היי בנות זאת הפינת המפורסמים החדשה china maria eugenia surez rivero!
ציינה היא שחקה את חסמין בכמעט מלאכים ,
הסדרה שפשוט כבשה אותנו !
אוקי אז בפינה הזאת תהיה:
-מידע על צינה
-ראיונות עם צינה
 
 
 
 
 
מידע על צ'ינה:
צינה נולדה בבואנוס איירס
כשמלאו לה 17 עזבה את בית ההורים כדי להתמקד בקריירת המשחק ,
השם האמיתי של צינה היא אאוחה אבל כשאביה נפתר שינתה את שמה לצ'ינה.
לצינה נולדה בת בשם רופינה.
קריירה:
צינה התחילה את הקריירה שלה כשהייתה בת 8 כ-דוגמנית 
בגיל 11 התחילה לשחק בסדרתה הרשאונה "פינת אור".
בשנת 2007 התחילה לשחק ב"כמעט מלאכים" והצטרפה ללהקת הטין אנג'לס.
ב2011 פרשה מן הלהקה ובמקומה נכנסה "ולה" -רוסיו איגרזבל.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראיון עם צינה סוארז: 
*קרידיט לאתר teen angeles for everyone *

ראיון עם אאוחה למגזין 'הולה' שבארגנטינה, בו היא מספרת על רופינה ניקו על החזרה לסולמנטה ווס ועוד.. :

צ'ינה ספרי לנו ,איך את גילית שאת בהריון? -איך זה היה? צי'נה: אני הייתי באותו זמן בוונצואלה עם ניקו לידי, יום אחד הרגשתי רע, היה לי כאב בטן ואני אמרתי לניקו, אני לא הולכת לשום מקום,אני מעדיפה להישאר איתך במלון. אחר כך היה לי כאבים גדולים ועשיתי 2 בדיקות ושתי הרצועות אמרו שאני בהריון.

מה הייתה התגובה שלך? צ'ינה: אני חזיתי את זה, אז לקחתי הכל בשלווה. אמרה צ'ינה, והוסיפה, הדבר המוזר היחיד שהיה עבורי זה היה להתעורר יום למחרת ולדעת שאני בהריון. זה אומר שאין אלכוהול, אין סיגריות. צריך לטפל בעצמך ובתינוק.

מי ידע ראשון את הבשורה הנפלאה על ההיריון? צ'ינה: חברה שלי אגוסטין, זה קרה בטלפון, משום שחודש שלם לא הייתי בבואנוס איירס ורציתי לחלוק את זה עם מישהו. זה היה 3 לפנות בוקר כתבתי לה את זה בהודעת טקסט. היא הייתה במועדון ואמרה לי, חכי אני הולכת לשירותים כי אני בוכה משמחה. היא סיפרה לאחי על זה , והוא בא לבקר אותנו בוונצואלה. וכשחזרתי לבואנוס איירס אמרתי לאמא שלי: אמא את הולכת להיות סבתא. התשובה שלה הייתה: תפסיקי להטריד אותי (בצחוק) כבר נמאס לי הנושא שאת רוצה להיות אמא צעירה.

במעגל החברים שלך, את הראשונה שהופכת לאמא? צ'ינה: כן.אני האמא הראשונה מהחברים שלי במכללה. זה מטורף, כי אני עדיין יכולה לראות אותנו ילדים.אבל בכל מקרה אני מוכנה להיות אמא.

איך היה 9 חודשי היריון? צ'ינה: זה נמשך נצח! בשבילי זה נמשך כמו 15 חודשים. באתחלה לא שמתי לב לשום דבר, כי הבטן שלי לא גדלה עד לחודש החמישי. עליתי בסך הכל בהריון 10 קילוגרם.

בהריון היית מוגבלת מבחינת אוכל? צ'ינה: אני אוכלת מה שאני רוצה, אבל לא במספרים גדולים. הדבר היחדיי שעשיתי זה לשתות הרבה מאוד מיים.

