היי. מי שלא יודעת: היה לי עמוד של בריונות ברשת והבטחתי לכם סיפור על בריונות ברשת.

 

בריונות ברשת

קייטי היא ילדה מקובלת. כל הבנים אוהבים אותה, כל הבנות חברות שלה, אבל כרגיל, החיים לא מושלמים.

דן, הוא הילד שהיא מאוהבת בו, והוא לא מאוהב בה. הוא לא שונא אותה, הוא מדבר איתה לפעמים, אבל הוא לא ברמה של שניאה. הוא ברמה של: היי. עשית את השיעורים? אני יכול? תודה. ביי. 

קייטי מנסה להשיג את דן בכל דרך אפשרית. אבל גם לזה יש בעיה: דייזי, היא חברה שלו. והיא שונאת את קייטי. לא רק בגלל שהיא מאוהבת בחבר שלה, היא שונאת אותה סתם!

אז איך זה התחיל? איך הסיפור נגמר כזה עצוב שהוא נשמע דיי בסדר? תמשיכו לקרוא.

 

<פסקה 1- פייסבוק בבוקר>

השעה 07:00 בבוקר. קייטי הולכת לתיכון ב-08:00 אז יש לה זמן. היא נכנסת לפייסבוק שלה ורואה פוסט של דייזי: "היוש! מתה עליכם! כל מי שבתיכון שלבים, נא להקשיב ולהמשיך לקרוא את הפוסט! הצעתי למנהלת לעשות נשף שיהיה בעוד שבוע! כל מי שרוצה לעזור או לתרום לנשף נא להגיד לי בבית ספר. ולכל הבנות- נא למצוא בן מתאים כדי שתוכלו לנצח במלך ומלכת הנשף!!!" קייטי ממש ממש התרגשה. אבל ידעה שהיא כנראה תבוא לנשף בלי דן. אלא אם מישהו אחר. 

 

<פסקה 2- הצעה של אסי>

קייטי הגיעה כבר לבית הספר. כאשר הייתה הפסקה היא הסתובבה עם שילי ודנה. החברות הכי טובות שלה. ילד אחד מהכיתה שלה, שמו אסי, בא להציע לה לצאת איתו לנשף. אסי: היי קייטי. קייטי: היי. מה רצית? אסי: אממ.. רציתי לשאול, אהה כמובן אם את מסכימה.. אם את.... קייטי: נו אסי. אין לי את כל היום! אסי: רציתי לשאול אם את רוצה לצאת איתי לנשף? קייטי לא הייתה מופתעת כל כך. היא לא רצתה, אבל לא היה לה עם מי לצאת ואם היא לא תצא עם אף אחד לנשף, היא תצא חנונית. אבל היא רק קיוותה שדן יציע לה, והיא כל כך האמינה שזה יקרה. אז היא אמרה לאסי: אממ.. תודה, זה מחמיא לי מאוד, אז.. אם אתה יכול תן לי זמן לחשוב על זה..  אסי הסכים והלך.

 

<פסקה 3- שיחה חופרת>

שילי: תגידי למה לא הסכמת? הוא אחד המקובלים בשכבה! הייתי מתה שהוא ייצא איתי! קייטי: אני לא בשלה לזה פשוט.. דנה: ולדן את כן בשלה?! קייטי: סתמי! שילי: מה קורה כאן? קייטי: יופי דנה, עכשו אני חייבת לספר! שילי: נו! ספרי! קייטי: טוב, אז את יודעת שאני מאוהבת בדן, ואני מקווה שהוא יציע לי למרות שוא חבר של דייזי ו.. דנה: היא מאמינה שהוא יציע לה מתישהו! שילי: וואי איזה מסכנה.. אחותי זה לא יקרה! הוא ודייזי זה פשוט זוג יונים! דנה: יופי עכשו ממש עודדת אותה! שילי: אויש, את והביקורות שלך! קייטי: סתמו שתיכן! קייטי הלכה.

