עלילה

עונה ראשונה

פרקים 1-60 (60 פרקים)

הקיץ הראשון במחנה. לאחר שפתח את "אבן המשאלות" יונתן מגיע יחד עם חבריו דני וליעם מבית האומנה למחנה הקיץ "גאליס". "תורם אנונימי" עומד מאחורי שליחתם למחנה אך הסיבה האמיתית להבאתו של יונתן אל המחנה היא מציאת "לוחות הגורל". "לוחות הגורל" - מאירות את העבר ומנבאות את העתיד. ארי שאיבד את זיכרונו נסחף לחיפוש אחריהם בגלל סיימון הרשע מבלי שהוא יודע שסיימון רוצה להשיג את לוחות הגורל לעצמו. במקביל, שומרי הסוד מנסים להגן על הלוחות ולמנוע מאף אדם למצוא אותם.

עונה שנייה

פרקים 61-87 (27 פרקים)

הקיץ השני במחנה. לאחר שמצא את "לוחות הגורל" וגילה שארי הוא אביו יונתן מגלה על העיר האבודה - "גאליסיה". הוא יוצא לחיפוש אחר אמו ומנסה להבין מהי הסיבה שבגללה חיפשה את העיר האבודה והקריבה את חייה. אך גאליסיה היא אינה העיר שהייתה בעבר, לאחר שזרדה השתלטה על העיר והקפיאה את כל תושביה היא שולחת את בנה אדוארד למחנה, כדי שיסכל את סיכויו של יונתן להציל את העיר האבודה.

עונה שלישית

פרקים 87-116 (29 פרקים)

המשך הקיץ השני במחנה. לאחר שגילה שגילה שאמו קפואה ב"גאליסיה" יונתן נחוש להציל את אמו ושלחרר את העיר. אך הוא יודע שאם יעשה זאת הוא יישאר ב"גאליסיה" לנצח ואף להיות קפוא. הוא מבין שעליו למצוא דרך לשחרר את "גאליסיה" ולהציל את אמו וגם לא לקפוא. דיראזור, נביא העיר מגלה לדני על "מגן גאליסיה" - יגן על המיועד בעת שחרור העיר וימנע ממנו לקפוא. יונתן ינסה להשיג את המגן בעוד זרדה תעשה כל שביכולתה למנוע זאת ממנו.

עונה רביעית

פרקים 141-117 (25 פרקים)

הקיץ השלישי במחנה. לאחר שיונתן שחרר את "גאליסיה" וקפא למוות, המחנה לא חזר להיות מה שהיה. אך מתברר שיונתן אינו קפוא יותר והוא חי באיבוד זיכרון אצל רפאל ואנה שמתחזים למשפחתו. דני, בת זוגתו נחושה למצוא אותו להחזיר אותו לחייו האמיתיים. טיראן, אחיו של רפאל מתכנן למצוא את "מעיין הנשמות" בעזרתו של יונתן ולהעיר את 400 הלוחמים האכזריים בהיסטוריה כדי להשתלט על העולם. רפאל מנסה למנוע זאת ממנו ומגן על יונתן. אך טיראן נחוש למצוא את "מעיין הנשמות", גם אם זה אומר לפגוע ביונתן.

גאליס - המסע לאסטרה

Postscript-viewer-shaded.png ערך מורחב – גאליס - המסע לאסטרה

באוגוסט 2014 יצא לאקרנים סרט עלילתי בשם "גאליס - המסע לאסטרה" העוסק אף הוא בגיבור הסדרה יונתן (תובל שפיר) והרפתקאותיו ב"אסטרה" לצידם של ארבעת חבריו מהסדרה: דני (אליאנה תדהר), ליעם (דניאל מורשת), יולי (שירן סנדל) והוגו (נווה צור).

הדמויות

חניכים

בקיץ הראשון "צוות אולימפוס" התחרה נגד "צוות הרקולס".

בקיץ השני הצטרפו חניכים ל"צוות אולימפוס" והוא נחלק לשתי צוותים - "צוות אכילס" בהנהגתו של אלכס ו"צוות אתנה" בהנהגתה של נינה.

בקיץ השלישי לאחר שעזבו רוב החניכים, "צוות אולימפוס" חזר ולמחנה הצטרף "צוות טורינו" שהמחנה הקודם שלהם נסגר בגלל תאונה.