האם בחודשי ההריון אכלת מזון גחמה {גחמה זה שבא לך את זה ממש}? צ'ינה: לא. אבל אני רציתי שיהיה לי גחמות כאלה.אני הייתי אישה בהריון למופת, אני לא קפריזית, עושה כל מה שעולה, הרבה עזרה , עם מעבר, לגרור דברים. ניקו כמובן יותר מידי אבל אני עדיין לקחתי את הדברים ונשאתי אותם.

איך זה ההכנות לתינוקת חדשה צ'ינה: כיף גדול,מרגיש אהבה. אני וניקו קנינו לה ארונות בגדים ממש חמודים לתינוקות. התיישבנו בחדר שלה, עשינו הכל ביחד.. היה מדהים.. ממש הרגשתי שהיא באה.

ואיך הייתה הלידה? צ'ינה: גדול. אף פעם לא ידעתי שחבלי לידה כואבים.ואני לא משקרת. אני דיברתי עם המיילדת והיא אמרה לי לחכות. התארגנתי ממש ללידה, סמתי מוס שיער- pomylas , מסקרה עמידה במים {כי התחלתי לבכות}, שפתון. הקלטנו את הלידה, אהה והיה גם מוסיקת רקע שיר של ריהאנה. אבל בסופו של דבר הייתי צריכה לעשות ניתוח קיסרי, כי היא הייתה במהופך...

מה התוצאה? צ'ינה: היה מוזר מאוד, כי עקב ההרדמה אני לא מרגישה כלום. רק כהתחלתי להאכיל אותה הבנתי שאני אמא. ''יום למחרת ניקו אמר לי אני רוצה עוד תינוקת''. מרוב אהבה.

כמה ילדים את רוצה שיהיהו לך? צ'ינה: אם זה היה תלוי בי הייתי רוצה 8, אבל אני חושבת ש 3-4 זה מספיק ..

ניקו מסכים עם זה? צ'ינה: ניקו אמר-''בפרוייקט שלי אני לא צריך יותר מארבע , גם אם אתה אוהב או לא.{צוחק} '' אכשיו הוא שמח ...

מי בחר את השם של הילדה הקטנה? צ'ינה: אני אפילו לא יודעת. כמה מחלוקות וריבים התעוררו בגלל השם. אם כי זה נראה לי נורמלי לחלוטין.. באולטראסאונד באתחלה אמרו לנו שזה ילד, למחרת הראה שזה ילדה. ובחרנו רופינה כי היא עדינה מאוד וזה שם מאוד מתוק.

את יודעת מה השם רופינה אומר? צ'ינה: הילדה עם תלתלי הזהב-אדום. - אבל אני לא בחרתי בזה..

מה את חושבת עליה בתור אמא? צ'ינה: אני ממש אוהבת אותה אני סוחבת אותה איתי לכל מקום. היא מלאך היא אוהבת שאני משחקת איתה , אנחנו ממשיכים להוביל את החיים כמו בעבר.

במהלך ששת השבועות האלה, מה למדת מרופינה? צ'ינה: אני אוהבת את תמימותה הילדותית והנאיבית. היא לימדה אותי שמדובר באהבה אמיתית. אני קמה מהמיטה ותמיד אני במצב רוח טוב, כשהיא מתעוררת ומבקשת לאכול. אני תמיד חבקתי אותה, אני צופה במשך שעות עליה כשהיא ישנה..

חוץ מהלידה של רופינה, התגברת על מות אביך? צ'ינה: תמיד לימדו אותי,שהמוות זה לא משהו רע. כן זה מאוד כואב. אבל אבא שלי תמיד לצידי,אני מרגישה את נוחכותו.

את נראית כל כך טוב אחרי הלידה.. צ'ינה:אני לא עשיתי שום דבר במהלך ההירון, אבל ברגע שהשתחררתי מבית החולים ישר נרשמתי למרכז אסטתי.וכאשר רופינה נולדה נשארתי רק עם 3 קילו.