 

<פסקה 4- ריב משמח או מפתיע?>

שהייתה הפסקה, קייטי הוציאה את החומרים למבחן בהיסטוריה מהלוקר שלה, היא שמעה שיחה בין דן לדייזי. היא לא שמעה הכל, אבל היא שמעה מספיק.. דן: דיי דייזי נמאס לי ממך! דייזי: בגלל השטות הזו? דן: שטות? לרדת על כל ילדה שאת רואה זו שטות? לא פלא שיש לך רק שתי חברות.. אפילו לא חברות- שפוטות! דייזי: דיי דן, אתה מדבר שטויות, מה קרה שאתה רב איתי עכשו? בוא נשלים ואז כל אחד ימשיך במה שהוא עושה כרגיל! דן: ואת תמשיכי בירידות שלך על אחרות? דייזי: כנראה! דן: אז תני להגיד משהו- אני ואת גמרנו! את המשפט האחרון כל בית ספר שמע! כולם הופתעו ופערו פה, דייזי הלכה לבכות ושתי השפוטות שלה אחריה, ודן סגר את הלוקר שלו בכעס והלך לספריה.

 

<פסקה 5- הנשיקה> 

קייטי הלכה לספרייה וראתה את דן יושב ליד שולחן. היא אמרה בלחש: היי. אני מפריעה? דן: ממש לא! קייטי: תודה. קייטי ישבה ליידו. דן: אני מניח שזה בגלל שהריב שלי ושל דייזי. קייטי: האמת שכן.. אני שמעתי למה נפרדתם.. דן: כן.. קייטי: בנות באות אליך בזמן הזה? דן: המון. אבל אני מסלק את כולן, עוד לפני שהן מספיקות לעשות אפצ'י. הם צחקו. קייטי: אז מה איתי? למה אתה לא מסלק אותי? יש בי משהו טוב? דן: יש בך יותר ממה שאת חושבת. קייטי לא האמינה שהוא אמר את זה. הוא בעצם היה מאוהב בה בסתר. קייטי: תקשיב, לא נעים לי להיות בינך לבין דייזי אז.. דן: זה בסדר. דייזי לא תגיד כלום. עליי. דן ליטף את שערה של קייטי, קייטי שמה את ידה על כתפו ואז כשהאפים שלהם התקרבו אחד ליד השני, קייטי אמרה לו: אני אוהבת אותך. דן אמר: גם אני אותך. ואז, זו הייתה נשיקה מיוחדת, שפשוט אין לתאר. 

 

<פסקה 6- מחיאות כפיים> 

קייטי ודן החזיקו יד והלכו יחד במסדרון. שילי ודנה ראו את זה, אסי ראה את זה, כל בית ספר ראה את זה ורק מחא כפיים. אפילו אסי. רק ילדה אחת לא מחאה כפיים. דייזי. היא כל כך כעסה על קייטי שהיא רצתה לעשות כל דבר שיפיל אותה. 

<פסקה 7- הנקמה של דייזי>

יום לפני הנשף כל הזוגות היו מאורגנים. דנה הייתה עם בני, חבר של אסי. אסי היה עם שילי. קייטי הייתה עם דן, ורק דייזי הייתה לבד. דייזי הלכה לביתה ללפטופ שלה וישר נכנסה לפייסבוק. היא זייפה משתמש חדש בתמונה של דן ובשם של דן, והוציאה פוסט: "לקייטי, באמת חשבת שאני ארצה לצאת איתך, אני שונא אותך!! להחזיק לך את היד היה סיוט! למרות הסיוט היה שווה לעבוד עליך! מי ייצא עם אחת כמוך?! ואני לא מאמין שהסכמת לי! רציתי לבדוק אם את באמת מכשפה ויכולה ככה לפגוע בדייזי, וקיבלתי תשובה" וברגע ששלחה, אחרי דקה אלפי תגובות: איכס, קייטי את ילדה מגעילה!  ועוד תגובה: איזה מין מכשפה את אהה? ועוד תגובה: מכשפה, עזבי אותנו בשקט עלי על המטאטא ולכי מפה כבר! דייזי חייכה, ניתקה לדן את הפייסבוק האמיתי שלו, כדי שלא יוכל לראות ולהגיד שזה לא נכון, וסגרה את הלפטופ בחיוך.

