היי לכולם! זה עמוד שמוקדש לחובבי הרפתקאות פין וגייק ורוצים ללמוד עליהם עוד. אז שנתחיל? 

 

הסידרה - הרפתקאות פין וגייק באנגלית: adventure time.

 

דמויות:

הנסיכה מסטיק :

תיאור: שיער שעשוי ממסטיק , שמלה ורודה , צבע עור ורוד , כתר אם אבן ירוקה בקצהו.

אופי: הנסיכה מסטיק ידוע בתור נסיכה חכמה , שעוסקת במדע מסובך ויוצרת ניסויים. פין מאוהב בה. הנסיכה מסטיק גם כן נדיבה לתושבי הממלכה שלה ולכל מי שפוגשת בדרך. הייתה בת זוגה של מרסלין בעבר. לנסיכה מסטיק יש צדדים לעיתים לא כלכך נעימים ובעבר היא הייתה יריבה של ממלכת ילדי האמבטיה. יש לה חולצה אהובה שהיא ישנה איתה בלילות ומתברר שזאת חולצה שמרסלין הביאה לה.

גיל: ככל הנראה , הנסיכה מסטיק חיה עד אין סוף , כמו מרסלין. כי כפי שאתם יודעים , למסטיק אין גיל:)

מעמד: גבוהה. 

 

 

 

מרסלין - מלכת הערפדים. 

תיאור: חיוורת , שיער שחור ארוך ביותר , גבוהה ורגילה ללבוש גופיה אפורה וגינס + מגפיים אדומות. יש לה 2 נקודות אדומות של דם על העורף , מה שמסמל את העובדה שהיא ערפדית.

אופי : מרסלין ידוע בתור דמות חביבה לאנשים מסויימים , היא חביבה לחברים שלה אך בכל זאת לעיתים היא יכולה להיות מרשעת ביותר. היא לא מסוגלת לאכול דם לכן היא שואבת את כל הדברים האדומים ממוצרים \ מאכלים. היא אוהבת לנגן בגיטרה שלה שנראת כגרזן. היא יכולה להפוך לכל יצור מרושע שמתחשק לה , והיא רוצה להשיג הכל (בדרך כלל) מיד.הייתה בת זוגה של הנסיכה מסטיק בעבר.יש לה צעצוע מאז גיל קטן שהיא מאוד אוהבת. היא הייתה בריב עם אביה וכאשר הייתה ילדה קטנה הייתה בקשר חזק עם מלך הקרח.

גיל: חיה עד איסוף.

מעמד: כנראה שממוצע. 

 

פין - הרפתקאן.

תיאור: פין הוא ילד אם גובה נורמאלי. הוא לובש חולצת תכלת ומכנס כחול ומסתובב אם תיק ירוק שלא ידוע מה מסתתר בפנים (כנראה שרק החרב שלו). יש לו כובע של דובי ולא רואים לו את הצוואר מפני שהוא יחסית רחב ונמוך. הוא נועל נעליים שחורות.

אופי: פין נודע בתור ילד חביב והרפתקאן ביותר. הוא היה חבר של נסיכת הלהבות למשך תקופה מסויימת. הוא מאוד אוהב לעזור לאנשים ולפתור את בעיותיהם. הוא מאוהב בנסיכה מסטיק. הוא היריב של מלך הקרח. לפין יש חבר שהוא כלב , וקוראים לו גייק. לפין יש חרב והוא נודע בתור המגן של ממלכת הממתקים (בזכות התואר שנתנה לו הנסיכה מסטיק.) נסיכת הלהבות מחבבת את פין ואפילו התנשקה איתו באחד הפרקים. הוא ילד הכי קטן בסדרה ולכן מתייכסים אליו בתור הילד הכי קטן. הוא לא אוהב כשקוראים לו קטן.

גיל: בין הגיליים 12-14

מעמד: הוא המגן.

 

 

 

 

גייק - חברו הטוב של פין.

תיאור: גייק הוא כלב. צבעו צהוב ויש לו עיניים גדולות ושחורות.

אופי: גייק הוא כלב בדחן ואוהב חוש הומור.הוא יכול להתרחב ולעשות כל צורה שברצונו לעשות. הוא כלב מאוד מצחיק ומאוד אכפתי. הוא חבר של חד הקרן ואפילו , הם הולידו ילדים קטנים משלהם.

גיל: לא ידוע.

מעמד: עוזרו של פין.

 

חד הקרן - חברתו של גייק.

 

תיאור: יש לה שיער ארוך ובלונדיני. יש לה חד קרן והיא צבעונית בעלת רגליים וידיים קטנטנות.

אופי: היא חד קרן מאוד חמוד שלא מרבה לדבר. היא מוכנה להציל כל מי שנקלע לצרה. יש לה קשר אינו ידוע אם הנסיכה מסטיק. היא מדברת בעיקר יפנית \ סינית ורק לפעמים בשפה שכולם מדברים. היא בעיקר ביישנית.

