר): מגיע מבית האומנה למחנה. הוא מגלה כי ישנו ציור של פניו במערה שנכנס אליה, ומבין שזה קשור לאוצר סרגון הנמצא ביער המחנה. בפרק הסיום של המחצית השנייה של העונה הראשונה מגלה יונתן כי ארי הוא אביו הביולוגי. אחיה החורג של נינה. בעונה השנייה, יונתן משתתף בצוות אכילס, ועובר מסע כדי למצוא את אימו. בעונה השלישית היה בן זוגה של גאיה. היחסים בינו לבין דני בעליות וירידות. בסוף העונה השלישית חוזר לדני ולאחר מכן מפעיל את היהלום וקופא. בעונה הרביעית מתברר שהוא חי בחווה וחושב שאביו הוא בן אדם אחר. בהמשך העונה יונתן עובר מרצונו למחנה גאליס.
  • דניאלה "דני" רובין (אליאנה תדהר): בת זוגו של יונתן ומגיעה עמו למחנה. במהלך הסדרה, מוכשת על ידי צפע ארצישראלי ונשלחת לבית חולים ליומיים, אלא שאז, מתברר לדני שזמן שהותה בבית החולים נארך לשבועיים, ותוך יומיים היא בורחת מבית החולים למחנה. מאז היא מסתתרת במחסן הכביסה במחנה, בלי שאף אחד ישים לב אליה. היא נעזרת בליעם, מספרת לו על כך שמנצלים את יונתן, ולבסוף מוכיחה ליונתן זאת. נחטפת על ידי סיימון ומשתחררת במבצע חילוץ שארגנו יונתן, נינה וליעם. בעונה השנייה והשלישית, דני משתתפת בצוות אתנה, והיחסים בינה לבין יונתן בעליות וירידות גם כן דני הייתה בתקופה של זוגיות עם ברק עד שגילתה שהוא עובד עם אימו. לאחר מכן חזרה ליונתן. בעונה הרביעית, מחפשת את יונתן עם דורי שהופך לבן זוגה.
  • ליעם בן בסט (דניאל מורשת): חברו של יונתן שמגיע יחד עמו למחנה מבית האומנה. אחיהם של מירון ואשל (מהחולמים), בן למשפחת פשע. בן זוגה של שרון בעונה הראשונה. עוזר לדני להגיע ליונתן לספר לו שמנצלים אותו. לאחר שמצא את תליון גילגמש וענד אותו, הופנט על ידי איתן באמצעות התליון. בעונה השנייה, ליעם משתתף בצוות אכילס והוא בן זוגה של נטלי, עד שמגלה שהיא חברה שלו רק כדי להגיע לאחיו. בעקבות כך שיולי עזרה לו לגלות את האמת על נטלי הוא הופך לבן זוגה עונה השלישית. בעונה הרביעית ליעם נשאר חבר של יולי.
  • נינה בראון (ליאור כהן) : בתם של מנהלי המחנה, המכירה כל מטר ביער. בעונה הראשונה מאוהבת ביונתן ומזייפת איתו יחסים על מנת לגרום לדני לקנא. בסוף העונה היא מגלה שהיא אחותו החורגת של יונתן. בעונה השנייה, נבחרת להנהיג את צוות אתנה, ונעשית בת זוגו של אלכס בעונה השלישית. נינה נסעה לאוסטרליה עם ארי בעונה הרביעית וחוזרת למחנה במהלך העונה.
  • דורי אהרוני (דניאל גד): המנהיג בחבורת הוותיקים במחנה גאליס ובן זוגה של יולי בעונה הראשונה. לדורי בעיה בקרישת הדם. בסוף המחצית השנייה של העונה הראשונה, הופך לבן זוגה של רונה. בעונה השנייה והשלישית, דורי משתתף בצוות אתנה, ומטרתו היא להתקבל למכבי. בעונה השנייה הוא נהיה חבר של דפני כדי שהוגו יעזור לו להתקבל למכבי,הם נפרדים והוא חוזר לרונה. בעונה הרביעית נפרד מרונה בקיץ.
  • יולי סער (שירן סנדל): בת זוגו של דורי בעונה הראשונה אשר באה ממשפחה עשירה. לפני תחילת המחנה, אמה התחתנה עם אדם זר, ולו נערה בשם רונה, אשר אליה מתנהגת יולי כאל משרתת. במהלך הסדרה, נבחרת להיות הפרזנטורית של הקמפיין "חלב על הזמן" ומוותרת על התפקיד בעקבות אהבהתה לדורי. כיוון שרונה התאהבה בדורי, יולי סוחטת אותה ואומרת לה, שאם היא לא תתרחק מדורי, היא תגרום לכך שדורי יסולק ממחנה גאליס. היא נבחנת ל"פסטיכיף", אלא שזמן קצר לאחר מכן, מתגלה שהקול ששר באודישן לא היה הקול שלה, אלא של רונה, והתדמית שלה נהרסת. בעונה השנייה, יולי נעשית יותר נחמדה, היא עוזרת לנטלי להיות חברה של ליעם למרות שהיא מאוהבת בו היא משתתפת בצוות אכילס. אחרי שהיא וליעם מגלים על התרמית של נטלי היא הופכת לבת זוגתו של ליעם החל מהעונה השלישית.
  • הוגו (נווה צור): הילד הוותיק ביותר במחנה. אובחן בגיל צעיר כמחונן והוקפץ שתי כיתות. בן זוגה של עדי. בעונה השנייה, הוגו משתתף בצוות אתנה, והבטיח לעזור לדורי להתקבל למכבי, בתנאי שדורי יהיה בן זוגה של דפני. בעונה הרביעית נפרד מבת זוגתו עדי והופך להיות חבר של גילי חניכה חדשה במחנה

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

תאריך: 02/08/2014
הודעה: שלום לכולם סליחה עם אסור לפרסם היי כולם אני ממש מצטערת הנחתי תאתר מלא חודשי ומלא נחמדים וחמודין שכמותכם כתבו לי מלא דברים נחמדים תודה רבה ואני אמשיך לעדכן תאתר ביי ביי :)
תאריך: 02/08/2014
הודעה: שלום לכולם סליחה עם אסור לפרסם היי כולם אני ממש מצטערת הנחתי תאתר מלא חודשי ומלא נחמדים וחמודין שכמותכם כתבו לי מלא דברים נחמדים תודה רבה ואני אמשיך לעדכן תאתר ביי ביי :)
תאריך: 26/07/2014
הודעה:

ttjwjmrmjzzn.jpg

מאת: עדן22
תאריך: 24/05/2014
הודעה: היי
תאריך: 17/04/2014
הודעה: היי!!
תאריך: 09/04/2014
הודעה: מה זאת אומרת אני עושה תה משפטון כתבתי ואז קשרתי, או שאת מתכוונת לפונט עצמו? אז יש מדריך כזה שעושה את הפונט הזה או אחר על כל האתר
תאריך: 28/03/2014
הודעה: ההזמנה שלך מוכנה ♥ לא הבנתי ממש מה רצית אבל בכל מקרה מקווה שאהבת , ההזמנה מוכנה בהזמנות מוכנות D:
תאריך: 28/03/2014
הודעה: אבל מה לרשום על זה?
תאריך: 28/03/2014
הודעה: אוקיי :) בהכנה :)
מאת: מר12
תאריך: 23/03/2014
הודעה: חמודה בקטע הטוב תורדי את הטון.
עמוד:
כניסות שונות: 29384
עמודים נצפים: 31193
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 10.04.2014

האתר ♥חיים שלי♥ נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.