הנוקמים: מלחמת האינסוף חלק 2

הנוקמים: מלחמת האינסוף חלק 2 יצא ב3 במאי 2019.
הוא יצא בערך חודש אחרי שמארוול קומיקס תחגוג 80 שנה לקיומה .

הוא יהיה ה21 ביקום הקולנועי וה9 בשלב 3.
אני לא אגדיל על העלילה בגלל שכתבתי בדף של הנוקמים: מלחמת האינסוף חלק 1.
אבל הוא פשוט יהיה המשך והנוקמים (ואולי גם עוד גיבורים) ינצחו את תנוס.
אחריו יהיה רק עוד סרט אחד בשלב 3 שדי לא ברור איך הוא יכנס ביקום הקולנועי עם כל הבלגן שהסרט הזה יעשה.
בקומיקס אני יודע מה קורה (מהויקיפדיה, מאיפה אם לא משם?), קודם כל בקומיקס ה"אירוע" הזה לא נקרא מלחמת האינסוף, מלחמת האינסוף היא רק חלק מסאגת האינסוף שהייתה בין 1991 ל2002 והוציאה 42 גיליונות.

אז החלק הראשון הוא כפפת האינסוף, זה אותו דבר עם תנוס כמו שכבר כתבתי.

רק שבשלב כלשהו נבולה לוקחת את הכפפה ובשלב כלשהו אדם וורלוק לוקח אותה.
אני לא יודע הרבה מה קרה שלנבולה הייתה אותה אבל שלוורלוק יש אותה (זה החלק שנקרא מלחמת האינסוף) הוא משתמש בה למשהו שמוציא ממנו אישיות רעה ואישיות טובה שנקראות מאגוס (הרע) והאלה (הטובה).
אז משום מה מאגוס רוצה לחסל את וורלוק הרגיל ותנוס (משום מה רק הם וגם לא האלה) ואז עם חמש קוביות קוסמיות (אני חשבתי שיש רק אחד) הוא יוצר ממלכה בין ממדית וכפילים רעים לגיבורים.
הויקיפדיה לא כותבת לי עוד, אז כנראה הם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה בלי להרוג את תנוס ואת וורלוק (לא הייתי רוצה לגור שם).
ואז מגיע מסע הצלב האינסופי שבו האלה (האישיות הטובה אם שכחתם) גונבת את הקוביות הקוסמיות ויוצרת משום מה ביצה שמגשימה משאלות ואז יוצרת כוכב ואז מגייסת גיבורים שישמרו, ולא כתוב לי מה קרה למאגוס או למה לעזאזל היא עשתה את זה.
שלושת אלו יצאו ב1992,1991 ו1993 אבל אחרי זה יצא גם עוד אחד ב2002 שמדבר על תנוס (אני לא כל כך יודע איך הוא שרד אבל שמעתי שהוא היה חוואי) והפעם הוא מנסה לשבט את הדי אן איי (אין לי כוח לכתוב באנגלית) של גיבורים והוא מצליח והם שיבוטים של: פרופסור X, דוקטור סטריינג',גלקטוס,איירון מן וגלדיאטור (הוא סוג של סופרמן של מארוול, כאילו שאין מספיק חיקווים, לדעתי הם די לא חשובים והיה אפשר להסתדר בלעדיהם), אז עכשיו אתם בטח חושבים, אממ.. אלא דמויות די חזקות מה כבר יכול להשתבש?, אז עכשיו הם פתאום רוצים להשמיד את תנוס ואת היקום והם גם יוצרים חור שחור והויקיפדיה מפסיקה עכשיו שוב, מישהו חייב להגדיל את העמוד הזה (לא דיברתי עליי או משהו כזה).
טוב, קצת חפרתי אז עכשיו שאתם יודעים מה הקומיקס זה כנראה לא ישנה כל כך כי מארוול בדרך כלל לא מדייקת לפי הקומיקס אז כתבתי את זה לחינם.
(לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!)


טוב לפחות הארכתי את העמוד.
אז זה בערך הכול בקומיקס וגם אם רציתם לדעת מי משתתף שם בקומיקס אז אכתוב:
חלק מהנוקמים,אקס מן,אקס פקטור (אני לא צוחק),ארבעת המופלאים שילד ועוד כמה שוויקיפדיה הם לא מחשיבים כנוקמים אבל אני כן, או וגם תנוס מן הסתם, קאנג הכובש, גלקטוס ודוקטור דום.

