לוק קייג' איירון פיסט והדפנדרס

אז החלטתי לעשות עמוד של לוק קייג' איירון פיסט והדפנדרס ביחד במקום לעשות לכל אחד עמוד לבד וקצר.
אז כמו בעמודים הקודמים אני אכתוב עכשיו את ההיסטוריה של כל אחד מהם (קודם לוק קייג' אחר כך איירון ובסוף הדפנדרס).
לוק קייג':
לוק קייג' נולד בשם קארל לוקאס, בילדותו הוא היה פושע בשביל מאפיונר עם חברו ויליס סטרייקר.
בשלב שקארל (אני אתחיל לקרוא לו לוק עוד מעט) הבין שהפשע פוגע במשפחתו הוא החליט לעבוד בעבודה חוקית, ויליס לעומת זאת המשיך להיות פושע אך הם המשיכו להיות חברים.
המאפיה מתחילה לכעוס על ויליס ולהכות אותו אבל קארל מציל אותו, וכאילו שזה לא הספיק לויליס החברה שלו עזבה אותו (רע לויליס).
החברה שלו מצאה נחמה עם קארל וויליס חשב שהיא עזבה אותו בגלל זה והסגיר את לוק למשטרה (ויליס שתל הרואין בדירה של קארל).
לוקחים את קארל לכלא ושם מישהו רוצה לשחזר את נסיוב חייל העל (נשמע מוכר?) אבל לבסוף גורם לקארל להיות חזק במיוחד (לא באותה דרך של הנסיוב).
קארל בורח מהכלא ומחליט להיות גיבור (בתשלום, מה הוא פרייאר?) והוא גם שינה את שמו ללוק קייג'.
הוא גם נלחם והרג את ויליס (בפרצוף שלך ויליס).
לאחר שהוא נלחם בכמה פושעים והתעמת עם איירון מן החליט להילחם בזהות "פאוור מן".
לוק היה היה זמן קצר עם ארבעת המופלאים אך לאחר מכן הצטרף לדפנדרס, לאחר מכן יצא גם משם ונפגש עם דני ראנד (איירון פיסט) והם התחילו להיות שותפים.
לאחר שאיירון פיסט מת לכאורה לוק עובד עם גיבורים כמו גוסט ריידר, המעניש, הענקית הירוקה ועוד ובנוסף הוא היה שוב לתקופה קצרה עם ארבעת המופלאים שוב.
לוק הצטרף לכמה קבוצות גם כמו הנוקמים החדשים, הנוקמים העוצמתיים, הדפנדרס ועוד.
בנוסף לוק התחתן עם ג'סיקה ג'ונס וגם יש להם בת משותפת בשם דניאל.
(הראשון והשני הם לוק והשלישי הוא ויליס).


הסדרה:
הסדרה על לוק קייג' תספר את סיפור המקור שלו ואת כל העניים עם ויליס.
חוץ מזה ישחק אותו מייק קולטר.

ורציתי לשים כאן את הטריילר של ג'סיקה ג'ונס כי הוא כבר יצא קצת אחרי שהעלתי את העמוד על ג'סיקה (איזה באסה נכון?).
הטריילר:

אם לא הבנתם מי היה הבחור השחור שם זה היה לוק ובגלל זה היה די מתאים לשים את הטריילר כאן.
בנוסף יש לי רעיונות איך לוק ישתלב:
נגיד בהתחלה הם יפגשו בבר כמה פעמים ואז יהפכו לידידים ואז הוא יגלה על הכוחות שלה ואז מתישהו היא תהיה בשריפה והוא ישתמש בכוחות שלו להוציא אותה.

אחרי זה גם יכול להיות שהם יפתחו מערכת יחסים ושהאיש הסגול (האיש ששמעו את הקול שלו בטריילר ושגורם לאנשים לעשות מה שהוא רוצה) ישלוט בלוק ואולי לוק יעזור לג'סיקה נגדו בסוף.
כנראה ג'סיקה תהיה בסדרה שלו ואז הם יהיו בדפנדרס, אני אומר שהסדרה של לוק תצא אחרי עונה שלישית של דרדוויל ולפני עונה שנייה של ג'סיקה.