גיל: לא ידוע.

מעמד: כנראה לא מיוחד. 

 

 

מלך הקרח:

תיאור: יש לו זקן לבן ארוך. הוא לובש גלימה רחבה בצבע כחול. יש לא אף ארוך וכתר שנותן לו כוחות.

אופי: מלך הקרח הוא בודד. אין לו חברים והוא מחפש חברה. לעיתים הוא חושב שפין הוא חבר שלו. הוא תופס נסיכות בכל רחבי הממלכה וסוגר אותם בתוך כלובים כדי שיחליט אם מי כדאי לו להתחתן. מפני שהוא מתבודד הרבה הוא יוצר סיפורים על פיונה וקייק - ההפכים של פין וגייק. העוזרים שלו הם פינגווינים. למלך יש כל מיני מוצרים כגון שרשראות וצמידים שמרבים את כוחותיו. יש לו יכולת לראות ממלכה ששמה "ממלכת הרוחות". היה לו כנראה קשר חזק וקרוב אם מרסלין - הערפדית , כאשר היא הייתה קטנה. אין לו לב רע , והדבר העיקרי הוא שפין יהיה חבר שלו ולמצוא חברה שתאהב אותו. בהמשך הוא מתגלה לאיש בשם סיימון שהיה לו עבר אם מרסלין  ובגלל הכתר הוא איבד את שפיותו.

גיל: כנראה מאוד זקן.

מעמד: גבוהה בממלכת הקרח , נמוך בשאר הממלכות.

 

נסיכת הלהבות.

תיאור: גובהה נמוך מעט , יש לה יהלום אדום על מצחה. היא מתלבשת בבגדים אדומים ויש לה שיער בצורה אש שעולה לפעמים ויורד.

אופי: הנסיכת הלהבות הייתה כלואה בתוך מיכל זכוכית מאז שנולדה . רק לא מזמן שוחררה. היא אף פעם לא נפגשה אם חברים או הלכה למסיבות , או יוצאה לטייל לאנשהו בלי מלווה. כשהייתה קטנה נתנו אותה לכורת עצים אבל היא שרפה כל מה שהיא נגעה. הנסיכהמסטיק מצאה אותה והחזירה לממלכה אבל כלאו אותה במיכל זכוכית. אביה פחד עליה כי היא מסוכנת. היא לא יודעת לשלוט בכוחותיה. בכל פעם שמתעצבנת פניה נהיות מפחידות והיא מתחילה לשרוף הכל. היא נערה חביבה וחמודה אמיתית , והיא לומדת יחד אם פין איך לשלוט בכוחותיה. היא לא הרפתקנית כי היא לא אוהבת זאת כלל. 

גיל: בערך בגילו של פין.

מעמד: גבוהה בממלכת האש.

 

 

 

מלך הקרח יצר עולם נגדי לפין וגייק בעזרת ספר שהוא כתב בעצמו לנסיכות שחטף - הם נמצאות בפאו פיקשן 

 

 

 

 

פיונה - בת האנוש + הרפתקאנית

תיאור: לעומת פין , לפיונה יש צוואר קצר וארוך והכובע אינו מסתיר זאת. יש לה כובע ארנב וקצת מהשיער הבלונדיני שלה מחוץ לכובע. יש לה תיק גב ירוק יותר קטן משל פין , היא לובשת חולצת תכלת וחצאית כחולה אם גרביים ארוכות. כשעינייה מתרחבות הן בצבע כחול.

אופי: פיונה בניגוד לפין היא הדמות שקוראים לה הרוב מיקרים רומנטיים בסידרה. היא יריבה של מלכת הקרח. לפיונה יש חברה שקוראים לה קייק , החתולה. פיונה גם כן הרפתקאנית והיא קצת טומבוי. היא אוהבת סכנות ופעולה ויש לה קשר טוב בין הנסיך המסטיק - גאמבול. היא חברה טובה של מרשליי - מלך הערפדים , ויש בינייהם כביכול קטע רומנטי מעט. לפיונה גם כן יש חרב והמתנה שהיא באמת הייתה רוצה ליומולדת זאת חרב חדשה. היא חביבה ואוהבת לעזור.

גיל: בית 13-15

מעמד: לא ידוע.

 

קייק - החתולה.

תיאור: בניגוד לגייק , היא חתולה. היא יכולה להתמתח גם כן לכל צורה שהיא רוצה. יש לה זנב ארוך ועיניים שחורות. היא חצי לבנה , חצי בלונדינית.

אופי: קייק , בניגוד למראיה , היא חתולה קולנית למדי , והיא מאוהבת בלורד חד הקרן. היא לא בדחנית , אבל בעלת חוש הומור יחסי.