עכשיו אני עומד לפרט על כל אבני האינסוף שראינו עד עכשיו:
טסרקט-היא בקומיקס סוג של טלפורטר שמעבירה אנשים ממקום למקום.
פעם ראשונה שראינו אותה הייתה בת'ור לא בקפטן אמריקה: הנוקם הראשון אבל זה היה בסצנה שלאחר הכתוביות ואז ראינו אותה בנוקם הראשון ופעם אחרונה הייתה בנוקמים.
אבל עכשיו אספר את כל הסיפור שלה בקולנוע:
בהתחלה היא הייתה אצל אודין ואז הוא החביא אותה בכדור הארץ.
אחרי זה רד סקאל מצא אותה והשתמש בה בשביל הידרה, אבל אחרי שהוא מת או שוגר לאיפשהו היא נחתה עם קפ במים ושהווארד סטארק חיפש את קפ הוא מצא את הטסרקט במקום ושמר אותה עד שפיורי הראה אותה לסלביג ואחרי מה שקרה בנוקמים הטסרקט חזרה לאסגארד, אבל עכשיו לוקי בכס המלכות אז מי יודע מה יקרה.
אבן המחשבה-בקומיקס אפשר להשתמש בה כדי לשלוט באחרים.
היא הופיעה בנוקמים, בחייל החורף ובעידן אולטרון אבל לא קוראים לה ככה כי היא בתוך השרביט של לוקי אז אומרים השרביט של לוקי.
טוב, אז בהתחלה היא הייתה אצל מנהיג הצ'יטאורי שכנראה לא עבד אצל תנוס או לא ידע שזו אבן אינסוף כי אחרת הוא היה נותן אותה לתנוס אבל הוא נתן אותה ללוקי ובעזרתה לוקי שלט בסלביג והוקאיי.
אחרי שלוקי הלך למשפט שילד שמרו את השרביט אבל שהתגלה שהידרה צמחה בתוך שילד בטח לקח אותה משיהו של הידרה ובסופו של דבר היא הגיעה לסטרוקר וסטרוקר השתמש בה כדי להפוך את וונדה ופייטרו לסקרלט וויץ' וקוויקסילבר.
אחרי זה טוני לקח אותה יצר את אולטרון ואולטרון כמעט יצר אנדרואיד עם אבן נצח בראש אבל הנוקמים בסוף לקחו את התא ות'ור יצר את ויז'ן שהוא אחד מהחזקים ביקום הקולנועי.
איתר-בקומיקס זו אבן המציאות שבעיקרון שולטת בפיזיקה בגלל זה היו כל מיני דברים ללא הגיוניים מבחינה פיזית בת'ור העולם האפל.
היא הייתה בהתחלה אצל מלאקית' אבל אחרי שבור (אבא של אודין) ניצח אותו האיתר הוחבאה בכדור הארץ (כנראה שלהחביא דברים בכדור הארץ עובר אצלם במשפחה), ואז היא השתלטה על ג'יין ואז ת'ור לקח אותה לאסגארד ובסוף מלאקית השיג אותה אבל ת'ור הצליח לנצח אותו ווולסטאג וסיף לקחו אותה לאספן אבל המעבדה שלו התפוצצה אז אי אפשר לדעת מה איתה עכשיו.
הכדור-בקומיקס זו אבן הכוח שפשוט חזקה בטירוף.
היא הופיעה רק בשומרי הגלקסיה.
בהתחלה היא הייתה אצל מישהו (אולי אבא של סטאר לורד שאני חושב על זה) ואז הוא השאיר אותה במערה הזאת וסטאר לורד לקח אותה ואז גאמורה לקחה ואז חיל נובה לקחו ואז שומרי הגלקסיה הפכו לקבוצה ולקחו ואז רונאן לקח ואז יונדו חשב שהוא לקח ובסופו של דבר הם נמצאים שוב בחיל נובה (וואו זה היה ארוך).

האבנים בקומיקס:

 טוב זה כל האבנים שהיו אבל יש עוד שתיים שכנראה נראה בדוקטור סטריינג' או בשומרי הגלקסיה 2 או בת'ור: ראג'קנוק .
 
חוץ מכל אלה קווין פייגי יביים וסטן לי יגיע בהופעת קמע.
 ותנוס יהיה שם אולי אפילו מוות וכנראה רוב הגיבורים שהכרנו ואהבנו עד היום ביקום הקולנועי של מארוול.

וכל מה שהיה עד עכשיו ומה שיהיה  כל הסרטים וכל הסרטים קצרים וכל הסדרות יובילו בסוף לסרט הזה, אבל הוא לא מסיים את שלב 3.
טוב, זה היה אחד מהדפים הארוכים שלי.
אם לא הבנתם חלק מהדברים אז יהיו כמה עמודים אחרי זה שיסבירו ויש טסטר טריילר אבל זה אותו אחד שכבר הראתי אז זהו.


 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: dihdau1234
תאריך: 08/08/2021
הודעה:

היי יש אתר חדש עם כל הפרקים של שבאבניקים- ממליצה מאוד להיכנס!!

