______________________________________________________________

 

 

מה חדש היום בעולם :

רבינוביץ קביעת מזוזה קווים

חדש ב'קווים': קורס עיצוב מטבחים • הדבר החם בעולם העיצוב

 

'קווים' בית הספר המוביל בישראל למקצועות העיצוב, שמח לבשר על פתיחה של קורס חדש בשלוחה לציבור החרדי בבני ברק ובירושלים- קורס עיצוב מטבחים. עצוב מטבחים הנו אחד המקצועות הנחשבים והמבוקשים ביותר היום בעולם העיצוב בארץ ובעולם. בפרק זמן קצר של כ- 4 חודשים בלבד תוכלו לרכוש לעצמכם מקצוע מבוקש ומכניס ולהשתלב בשוק העבודה.

מקצוע עיצוב המטבחים תופס בשנים האחרונות תאוצה רבה, לאור ההבנה שהמטבח הינו אחד החללים החשובים ביותר ביצירת החוויה המשפחתית, ומכאן גם בתכנון הבית. בכל חברת מטבחים המכבדת את עצמה תוכלו למצוא היום מעצבי מטבחים, אשר קשובים לצרכי הלקוחות של החברה ומתאימים עבורם את המטבח עליו תמיד חלמו, והדרישה לעוד בעלי מקצוע רק הולכת וגדלה. יחד עם זאת הולכת וגוברת ההבנה כי לציבור החרדי צרכים מיוחדים משלו בכל הקשור לעיצוב ותכנון המטבח, ובאותן חברות מטבחים עולה הדרישה לבעלי מקצוע חרדים המתמחים במתן פתרונות תכנוניים למגזר.

אז אם אתם בעלי אוריינטציה לעיצוב, המחפשים להשתלב בשוק העבודה בזמן קצר עם מקצוע מכניס ומאתגר, זהו ללא ספק המקצוע בשבילכם.

 

ל'קווים' בית הספר למקצועות העיצוב, סניפים בפריסה ארצית מחיפה בצפון ועד באר- שבע בדרום. ושלוחה ייעודית לציבור החרדי עם סניף בבני ברק ברחוב בר כוכבא 14, וסניף חדש בירושלים המתחיל לפעול בימים אלה.

מה חדש היום בישראל:

חוק המשילות של נתניהו: ראש המפלגה הגדולה - אוטומטית ראש ממשלה
הליכוד השיק קמפיין והציג את רשימתו לכנסת על אף שסערת ספירת הקולות עדיין בעיצומה. בינתיים, נתניהו הכריז כי יציג חוק אחרי הבחירות, שיעקוף את סמכות נשיא המדינה ואי אפשר יהיה להפיל את הממשלה. הרצוג ולבני: נותרו עוד 70 יום לשלטונו הכושל של נתניהו. פייגלין פרש: נתניהו עשה לי 

בצל בחירות 2015 באירוע חגיגי בגני התערוכה בתל אביב. ראש הממשלה בנימין נתניהו ושרי המפלגה הגיעו לכנס, שבו הודיע נתניהו כי בכוונתו להביא לכנסת חוק אחרי הבחירות, שבמהותו יעקוף את סמכות נשיא המדינה ולפיו ראש המפלגה הגדולה יקבל אוטומטית את זכות הרכבת הממשלה.

נתניהו פתח קמפיין, הערב (צילום: מוטי קמחי)

נתניהו פתח קמפיין, הערב (צילום: מוטי קמחי)

 

הרשימה אחרי הספירה החוזרת ()

הרשימה אחרי הספירה החוזרת 

"אנו הולכים על מהלך דרמטי שישנה את פני המדינה", אמר נתניהו. "בימים הראשונים של הכנסת הבאה נחוקק חוק שיאפשר את שינוי שיטת הממשלה בישראל בבחירות שלאחר מכן. ראש המפלגה הגדולה הוא זה שאוטומטית ירכיב את הממשלה, שתכהן קדנציה מלאה בת ארבע שנים ואי אפשר יהיה להפיל אותה אלא במקרה קיצון ברוב גדול של חברי כנסת". 

 

ממטה העבודה-התנועה הגיבו לדברי נתניהו: "שוב שמענו את נתניהו, שהיה חלש מול חמאס וניהל איתו מו"מ, עם אותן סיסמאות שחוקות שהביאו את ישראל לבידוד מדיני גובר, לפערים בלתי נסבלים ועוני מחפיר. שינוי השיטה הוא תשובה עלובה לבעיותיהם של אזרחי ישראל. הבעיה של ישראל היא לא במשילות אלא במושל".

 

 

עוד אמרו במטה כי "הרצוג ולבני יובילו את ישראל לדרך אחרת, ישמרו על הביטחון ויעבדו ביחד למתן פתרונות לבעיות החברתיות המעיקות על אזרחי ישראל. לאחר שכולנו צפינו בנאום נתניהו, אזרחי ישראל יכולים לברך על כך שנשארו לנו רק עוד 70 יום תחת שלטונו הכושל".

 

 

בזמן שאירוע פתיחת הקמפיין אירע בגני התערוכה, במקביל בירושלים ערך ח"כ משה פייגלין כנס בבנייני האומה והודיע על פרישתו מהליכוד ועל הקמת מפלגה חדשה. "נתניהו עשה לי סיכול, אבל אני לא כועס עליו", אמר פייגלין.

 

נתניהו פנה ליושבים בקהל ואמר כי אנשי המפלגה בחרה "נבחרת מצוינת". "זאת רשימה של מפלגת שלטון, ליכוד אחד גדול מול כל השמאל".