גיל: לא ידוע

מעמד: חברתה של פיונה.

 

 

הנסיך מסטיק - גאמבול

תיאור: לובש ביגדי מלכות ורודים. יש לו כתר קטן על הראש. בניגוד לנסיכה , לנסיך גאמבול יש כפתורים אם אבני חן ירוקות. צבע עורו : ורוד. שיערו : עשוי ממסטיק.

אופי: לא ידוע עליו הרבה , אבל הוא בקשר טוב אם פיונה. הוא גם כן נדיב אבל טיפה סנובי לעיתים , אבל לא בכוונה. מלכת הקרח מאוהבת בו. 

גיל: לא ידוע , כנראה אין סופי

תואר: גבוהה

 

 

 

מרשליי - מלך הערפדים.

תואר: כפי שניחשתם , הדמות ההפוכה של מרסלין. שיער שחור פרוע , בעיקר לובד חולצת כפתורים משובצת אדומה. צבע עורו חיוור וישלו גם כן שתי נקודות דם בצוורו שמסמל את היותו ערפד. צוואר ארוך.

אופי: דומה למרסלין , אך מרושע יותר. הוא אוהב לשחק אם פיונה משחקי " משיכה בצמות" רק באופן מוזר יותר (הכוונה שהוא מסכן את חייה). הוא לא מת אף פעם , אפילו אם נפגע. יש לו גם כן גיטרת גרזן. הוא מכנה את פיונה - ילדה קטנה וטובה. כנראה שיש לו קטע רומנטי לפיונה והוא מחבב אותה מעט. יש בינינהם קשר טוב. הוא גם נחמד לחברים ואוהב לשחק משחקים (בכוונה מסוכנת.) הוא לא חבר טוב במיוחד של גאמבול - מלך המסטיקים. 

גיל: אין סופי

מעמד: לא מיוחד.

 

 

 

מלכת הקרח.

תיאור: שיער לבן ארוך ביותר. יש לה לעומת מלך הקרח כתר קטן על הראש וגבות ארוכות ולבנות. יש לה שמלה לבנה ושרשרת צמונה לצוורה בצורת כתר הפוך אם אבן כחולה.

אופי: בודדה ומרושעת , ולעומת המלך הקרח ,  היא מאוהבת בנסיך הממתקים ומנסה להשיג אותו אחת ולתמיד. היא שונאת את פיונה כי היא חושבת שהיא עוצרת אותה ללבה של גאמבול - מלך הממתקים. 

גיל: לא ידוע

מעמד: נמוך בשאר הממלכות - חוץ משלה.

 

מלך האש:

תיאור: שיערו עולה למעלה בדמות אש , ייש לו יהלום על המצח בצבע אדום ולובש בגדים אדומים

אופי: לא ידוע עליו כלל , כי לא רשמו לו עלילה , כנראה בדומה לנסיכת האש.

גיל: בדומה לשל פיונה

תואר: גבוהה בממלכת האש.

 

ולסיום, למי שלא יודע, בכל פרק של פין וגייק יש שבלול קטן שמנופף עם היד שלו שאיזשהו מקום וזמן בפרק:) תנסו לשים לב פעם הבאה.

 

 

 

SO-למי אתם הכי דומים?

 

 

 

 

 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

תאריך: 19/01/2018
הודעה: תודה
תאריך: 21/07/2016
הודעה:

 omg.png

 אנחנו במומלצים בפעם ה-ר-א-ש-ו-נ-ה

מי שיכול להכין לנו שלטים או לוגואים

של אנחנו במומלצים בפעם ה-1

 וכל מיני כאלה שיכין ונשים את זה עם קרדיט 

תאריך: 19/07/2016
הודעה:

58ffb2fc865c78461050af47c188e268578de529

מי שמצביע לי זוכה בשלט לאתר+לינקוק+חתימה אז כדאי להצביע.
תגידו לי כשהצבעתם, מה יש לכם להפסיד?

 

 

תאריך: 12/07/2016
הודעה: תודה!
תאריך: 12/07/2016
הודעה:

1334504.gif

תאריך: 11/07/2016
הודעה: היי מבצע לייקים באתר SUMMER נותנים לייק ומקבלים פרסום ל-5 ימים
תאריך: 22/05/2015
הודעה: f77c573411c1fda5d7f03924c14d5584555f4f3e
תאריך: 31/10/2014
הודעה: מה קורה?
תאריך: 26/10/2014
הודעה: היי
תאריך: 17/10/2014
הודעה:

                      word_1Jxpb1.gif

          ymuw3ii2nt32.png

                                    השלט מקושר לספיישל!

     

עמוד:
כניסות שונות: 34616
עמודים נצפים: 37206
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 20/08/2018

האתר Just smile:) נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.