איירון פיסט:
השם האמיתי של איירון פיסט הוא דניאל "דני" תומאס (אני אכתוב דני כאן). שאביו של דני (ונדל ראנד) היה צעיר הוא גילה את העיר קון-לון ולאחר שהציל את ה"מנהיג" הוא אימץ אותו כבן.
לאחר שהוא הגיע לארצות הברית הוא התחתן עם אישה בשם הת'ר דאנקן והיא הולידה לו ילד בשם דניאל (ובכינוי דני).
(אגב השם שלו זה דניאל והשם של הבת של ג'סיקה ג'ונס ולוק קייג' זה גם דניאל, אולי יש קשר?).
כשדני היה בן 9 אביו החליט לקחת את דני, הת'ר ומיצ'ם (שותף לעבודה) לקון לון.
כשהם טיפסו בהרים דני החליק וגרר אחריו את האימא והאבא שלו, ומיצ'ם היה מאוהב בהת'ר אז הציל רק אותה ואת דני (איזה מניאק, נכון?).
כשהם עלו מיצ'ם הציע להם עזרה אבל הת'ר דחתה את ההצעה ובסוף נאכלה על ידי להקת זאבים כשהקריבה את עצמה בשביל דני (אאוץ').
שליט קון לון אימץ את דני (נשמע מוכר?), דני רוצה לנקום במיטץ' והמאסטר (השליט של קון לון כאילו) מאמן אותו.
בגיל 19 דני יכול לקבל את כוחות אגרוף הברזל (שהם לרכז את כל האנרגיה המיסטית לאגרוף, נו באמת זה להפוך את האגרוף לחזק יותר ושהוא גם יזהר בצהוב) וכדי לעשות את זה הוא צריך להילחם בדרקון השאו לאו.
בקרב נגד שאו לאו (אם היה לי דרקון הייתי קורא לו בשם יותר מגניב משאו לאו) צורב על חזהו של דני סמל של דרקון (הוא קעקוען לעזאזל?) אבל איכשהו דני מנצח אותו ועכשיו הוא יכול לגרום לאגרוף שלו לזהור בצהוב. אחר כך דני הולך כדי לנקום במיצ'ם וכשהוא מגיע למשרד שלו (הוא כנראה קבע פגישה) אז הוא רואה של מיצ'ם אין רגליים מכוויות הקור (לא ידעתי שזה אפשרי) ומיצ'ם מבקש ממנו להרוג אותו ואז דני מחליט לא לעשות את זה ואז מתנקש נינג'ה עושה את זה במקומו.
הוא כאילו פרץ מהחלון או משהו והרג אותו, ואז ג'וי הבת של מיצ'ם מאשימה את דני בכך שהוא הרג אותו (!!!).
דני מנקה את שמו ואז פוגש את לוק קייג' (זה כתוב גם למעלה, כאילו בקטע על לוק קייג'), שניהם הופכים לשותפים ועכשיו הם גיבורים להשכרה (כמו שכתוב למעלה, כאילו בקטע על לוק קייג').
דני ממשיך לעבוד עם לוק עד שהוא חולה בסרטן (דני חולה בסרטן) וגם נחטף על ידי מאסטר חאן (אחד מהאויבים שלו) ומחליף אותו כפיל מגזע חייזרי (שלובש חליפה אדומה) אחר כך הכפיל נהרג (על ידי גזע חייזרי אחר) וכשהוא נהרג מאשימים את לוק.
דני נמצא קפוא בקאן לאן אבל הצליח לרפא את הסרטן ולאחר מכן נאמור (אקווה מן של מארוול רק שהוא היה ראשון) משחרר אותו ולוק מנוקה מאשמה.
דני חזר להילחם בפשע והיה בקבוצות כמו: הדפנדרס, הדפנדרס הסודיים והאוונג'רס החדשים.


