43b13680c95d6d801cab4691b0de584755797186

 קרדיט לאתר YOAVON על השלט המהמם

טוב איזה כיף הגענו לשלב 2 בחפירות 

יש ילדה שלא הגישה לי אז השלב לא היה הדחה

כי היא הודחה כבר:) 

אז הנה על מה שאתם צריכים לחפור 

בננה זה על מה שאתם צריכים לחפור 

הנה כמה דוגמאות למתקשים:

אכלתי בננה ..

בננה הגיעה מהארץ.......

בשלב 2 חייב לפחות מעל 5 שורות 

יש לכם להגיש עד לתאריך:

18.6.15

אוהבת המפקסלת

אז מה שיש לי להגיד זה  

מגישות שלנו 

יעל מ~winter fun~

החפירה:

החפירה- אתמול אמא שלי אמרה לי שאני צריכה לאכול פירות כי אני אוכלת יותר מידי אוכל לא בריא, אז לקחתי ענבים ותפוח מהמקרר, ושטפתי אותם. אז אמא שלי כרגיל שאלה אותי למה לא לקחתי בננה. אז אני עניתה לה את התשובה הקבועה שלי- אני שונאת בננה! אז היא התחיל לנסות לשכנע אותי לאכול בננה אבל היא לא הבינה שאני ממש -ש-ו-נ-א-ת- בננה! בסוף אחרי מיליון שיכנועים מעצבנים של אמא שלי הסכמתי לאכול בננה. אז חיפשתי במקרר בננה ולא מצאתי. וחיפשתי שוב וחיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי. אז הלכתי לאמא שלי ואמרתי לה שנגמרו הבננות. אז היא אמרה לי שאני צריכה ללכת לסופר ולקנות בננה, וזה ממש עיצבן אותי שאני צריכה ללכת לסופר בגלל בננה אחת קטנה. אז התקשרתי לחברה שלי והצעתי לה שנלך ביחד לסופר כי לא היה לי כוח ללכת לבד, אז היא אמרה שהיא לא יכולה כי היא עושה שיעורים. אז הייתי בבאסה והתקשרתי לחברה אחרת שלי וגם היא לא הייתה יכולה לבוא. ואז התקשרתי לעוד חברה ועוד חברה ועוד חברה. בסוף נמאס לי כי אף אחת לא הייתה יכולה. אז הלכתי לסופר לבד. וכשהגעתי לקחתי בננה, באתי לשלם ואז קלטתי ששחכתי את הכסף בבית! וזה ממש מעצבן כי הסופר ממש רחוק מהבית שלי. אז הנחתי את הבננה במקום שממנו לקחתי אותה, והתחלתי ללכת הביתה כדי להביא את הכסף. וכשהגעתי הביתה החלטתי שאין לי כוח ללכת שוב לסופר, ושאני אגיד לאמא החופרת שלי שאני אכלתי את הבננה בדרך. חיכיתי שהמעלית תבוא ואז כשהיא נפתחה חברה שלי יצאה מתוכה.והיא אכלה- בננה:) זאת החפירה מקווה שחפרתי (המצאתי את כל הסיפור)

ציון:

10\10

דעה:

חפירה טובה אני קראתי את החפירה ולא יכולתי 

להפסיק ליקראו את ממציאה ממש מעולה ומגישה 

ממש מהר מאוד  אהבתי ♥

זוהר מאתר מיילי 

החפירה:

הנה החפירה: בפורים שעבר אני ואחותי התארגנו ביחד לפורים. אני התחפשתי לשטן והיא לבננה. התחפושת הייתה די מפחידה. זה תחפושת ענקית כזאת, של בננה שהשפיץ שלה עולה מעל הראש וזה.....בינתיים שאני עושה פן היא שואלת אותי: אולי אני גם יעשה פן? אמרתי לה: את מתחפשת לבננה לא רואים את השיער שלך! והיא אמרה: אבל אם יהיה לי חם בתוך התחפושת ואני ירצה להוריד? ועניתי לה: אבל אם יהיה לך חם את תזיעי והפן יהרס, חבל. אחרי שסיימתי לעשות פן. היא התעקשה גם לעשות פן. אמרתי לה: קודם תשימי את התחפושת ונראה אם רואים את השיער שלך..! היא שמה את התחפושת ולא ראו את השיער שלה- ראו רק את הפנים שלה. עכשיו השעה 6:00 יש לנו שעה לעשות איפור ואז חצי שעה לארגן הכל. אז בינתיים חיפשתי באינטרנט איפור לתחפושת בננה ולא היה שום דבר, היה לתחפושות אחרים אבל של בננה? אין. אז ניסיתי לאלתר. אז עשיתי לה צללית צהובה עם גיוון של שחור, איילינר וכל שאר הדברים, והאמת שיצא מהמם. ראיתי שלא נשאר לי הרבה זמן להתאפר. וזה איפור מקצועי שלוקח לפחות שעה. עשיתי את זה בחצי שעה. ואז ארגנו הכל. אנחנו מסתכלים מהגינה ורואות שיש שם כמה ילדים עם תחפושות ויצאנו. אחותי הייתה מוזרה. כלומר בננה? למה דווקא לזה היא התחפשה? אני כבר יודעת למה שנה הבאה אני התחפש....אני לא מגלה! אבל אל תדאגו זה לא יהיה בננה! ואני גם שונאת בננות, זה מגעיל! בבית ספר דווקא התלהבו מהתחפושת של אחותי. בננה. ואני חשבתי שזה הזוי.