היחסים עם ניקו השתנו לאחר הלידה? צ'ינה:לא שום דבר לא השתנה. אנחנו מאוחדים באהבה כל כך חזקה,אני נשבעת שכאשר אני רואה תינוקת מאותו דם, שלי ושלו, זה מרגש אותי מאוד. אני בכלל לא יכולה לדמיין שאנחנו יוצאים יום אחד פחות.

ואיך ניקו כאבא? צ'ינה: הוא גאון באמת. בימים הראשונים התעוררתי 4 פעמים בלילה, הוא תמיד הי מלווה אותי שאני לא ישאר לבד.הוא עוזר לי מאוד, להחליף חיתולים, לרחוץ אוה, אני מרגישה הרבה יותר קלה.

זה נכון שהיית מאוהבת בגיל 8 בניקולס ? צ'ינה: {צוחקת} לא זה לא היה ככה, לא מזמן מצאתי מחברת שבה כתבתי בגיל 8, וב- 14 בפבואר כתבתי שם ''חג אהבה שמח'!'' והדבקתי תמונה שלו לשם. אכשיו גיליון זה תלוי על המקרר שלנו, זה מטורף..

האם אתם מתכוונים להטביל את התינוקת? צ'ינה: ניקו צריך לבחור סנדק בשבילו. אני בחרתי סנדקתית , אגוסטינה, חברה של החיים שלי, אנחנו מחכים קצת ואז נבחר תאריך.

האם אתם מתחתנים או יש תאריך לחתונה? צ'ינה: לא.לא! אין חתונה, כשהייתי ילדה חלמתי על זה, אבל אני אכשיו אני לא חושבת שאני צריכה לחתום על כל חותמות הדרכון.

אבל לפחות איזה טקס לכבוד אהבה? צ'ינה: ניקו אהב את הרעיון, ואמר לנו ''עד שהמוות בייננו'' ויש לפוביה. אם יום אחד אני יגיד לניקו , אני לא אוהבת אותך יותר אני רוצה להפרד, כל הניירת רק תסבך אותנו

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: מסטיק200
תאריך: 21/07/2014
הודעה: בקרוב מדריך????
תאריך: 20/07/2014
הודעה: היי תכנסו לאתרי:)
מאת: zoe blog
תאריך: 20/07/2014
הודעה: הסיפור נפתח! תאמרו אם אהבתם(:
מאת: מסטיק200
תאריך: 20/07/2014
הודעה: מ ה מ ם !
מאת: zoe blog
תאריך: 20/07/2014
הודעה: הסיפור נפתח! תאמרו אם אהבתם(:
תאריך: 19/07/2014
הודעה: מזה האתר הזה אני בהלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תאריך: 19/07/2014
הודעה: מה קווורה ? ♥ אחלה אתר .. P:
תאריך: 19/07/2014
הודעה: היווווש ♥
תאריך: 16/07/2014
הודעה: נפתחה עיר וירטואלית!!! העיר מיוחדת במינה ובשיפוצים ובינתיים, תבחרו דמויות!!! אז למה אתם מחכים? כנסו לפה:http://www.moomoo.co.il/sites/page.php?id=210452 נפתח מפעל אתרים! רוצים לקבל אתר+ ספיישל מוכן+ מיני פוסט? שלא יהפוך לשל מנויים!!!תזמינו כאן:http://www.moomoo.co.il/sites/page.php?id=210366 אימצתי ביצה! לחצו עליה וקבלו פרס!!! שווה! שווה! שווה! הביצה:egg_102160.png רציתם פיצוי? עמיחי מרשה לפרסם!
תאריך: 11/07/2014
הודעה: נפתח מפעל תיבות כתיבה! תזמינו מהר, שלא יהפוך לשל מנויים בלבד!!! חובה כניסה! כנסו לפה:http://www.moomoo.co.il/sites/page.php?id=209191
עמוד:
כניסות שונות: 36122
עמודים נצפים: 39129
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 28/06/2015

האתר lolilop נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.