הסדרה:
בינתיים בערך כלום ידוע על הסדרה.
הדבר היחיד שאני יודע בערך זה שכנראה מאדאם גאו תופיע שם וכנראה גם לוק קייג', ואני גם חושב שהנבל יהיה או מאסטר חאן או נחש הפלדה או שניהם.
כרגע זה רחוק ויש מצב אפילו שהסדרה תתבטל בגלל שכבר ידוע על העונה השנייה של דרדוויל ועל ג'סיקה ג'ונס ועל לוק קייג' קצת אבל לא ידוע כלום בטוח על איירון פיסט.
ואם הסדרה תצא בסוף אני אומר שזה יהיה אחרי עונה 3 של דרדוויל ולפני עונה 2 של ג'סיקה ג'ונס ואחרי הסדרה על לוק קייג'.
ועכשיו הדפנדרס:
אני לא יודע הרבה על הדפנדרס בקומיקס אז זה יהיה יותר קצר.
הדבר העיקרי שהדפנדרס עוסקים בו זה איומים מיסטיים וחייזרים.
בהתחלה הקבוצה כללה ארבעה אנשים: דוקטור סטריינג', הענק הירוק, הגולש הכסוף
 ונאמור.
במשך השנים חברים יצאו ונכנסו כמו: דרדוויל, לוק קייג', ג'סיקה ג'ונס ,איירון פיסט, הוקאיי, הדבר, מיסטר פנטסטיק, חיה, הפנתר השחור ויז'ן, סקרלט וויץ' ועוד.
כמו שאתם רואים יש חברים מהנוקמים, ארבעת המופלאים וגם אקס מן אחד. בהרפתקה הראשונה שלהם הם נלחמו נגד גזע חייזרי והם עשו זאת עוד כמה פעמים.
כמו שכבר הבנתם אני לא יודע הרבה על הדפנדרס אבל זו קבוצה עם כל כך הרבה דמויות חזקות ואף אחד לא מעריך אותה, ברצינות אם זו הייתה קבוצה של האלק, דוקטור סטריינג', הגולש הכסוף, נאמור ודרדוויל לבד הייתי מעריך אותה.
טוב זה הכול על הקומיקס.


הסדרה:
החליטו לקחת לסדרה את (ארבעת הראשונים שכתוב שהצטרפו אחרי ארבעת הראשונים שלפניהם) דרדוויל, לוק קייג', ג'סיקה ג'ונס ולוק קייג'. הסדרה תצא אחרי כל שלכל השאר תהיה לפחות עונה אחת שלפי מה שאני חושב יצא אחרי עונה 2 לג'סיקה ג'ונס ולוק קייג', עונה 3 או 4 לדרדוויל ועונה אחת לאיירון פיסט.

וזה יצא בערך בתחילת או אמצע 2017 כנראה, ויש מצב שבכלל יחליטו שרוצים לעשות גם שתי עונות לאיירון פיסט לפני הסדרה, שהיא תהיה קרובה אז נדע בערך בין מתי למתי היא תצא.
מה שחשבתי עליו גם זה שכנראה הדפנדרס תהיה הסדרה האחרונה של נטפליקס (בערך) אסביר, אז אחרי הסרט הנוקמים לחברי נוקמים היו סרטים משלהם (חוץ מהאלק) וזה עבד אבל במיוחד בגלל שזה היה רק סרט אבל סדרה של נטפליקס זה כל פרק בערך 50 דקות ויש 13 בעונה אז יהיה קשה מאוד לעשות עוד עונות הגיוניות אחרי הדפנדרס.
אבל אם אני צודק זה עדיין לא בדיוק הסוף, כי קודם כל יהיו עוד עונות לדפנדרס (ואולי אפילו סרט) ודבר שני יש את המעניש ולאקטרה ועד כמה גיבורים שרוב הסיכויים לא יהיו חלק מהדפנדרס אבל כן ישתתפו סדרות של הגיבורים אז הם יכולים לקבל סדרה גם.
ודבר אחרון בקשר לסדרה זה שאולי יהיו עוד דמויות בדפנדרס, נגיד המעניש כמ שאמרתי או רק תפקיד קטן או שיתוף פעולה קטן שלא ישפיע באופן גדול על סדרה שלהם.
ודבר אחרון ממש שהוא אולי יקרה ויהיה טוב, דוקטור סטריינג' הוא אחד מהדמויות הכי ידועות של הדפנדרס אז הוא אולי ישתתף בסדרה וישחק אותו בנדיקט קמברבאץ' (המדהים) וזה גם די מתאים כי נראה שהסרט של דוקטור סטריינג' יהיה יותר אפל מסרט מארוול רגיל וככה יהיו (והיה) גם הסדרות של נטפליקס אז זה מתאים.

טוב זה היה עמוד די ארוך, בעמוד הבא אדבר על סדרות שאני רוצה שיהיו.

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: dihdau1234
תאריך: 08/08/2021
הודעה:

היי יש אתר חדש עם כל הפרקים של שבאבניקים- ממליצה מאוד להיכנס!!

תקציר פרק 6: בביקור של אבא של דבורה האבא לוקח את גדליה לביקור בגן חיות, שם הם פוגשים כל מיני חיות שקרויות על שמות המשפחה שלהם וגם את הזיקית שקרויה על שם גדליה, שם הוא מאבד את עשתונותיו ומתפרץ כלפי אבא של דבורה ויוצא מהגן חיות.