תקציר פרק 6: בביקור של אבא של דבורה האבא לוקח את גדליה לביקור בגן חיות, שם הם פוגשים כל מיני חיות שקרויות על שמות המשפחה שלהם וגם את הזיקית שקרויה על שם גדליה, שם הוא מאבד את עשתונותיו ומתפרץ כלפי אבא של דבורה ויוצא מהגן חיות.

מי שרוצה לצפות בפרק אפשר דרך הקישור הבא: שבאבניקים עונה 2 פרק 6

תאריך: 26/09/2018
הודעה:

a1bee0eb2ada7fa460745dbe10fe8c295bab890b

מאת: מומי24
תאריך: 14/06/2018
הודעה: היי לכולם בעקבות החזרה לאתר אני פותחת הגרלה! החוקים להגרלה: 1. לפרסם אותי באתרכם 2. להביא לי צופה אחד שכתב בתגובות שאתם הבאתם אותו 3. לכתוב שסיימתם את כל השלבים מה בהגרלה? כותרת לפי בקשה לינקוק מושקע 2 רקעים הברקה הפרדה הבהוב השלמה לפי בקשה + 3 עיצובים חופשיים לבחירה
תאריך: 09/06/2018
הודעה: דרך אגב קפטן מארוול יצא במרץ ולא בנובמבר (הם שינו תאריך) והם בחרו כבר שחקנית (ברי לארסון המהממת שלי)
מאת: אלעד111
תאריך: 02/03/2016
הודעה: וגם מאוד אהבתי את האתר שלך הוא מסכם הכול בנוגע ליקום של מארוול????????
תגובת מנהל: לא, היקום של מארוול זה הקומיקס אבל אני מדבר על היקום ההקולנועי של מארוול שזה הסרטים. ולא אמרתי שהאבן הירוקה היא של דוקטור סטריינג'?
מאת: אלעד111
תאריך: 02/03/2016
הודעה: היי נעים מאוד להכיר תקשיב לדעתי אבן המציאות היא האבן הירוקה כי דוקטור סטריינג׳ יכול לשנות את המציאות עם הקסמים כי בכל זאת אבל המציאות יכולה לשנות את המציאות ולשבור את חוקי הפיזיקה ולהפוך את הדברים הבלתי אפשריים לאפשריים. והאית'ר היא אבן הנשמה כי בכל זאת שגוון נגעה בה האית'ר כמעט כילתה אותה מבפנים וזו מה שעושה אבן הנשמה!!!! נקודה למחשבה
מאת: אלעד111
תאריך: 02/03/2016
הודעה: היי נעים מאוד להכיר תקשיב לדעתי אבן המציאות היא האבן הירוקה כי דוקטור סטריינג׳ יכול לשנות את המציאות עם הקסמים כי בכל זאת אבל המציאות יכולה לשנות את המציאות ולשבור את חוקי הפיזיקה ולהפוך את הדברים הבלתי אפשריים לאפשריים. והאית'ר היא אבן הנשמה כי בכל זאת שגוון נגעה בה האית'ר כמעט כילתה אותה מבפנים וזו מה שעושה אבן הנשמה!!!! נקודה למחשבה
תאריך: 09/02/2016
הודעה: אתר מעולה!
תגובת מנהל: תודה
תאריך: 10/12/2015
הודעה: תגיד אני יכול לקחת מהאתר שלך השראה אני מתחיל וכל זה..
תגובת מנהל: ברור, רק לא מילה במילה
תאריך: 09/12/2015
הודעה: אחלה אתר גם אני עוסק בקולנוע וגיימינג ואני מת על מארוול ראיתי מלה סרטים שלהם
תגובת מנהל: תודה, אני אבקר באתר שלך שיהיה לי זמן
מאת: סטן לי
תאריך: 09/12/2015
הודעה: נבחר השנה שלי: סרט השנה: אנטמן גיבור השנה: איירון מן נבל השנה: אולטרון סדרת השנה: דרדוויל גיבור השנה בטלוויזיה: דרדוויל נבל השנה בטלוייזיה: זבדייה קילגרייב טריילר השנה: קפטן אמריקה מלחמת אזרחים
מאת: ben1282
תאריך: 17/10/2015
הודעה: איזה אתר!!!! פיצוץ!!!!!! יותר טוב משלי ואני כבר שנתיים אם אתם רוצים אתר מארוול טוב יותר משלי אז האתר שלו מעולה והוא מבין הרבה במארוול לא כמוני שאני לא מבין כלום במארוול!!!!!!!!!!
תגובת מנהל: תודה רבה בן
מאת: מארוול1
תאריך: 22/09/2015
הודעה: אני לא מאמין, לא ידעתי שאתר יכול להיות כל כך מעניין
כניסות שונות: 91329
עמודים נצפים: 97546
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 04/08/2016

האתר אתר לאוהבי היקום הקולנועי של מארוול נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.