ציון:

10\10

דעה:

חפירה יפה היא מאוד חופרת קראתי את הכל 

וממש חפרת ממש אהבתי ♥

וניל הנהלה מאתר וניל עיצובים 

החפירה:

 החפירה לתחרות אכלתי בננה זה הדבר השני בחיי שעשה לי עצירות הבננות היו בצבע שחור צהוב ירוק וזה גרם לי לבחילה רצינית הרופא שאל אותי שאלות רטוריות כמו שמך במציאות-הילה וכול מיני שאלות מעצבנות כמו מבחן בפיזיקה אבל אז מה הבעיה אמרתי בננה זה הדבר השני שעושה לי עצירות והוא אמר מה הדבר השני אמרתי מרשמלו המורה אמרה מה את אוכלת בננה בשיעור לא מסכימים דבר כזה לבית ספר אמרתי לה כולה בננה מסכנה הבנננה נמצאת באזורים רבים גם ביערות והשיר ננה בנננה ... של אילנה והיא אמרה סליחה את יודעת שהשם שלי אילנה אמרתי את לא מורה את מורה למוזיקה תוכלי בננה והיא אמרה את עפה מהמקלה אמרתי את עפת אותי כחי בננה ועוד ועוד עד שהמורה אמרה אילנה סובלת מי עצירות מבננה אני לא אוהבת בננות כי זה עושה עצירות המורה צרחה בננה ננה בננה אז היא נתנה לי לא יכולתי להשתלת על עצמי בלתי אפשרי לאכול דבר כזה מגרה אמרתי לעצמי חח האדם עשוי מהקוף אבל יש אנשים שלא אוכלים בננות 

ציון:

10\10

דעה:

הפעם הגשת גם ארוך וגם מהר אני מאוד מרוצה מהחפירה 

החופרת

מאי מאתר פונץ בננה 

החפירה:

הנה החפירה.. יום אחד יצאתי אם חברה שלי לשדה.. שדה של בננות.. היה מזה יפה שם ואז מרחוק אני וחברה שלי רואות את הילד הכי מושלם.. הילד שאני מאוהבת בו.. הוא התקרב ואני רק התרחקתי וחברה שלי לא מבינה.. אמרתי לה שאני ממש מתביישת ושתעזוב אותי בסוף היא נעלבה ... אני ממש לא רציתי שזה יגיע למצב כזה.. בסוף הוא הצליח לעזוב אותי והסתכל לי בעיינים הכחולות שלו ואמר לי: מה יש לך בזמן האחרון? לא עניתי לו. הוא הרים לי את הראש התקרב אלי עוד יותר ונישק אותי. בראש שלי צעקתי אומיגאדדד!! מבחוץ הייתי אדישה. לא חשבתי על מה שקורה מסביבי , על החברה שהעלבתי.. ואז הוא הזמין אותי אליו הביתה ושאלתי אותו אם יש לו משו לאכול והוא נתן לי בננה.. היה טעים :) ואנחנו חברים כבר 3 שנים.. אחרי זה הלכתי אל החברה שלי התנצלתי וחיבקתי אותה ברור שסיפרתי לה הכלל והיא מזה שמחה יום אחרי זה הילד שניק אותי הציע לי חברות :) ברור שהסכמתי ואנחנו חברים כבר שלוש שנים :) (לא אמיתי).. זהו חח

ציון:

10\9

דעתי :

גם רומנטי חחחחח 

וגם יפה חפרת מעולה 

מקווה לעוד הגשות המפקסלת

 

 

 

 

 

    

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

תאריך: 15/05/2016
הודעה:

הקשיבו הקשיבו אני מחפשת מנהלת חדשה שתעזור לי נוכל להיות חברות טובות כול הפרטים פה

תאריך: 15/05/2016
הודעה:

הקשיבו הקשיבו אני מחפשת מנהלת חדשה שתעזור לי נוכל להיות חברות טובות כול הפרטים פה

תאריך: 23/08/2015
הודעה: בפוסט הראשון יש תשע ספריים
תאריך: 23/08/2015
הודעה: 55da1c2ebaab7.png
תאריך: 13/07/2015
הודעה: היי בקרוב תערך הגרלה בין כל מנויים תוצאות ההגרלה בלי נדר יהיו בשבוע הבא
תאריך: 05/07/2015
הודעה: 9ced3bca140a95977685b1b20fdc59b755996fee
תאריך: 03/07/2015
הודעה:

ווינטר בלוג מתעדכן-הודעות חדשות♥

-האתר שומר שבת, נא לא להגיב הרבה בשבת, כי במוצ"ש אין לי הרבה זמן מחשב, ואז אני צריכה לענות לכולכם ולדאוג.

-האתר בספיישל טבע מושלם! (כנראה ששמתם ♥..)

-יש מבצע חדש באתר! מי שעושה לייק מקבל: שלט\כותרת לראשי\רקע\כותרת ראשית! (בלי הוכחה לא תקבלו את הפרסים)

-מהיום, יש לכם אפשרות לעצב לנו ספיישלים♥ מה עושים? פשוט מאוד! האתר שיעשה לנו ספיישל ראשון, זוכה שנשים אותו ראשון! וכך שני שלישי והלאה.. וחשוב שבספיישל יהיו:כותרת ראשית, שלט,הדיבור (באנגלית), חתימה עם השמות:מאי דורין ושלי (גם כן באנגלית) ועכבר (העכבר לא חייב)

-ספיישל טבע

--------------------------------------------------

קישורים:

-לאתר לחצו פה

-למחסן לחצו פה

--------------------------------------------------

למי שרוצה פיצוי על המקום..

הנה:

51c0c1db3fe43646baa2e6f6d5d14266559678af

--------------------------------------------------

 

25d010045002ce95bdd901b5ee7b9f0f559672f9

עמוד:
כניסות שונות: 4836
עמודים נצפים: 6136
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 12/06/2015

האתר Mult נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.