מי שרוצה לצפות בפרק אפשר דרך הקישור הבא: שבאבניקים עונה 2 פרק 6

תאריך: 26/09/2018
הודעה:

a1bee0eb2ada7fa460745dbe10fe8c295bab890b

מאת: מומי24
תאריך: 14/06/2018
הודעה: היי לכולם בעקבות החזרה לאתר אני פותחת הגרלה! החוקים להגרלה: 1. לפרסם אותי באתרכם 2. להביא לי צופה אחד שכתב בתגובות שאתם הבאתם אותו 3. לכתוב שסיימתם את כל השלבים מה בהגרלה? כותרת לפי בקשה לינקוק מושקע 2 רקעים הברקה הפרדה הבהוב השלמה לפי בקשה + 3 עיצובים חופשיים לבחירה
תאריך: 09/06/2018
הודעה: דרך אגב קפטן מארוול יצא במרץ ולא בנובמבר (הם שינו תאריך) והם בחרו כבר שחקנית (ברי לארסון המהממת שלי)
מאת: אלעד111
תאריך: 02/03/2016
הודעה: וגם מאוד אהבתי את האתר שלך הוא מסכם הכול בנוגע ליקום של מארוול????????
תגובת מנהל: לא, היקום של מארוול זה הקומיקס אבל אני מדבר על היקום ההקולנועי של מארוול שזה הסרטים. ולא אמרתי שהאבן הירוקה היא של דוקטור סטריינג'?
מאת: אלעד111
תאריך: 02/03/2016
הודעה: היי נעים מאוד להכיר תקשיב לדעתי אבן המציאות היא האבן הירוקה כי דוקטור סטריינג׳ יכול לשנות את המציאות עם הקסמים כי בכל זאת אבל המציאות יכולה לשנות את המציאות ולשבור את חוקי הפיזיקה ולהפוך את הדברים הבלתי אפשריים לאפשריים. והאית'ר היא אבן הנשמה כי בכל זאת שגוון נגעה בה האית'ר כמעט כילתה אותה מבפנים וזו מה שעושה אבן הנשמה!!!! נקודה למחשבה
מאת: אלעד111
תאריך: 02/03/2016
הודעה: היי נעים מאוד להכיר תקשיב לדעתי אבן המציאות היא האבן הירוקה כי דוקטור סטריינג׳ יכול לשנות את המציאות עם הקסמים כי בכל זאת אבל המציאות יכולה לשנות את המציאות ולשבור את חוקי הפיזיקה ולהפוך את הדברים הבלתי אפשריים לאפשריים. והאית'ר היא אבן הנשמה כי בכל זאת שגוון נגעה בה האית'ר כמעט כילתה אותה מבפנים וזו מה שעושה אבן הנשמה!!!! נקודה למחשבה
תאריך: 09/02/2016
הודעה: אתר מעולה!
תגובת מנהל: תודה
תאריך: 10/12/2015
הודעה: תגיד אני יכול לקחת מהאתר שלך השראה אני מתחיל וכל זה..
תגובת מנהל: ברור, רק לא מילה במילה
תאריך: 09/12/2015
הודעה: אחלה אתר גם אני עוסק בקולנוע וגיימינג ואני מת על מארוול ראיתי מלה סרטים שלהם
תגובת מנהל: תודה, אני אבקר באתר שלך שיהיה לי זמן
מאת: סטן לי
תאריך: 09/12/2015
הודעה: נבחר השנה שלי: סרט השנה: אנטמן גיבור השנה: איירון מן נבל השנה: אולטרון סדרת השנה: דרדוויל גיבור השנה בטלוויזיה: דרדוויל נבל השנה בטלוייזיה: זבדייה קילגרייב טריילר השנה: קפטן אמריקה מלחמת אזרחים
מאת: ben1282
תאריך: 17/10/2015
הודעה: איזה אתר!!!! פיצוץ!!!!!! יותר טוב משלי ואני כבר שנתיים אם אתם רוצים אתר מארוול טוב יותר משלי אז האתר שלו מעולה והוא מבין הרבה במארוול לא כמוני שאני לא מבין כלום במארוול!!!!!!!!!!
תגובת מנהל: תודה רבה בן
מאת: מארוול1
תאריך: 22/09/2015
הודעה: אני לא מאמין, לא ידעתי שאתר יכול להיות כל כך מעניין
כניסות שונות: 91341
עמודים נצפים: 97558
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 04/08/2016

האתר אתר לאוהבי היקום הקולנועי של מארוול נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.