עכשיו קצת מידע על השחקנים:

יעל: יעל היא טום בוי שלא יודעת שהיא מיוחדת בזכות הסקרנות תדע מה האמת של הסיפור שלה ומה קרה בעבר לאביה והיא מסתירה מאמה שהיא גולשת והיא  המאמנת של נאור ולא יודעת שעומרי מאוהב בה האם אמה  תגלה ומי היא תהיה עומרי או נאור.

עומרי:הוא גולש במלוא רוחו ואיבריו הוא קול כריזמטי חיובי ומאוהב ביעל הוא מאמין שהחיים כמו הים גלים באים גלים הולכים אבל בסוף הכל מסתדר. 

נאור: השחקן שלא יודע לגלוש שמאיים על יעל שיספר לאמה שהיא גולשת אם לא תעזור לו מכאן אולי התהפכו סהרורי רגשות כלפי יעל ואולי ינצח נגד עומרי גם בגלישה וגם באהבתה של יעל.

שחר: אחותו הקטנה של בנזין שהיא רוצה להיות גולשת כמוהוהיא עקשנית ולא תוותר עד שלא תהיה מהחבר'ה.

בנזין: האח הבכור שמאוהב ברומי ויעשה הכל כדי להשיג אותה וחבר טוב של עומרי לאט לאט הוא מנסה להתקדם לרומי אפילו שהוא יודע שהיא מאוהבת בעומרי.

ניקו: הגולשת אבל לניקו יש סיפור קצת עצוב כולם יודעים שהיא יתומה אני לא יודעת אבל בזכותה קראו הרבה דברים משמחים שהיא עזרה למקסים ועוד היא ישנה במועדון החיים שלה זה רק לגלוש והיא חברה מאוד טובה של יעל ומי יודע מה יקרה בינה ובין מקסים.

 רומי: היא גם גולשת ואחת מהחבר'ה ומאוהבת בעומרי היא תמיד יורדת על יעל כי היא יודעת שעומרי מאוהב בה וגם בעומרי היא יורדת בגלל שהיא מקנאה והיא גם יודעת שבנזין מאוהב בה ביינתים אף אחד לא יודע מה יקרהאבל אולי יהיה סיפור אהבה בינה ובין בנזין.

מקסים: מי לא מכיר את מקסים ויודע מה הסיפור אם הוריו הוא גם אחד מהחבר'ה שמקסים היה במצב עם הוריו חבריו היו בשבילו הוא ביינתים ישן ברחוב אבל מי יודע לאן הוא ילך בקרוב והאם יהיה סיפור אהבה בינו ובין ניקו.

בונדר: העברין החבר הכי טוב של צ'ילי המשתף פעולה עם לארה כדי לעקוב אחרי שפירו לאט לאט הוא מגלה את חבריו מהעבר והוא גם מחפש את אוצר צ'ילי בעזרת לארה כמובן מי יודע אולי הוא ימצא את האוצר או שיגלה משהו חשוב על צ'ילי.

 לארה:העוזרת של בונדר העוזרת למצוא את האוצר ואז קוראים דברים שמסבכים את התוכנית קורא שהיא מתגנבת לנועם ואז טלי גם באה ובטעות היא תוקפת אותם מענין מה יקרא האם היא גם תכנס לכלא או שתמשיך לעבוד בשביל בונדר או שתברח עם האוצר לעצמה.

 דבש:היה מחברת צ'ילי הוא סוג של אבא רוחני כל מה שהחבר'ה צריכים פונים אליו והוא עוזר להם דבש היחידי שיודע שצ'ילי הוא אבא של יעל ויעל מנסה לחשוף ממנו את האמת אבל עד שהצליח להגיד לה חשבה שהוא משקר מה יקרה האם יעל תאמין לו או אולי לא.

 מורנו:הסוכן של נאור וגם של כל מיני שחקנים אחרים שהוא מנסה לגרום לנאור לגלוש כדי להתקבל לסרט של נועם עד שנועם מציע לו את עומרי וככה הוא מחליף את נאור בעומרי האם הוא יתחרט או שישתכנע שעומרי יותר טוב.

טלי: אמא של יעל ואשתו של צ'ילי שלא יודעת שבתה גולשת טלי שומרת על בתה ולא מספרת לה את האמת כדי שלא תפגע וגם לא מרשה לה לגלוש כי היא לא רוצה  שיקרה לה מה שקרה לאביה וחושבת שנאור הוא חבר  של  יעל האם היא תגלה את הסוד של יעל או שאולי הסוד ישמר.

 האחים: העוזרים של שפירו שמאמינים של הרוח של החוף בוא נאמר שהם קצת סתומים אבל אולי הם יגלו את אוצר צ'ילי וישמחו את דודם.

 נועם:גם מהחבר'ה של צ'ילי הבמאי של הסרט הסרט הוא על צ'ילי ושהוא מגלה על יעל הוא רק מנסה להתחמק הוא שם מצלמות כדי לעקוב אחרי דבש כולם מנסים להוציא את נועם מהקטע של הסרט אבל הוא מתעקש בהתחלה רצה את נאור אבל אחרי שהתחצף אליו וראה את עומרי גולש בחר בעומרי כולם יודעים שתקפו אותו והוא חסר הכרה האם הוא יחזור לעצמו או שיהיה ביחד עם צ'ילי.

 צ'ילי:הגולש האגדי אבא של יעל ובעלה של טלי שמצא  את האוצר וקבל  עליו את הקללה ובוא נאמר שהחמדנות  יותר השתלטה  עליו ואז שהוא גלש בפיק השטן הוא  מת בגלל האוצר  אבל אולי צ'ילי עדין בחיים הכל עוד  פתוח.

   

 

 

 

  

 

   

 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: מסי מספר 1
תאריך: 28/07/2015
הודעה: זה אחלה אתר כל הכבוד
עמוד:
כניסות שונות: 38709
עמודים נצפים: 41326
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 17.08.2014

האתר הבלוג הפרטי של רותם נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.