 

<פסקה 8- קייטי רואה את הפוסט>

קייטי חזרה הביתה ישר לפייסבוק ולפתע ראתה את הפוסט ואת התגובות! היא הבינה שכבר כל בית ספר שונא אותה! היא התחילה לבכות, לא לנשום, וזה היה נורא ואיום. אף אחד לא היה בבית חוץ ממנה. אז היא החליטה לעשות מעשה.

 

<פסקה 9- הפוסט האחרון של קייטי>

קייטי עשתה וידאו, ובו אמרה: היי. אני קייטי. אני לא יודעת למה דן עשה לי את זה, ואני אפילו לא חשבתי על זה שאני פוגעת ככה, ואני לא הבנתי למה כולכם שונאים אותי אבל עכשו אני מבינה כי גם אני שונאת אותי. אז אני חושבת שאין לי את הצורך להנות, לאכול, לשתות, לשמוח, או לנשום. אז זהו. ביי.                         לפתע דייזי ראתה את הפוסט. ברגע ששמעה שהיא אומרת שאין לה את הצורך לנשום, נבהלה מאוד. היא לא רצתה להרוג אותה. היא ישר סגרה את הלפטופ, התקשרה אל אימה של קייטי, אך לא אמרה דבר על מה שפירסמה. דייזי הגיעה ראשונה לבית של קייטי. היא ראתה את קייטי עם סכין ואמרה: בבקשה קייטי, אל תעשי את זה! קייטי אמרה: סליחה שפגעתי בך דייזי. אבל כל מה שתגידי לא יעזור. אין לי את החשק לחיות. דייזי: בבקשה! אני מתחננת.. דייזי בכתה. קייטי: מצטערת. ביי. דייזי: רגע! לפני שאת עושה את זה, רציתי להגיד לך, שזה לא דן פירסם את הפוסט זה אני. קייטי: מה? לרוב מזלה של דייזי, קייטי הורידה את הסכין. אני זייפתי משתמש בתמונה ובשם של דן. זאת אני. כל כך קינאתי שרציתי שתעזבי אותו והוא יהיה שלי. לא רציתי להרוג אותך. זה הדבר האחרון שחשבתי עליו. לא חשבתי על זה שתקחי את זה כל כך קשה.. קייטי: הכל בסדר, אבל אני צריכה זמן לעצמי. אני מבקשת שתלכי. דייזי הלכה. אימא של קייטי הגיעה למקום וראתה את הסכין המונחת על הרצפה, ואת קייטי יושבת. היא בכתה והלכה לחבק את קייטי. 

 

<פסקה 10- הפוסט של דייזי>

קייטי התלבשה בשמלה שלה והלכה לנשף תיכון. היא עדיין הייתה מתוסכלת. רגע לפני שיצאה היא ראתה פוסט בפייסבוק מאת: דייזי. היא ראתה שהיא הודתה בהכל. קייטי מאוד שמחה והחליטה לפתוח איתה דף חדש. היא גם הבינה עליה עוד משה והחליטה לעשות מעשה טוב..

 

<פסקה 11- הנשף>

כולם רקדו בנשף. לכולם היו זוגות. רק דייזי ישבה בצד עם שמלה קצרה וורודה, והיא הייתה לבד. מנהלת בית הספר באה לבמה המרכזית ואמרה במיקרופון: חברים נא להיות בשקט! אני רוצה להכריז על מלך ומלכת הנשף! אז רציתי להגיד שהזוכים הגדולים הם........ דן וקייטי!!! נא בואו לפה לקחת את הכתרים שלכם! קייטי ודן באו לקחת את הכתרים שלהם ואז כולם צעקו: נאום! נאום! נאום! נאום! קייטי לקחה את המיקרופון ודיברה: היי. תודה לכל מי שהצביע לנו! אנחנו מאוד מאושרים! בטח אתם יודעים מה עברתי. וזו דייזי שעשתה לי את זה, וגם את זה אתם יודעים. אבל מה שאני מבקשת מכם, זה לא לכעוס עליה. אומנם כמעט מתתי בגללה, אבל החיים ניצלו, בזכותה! היא אמרה לי את האמת, והיא גם פירסמה את זה היום בפייסבוק, והיא בנאדם מדהים מעל הכל וזהו. תודה רבה!     המון מחאו לקייטי כפיים וקייטי רק ירדה מהבמה לחבק את דייזי. 