 

נתניהו תקף את מנהיגי המפלגה המשותפת לעבודה ולתנועה בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני ופנה לקהל: "הם ישמרו על ביטחון האזרחים ויעמדו מול חמאס, חיזבאללה ואיראן? הם לא יעמדו בלחצים הללו אפילו רגע אחד. הם והשמאל רק רוצים לצאת ולוותר כי זאת דרכו של השמאל 20 שנה". 

 

מירי רגב ושרה נתניהו מתחבקות (צילום: מוטי קמחי)

מירי רגב ושרה נתניהו מתחבקות (צילום: מוטי קמחי)

"יש לנו מזרח תיכון חדאעש"

נתניהו המשיך במתקפה על יריביו מהעבודה והתנועה וטען שהם האמינו בהתלהבות שההתנתקות מעזה, שבה הוא תמך, תביא שלום.

 

הביקורת של נתניהו הופנתה גם לאנשי שמאל, בהם שמעון פרס. "ידידי שמעון פרס הבטיח עד שנת 2000 שנתגבר על חמאס, על הג'יהאד האיסלאמי ועל הטרור. שעד אז נביא שלום כולל למזרח התיכון. הסופר עמוס עוז אמר כי ברגע שנעזוב את דרום לבנון, נוכל למחוק את חיזבאללה מאוצר המילים. חיזבאללה עדיין רלוונטית", כך נתניהו שציטט את ביטויו של שמעון פרס על מזרח תיכון חדש וקרא לו מזרח תיכון "חדאעש".

 

 (צילום: מוטי קמחי)

(צילום: מוטי קמחי)

 (צילום: מוטי קמחי)

(צילום: מוטי קמחי)

גם שר האוצר לשעבר יאיר לפיד היה במוקד הביקורת של נאום נתניהו. "התחלנו בתהליך הדרמת בסיסי צה"ל לנגב, אבל מישהו עצר את הכסף. המישהו הזה היה שר אוצר שעמד במה שאני יכול לכנות רק מפלגת אווירה והתנגד להעביר את הכסף. עכשיו אני שר אוצר וההחלטה הראשונה שקיבלתי היה להעביר את הכסף".

 

כאמור על החגיגיות העיב הכאוס שאפף בימים האחרונים את תוצאות הבחירות המקדימות שהתקיימו בשבוע שעבר. לאחר טענות רבות של מתמודדים לאי-סדרים, בוצעה ספירה נוספת של קלפיות ששינו במקצת את הרכב הרשימה.

 

 

אחד המאוכזבים הגדולים של הפריימריז היה ח"כ משה פייגלין, שנדחק לתחתית הרשימה, והיום מירי רגב, האישה הראשונה ברשימה שכבשה את המקום החמישי, היא שיחת היום בקרב הפעילים שהגיעו למקום. "בטוח שנתניהו ייתן לה להיות שרה", כך לדברי ראש מועצת אבן יהודה אבי הררי. "ביבי יודע ומכיר את מירי על הפעילות שעשתה כל השנה. היא מייצגת תחום חברתי וכלכלי וקשובה לכולם. היא בהנהגת הליכוד".

פעיל אחר צעק כי "רגב הכי מוצלחת. היא נגישה, פותרת לנו כל בעיה, מחוברת לפריפריה וחברתית". מישל ביטון מסניף יפו של הליכוד הוסיף: "כשהליכוד יזכה, ואנחנו עובדים קשה שזה יקרה, רגב חייבת להיות בהנהגה".

גם חבר המרכז אבי נחמני מסניף רחובות הצטרף לשבחים לרגב. "ביבי לא יכול להתעלם. אי אפשר שלא למנות אותה לשרה. כל אחד שתשאלו פה בקהל הוא מירי רגב. היא מדברת קולנו וצמחה מהשטח. ביבי יבין שכל המרכז רוצה אותה והוא צריך לעשות את החשבון. המיקום שלה בפריימריז לא מקרי".

 

 

 

 

 

 

 

 

מילי סיירוס אני יודע שככה היא הייתה פעם אבל דווקה פעם היא יהיה יפה ומשהוא אבל עכשיו

כמו שאומרים היא לא ממש מתאימה להתנהגות של בנות היא דווקה פעם הייתה יותר יפה

מהשאר עכשיו .

 

 

 

 

דנה פרידר עוד כוכבת ילדים את ניראת מושלם חוץ מהחולצה משנות ה 80 את מבינה באופנה אני יודע את זה

אבל פה אנחנו עוצרים אותך 2 זה לא מספיק כדי להירשות יפה יש לך מזל שלא יהיה לך 0 רק מה הוסיף לך את 2 אשי האופנה

זה השיער והענים מזל שרצית למצמץ ולא מצמצת :) את יכולה להשתפר .

 

 

תודה לכולם עד כאן אש האופנה עם אליאס מנהל האתר

ונטלי מחדשות העולם :)

 

 

 

 

 

 

 

 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: תמר2016
תאריך: 17/08/2016
הודעה:

מיבצע ע-נ-ק באתר:

סטייל smail.

 אז ככה. 3 הראשונים שעושים מנוי אצלינו באתר מקבלים:

חתימה,לינקוק ושלט

הרשומים:

1.גאיה מהאתר פסיפלורה עיצובים

2.

3.

מהרו להירשם!!!

תאריך: 23/08/2015
הודעה: 55da1c2ebaab7.png
תאריך: 22/05/2015
הודעה: 9c33d47b2ac7421e3534cd22409aaa70555f8603
תאריך: 02/04/2015
הודעה: 551d14afe5ff8.png
תאריך: 10/03/2015
הודעה: c7d23f3a5abb5eeb8fee20a4193c0cf354fde789
עמוד:
כניסות שונות: 31442
עמודים נצפים: 41017
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 21/01/2015

האתר אלימקס 4 - דרך קיצור נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.