 

 
סוף
 
 

מקווה שהבנתם את המסר! כל מילה משפיעה! אבל האמת יכולה להציל הכל! בקרוב, מפעל סיפורים! סיפורים מאוד מאוד יפים! אוהבת אתכם! ביוש!


 

 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: ליאן4
תאריך: 29/01/2017
הודעה: 2a06e82130661810b7bf2bd64ba037745884fd26

אתר בזוקה הכי שווה ברשת

חדש באתר מ נויים עוד לא מנויים,מוזר?

תכנסו לאתר ותרשמו למנויים

המשפטים מקושרים

מאת: דוטי
תאריך: 15/08/2016
הודעה: היוש ;)
מאת: shiraor03
תאריך: 28/04/2016
הודעה: היי, אם האתר הזה עדיין פעיל, רציתי להגיד שהוא מאוד מגניב ויפה, אבל הרקע קצת כואב בעיניים... ממליצה להחליף למשהו טיפה יותר רגוע (: נטלי
תאריך: 15/12/2015
הודעה: עצה שלי שהעמודים יהיהיו בקרע בצבע לבן ושהרקע הכללי יהיה מה שבה לך
תאריך: 28/11/2015
הודעה:

09dd32efeec120d8894ad9b9d8778c9156594afa

תאריך: 20/11/2015
הודעה: 16065d5b5180242a3d7d63aa58a26c57564f581e
מאת: klover|15
תאריך: 01/11/2015
הודעה:

 

רוצים אתר שיבין אותכם 

שיתן לכם להראות שאתם טובים 

אתר שבאמת יעזור לא משנה

לאיזה מצב זה יגיע 

אז הגעתם לפירסומת הנכונה 

כנסו לאתר הזה 

f4efdd9f4bca3ffac8e7e3102dc8b4635635fa98

אסור לפרסם 

מצטערת  על הפירסום

יש או את הרקע 

29e3db81d7f9fcb3c34c26956ac5737d5635b78b

לא מרוצים?

בקשו פיצוי

(בלי קרדיט)

מאת: זוהר77
תאריך: 09/10/2015
הודעה: היוש
מאת: ליאם1231
תאריך: 08/10/2015
הודעה:

 

6e6d6d4795ba45cd0f8a7cc0f676d1cc56164eaa

שלום לכולם! תמיד רציתם להיות מופיעים בעיתון?

ששואלים אתכם כל מיני שאלות ואתם עונים?

ובכלל לזכות בפרסום מהעיתון? אז הנה, חלומתיכם

התגשמו. כי אני מזמינה אתכם (בנים ובנות) להצטרף

לעיתון החדש שנפתח עוד מעט! בשביל לפתוח את

העיתון אני צריכה אנשים שמסכימים שאני אראיין

אותם ואז להשים את הכתבה בעיתון! ותוכלו לזכות

בפרסום ענק מהעיתון! אני יעשה הכל בשביל שהעיתון

יהיה באמת מוצלח ומהנה! אז אשמח עם תרשמו

לייצירת קשר:

 

כתובת אתר: לחצו פה

העמוד להרשמה: לחצו פה

 

אז כדי שתרשמו ^^

 

מאת: ערבה5443
תאריך: 26/09/2015
הודעה: לתאומה שלי: שוקולד לבן נייק אליאנה תדהר גאליס טום באום BBB מחשב טריוויות נוטלה כדורגל ימנית שיער ארוך
עמוד:
כניסות שונות: 13976
עמודים נצפים: 15117
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 03/09/2015

האתר Top עיצובים נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.