 • יונתן מיטרני (תובל שפיר) - נער חכם וסקרן. מגיע מבית האומנה למחנה גאליס. בן זוגה של דני, בנם של רות וארי. יונתן הוא המיועד. הוא פתח את "אבן המשאלות" בבית האומנה. בקיץ הראשון שלו במחנה הוא מצא את "לוחות הגורל" וגילה שארי הוא אביו. בקיץ השני במחנה היה ב"צוות אכליס". הוא שיחרר את העיר האבודה "גאליסיה" והציל את אמו אך קפא למוות. בקיץ השלישי הוא חזר לחיים בזכות רפאל והוא חי באיבוד זיכרון. הוא נסחף לחיפוש אחר "מעיין הנשמות".
 • דניאלה "דני" רובין (אליאנה תדהר) - נערה טובה, יפה וחכמה. בת זוגתו של יונתן אשר מיועדת להיות איתו. מגיעה עמו למחנה גאליס. דני עושה כל שביכולתה לעזור ליונתן ולהגן עליו מפני החיפושים שלו. היא עזרה לו למצוא את "לוחות הגורל" וחיפשה דרכים להגן עליו מפני שחרור "גאליסיה". בקיץ השני היא הייתה ב"צוות אתנה". בקיץ השלישי היא יוצאת לחיפוש אחר יונתן לאחר שגילתה שהוא חי. היא מצילה אותו ויוצאת איתו לחיפוש אחר "מעיין הנשמות".
 • ליעם בן בסט (דניאל מורשת) - חברו של יונתן שמגיע יחד עמו למחנה מבית האומנה. אחיהם של מירון ואשל. עזר ליונתן בחיפושיו אחר "לוחות הגורל" ו"גאליסיה". בקיץ הראשון הוא חבר של שרון. בקיץ השני הוא ב"צוות אכילס". הוא מסתבך עם "האחים רואס" בגלל אחיו, מירון. וגם, מתחיל להיות בן זוגה של יולי. בקיץ השלישי יחסיו עם יולי עומדים בפני מבחן.
 • נינה בראון (ליאור כהן) - בתה של עמליה, בתו החורגת של ארי ואחותו החורגת של יונתן. בקיץ הראשון היא שותפה לתוכנית ניצולו של יונתן לחיפושים אחר "לוחות הגורל". בקיץ השני היא ראש "צוות אתנה" ועוזרת ליונתן בחיפושים אחר "גאליסיה". בעונה הרביעית אנה מתחפשת אליה על מנת להקדים את יונתן בתוכניותיו ובכך לסכל אותן.
 • דורי אהרוני (דניאל גד) - בקיץ הראשון הוא חולה בקרישת דם. בן זוגה של יולי שמנוצל על ידיה לטובת קמפיין. בקיץ השני הוא ב"צוות אתנה". לאחר שהבריא הוא מנסה להתקבל לקבוצת מכבי ולשם כך מנצל את דפני. בקיץ השלישי הוא עוזר לדני בחיפושה אחר יונתן ובהמשך אחר "מעיין הנשמות". בדרך הוא מתאהב בדני.
 • יולי סער (שירן סנדל) - נערה יפה ותחמנית, דוגמנית 2012. בקיץ הראשון היא בת זוגתו של דורי שמנצלת אותו לטובת קמפיין. בקיץ השני היא ב"צוות אכילס". היא משתנה לטובה ופותחת בלוג לייעוץ לנערים ונערות. היא גם עוזרת לליעם להתעמת מול "האחים רואס" ומתחילה להיות בת זוגתו. בקיץ השלישי היא קורבן לתוכנית של רותם ויחסיה עם ליעם עומדים בפני מבחן.
 • הוגו (נווה צור) - נער שמנמן אך מחונן, תמים וחסר ביטחון. בקיץ הראשון הוא נעשה בן זוגה של עדי. בקיץ השני הוא ב"צוות אתנה" עוזר לדורי בתוכניתו להתקבל למכבי ומנצל את דפני ויחסיו עם עדי מתערערים. בקיץ השלישי הוא משקר לכולם על הפרידה שלו ושל עדי ומחפש יחד עם גילי את האמזונה כחולת החזה.
 • רונה דיין (מור פולנוהר) (עונה ראשונה ושלישית) - אחותה החורגת של יולי. נערה טובה וחכמה. בקיץ הראשון היא מצטרפת למחנה ועושה כל מה שיולי אומרת לה. היא מאוהבת בדורי. בקיץ השני היא נמצאת בלונדון במלגת לימודי מוזיקה. היא חוזרת באמצע המחנה ומצטרפת ל"צוות אתנה". בקיץ השלישי מסופר כי היא ודורי נפרדו שוב לאחר שהכשילה אותו במבחן בפיזיקה.
 • עדי דנציגר (מאיה קורן) (עונות 1-3) - בתו של השף דנציגר ואחותה של דפני. בת זוגו של הוגו. בקיץ הראשון מצטרפת למחנה בתור שפית ובקיץ השני היא הופכת לאחת החניכות במחנה - ב"צוות אתנה". בקיץ השלישי היא לא מצטרפת למחנה לאחר הפרידה מהוגו.
 • אדם (בן אדם) (עונה ראשונה) - חברו הטוב ביותר של דורי. היה חניך רק בקיץ הראשון. אביו הסתבך ונשלח לכלא וזה השפיע על חייו.
 • שרון (תמר עמית יוסף) (עונה ראשונה ושנייה) - חברתה הטובה ביותר של יולי. בקיץ הראשון הייתה בת זוגתו של רועי עד שנפרדו. בקיץ השני היא הייתה סוכנת ולא השתתפה במחנה. לאחר שהיא וליעם נפרדו היא טסה למקסיקו יחד עם רועי.
 • אדוארד "אדי"/ברק הניס (עמרי לוקאס) (עונה שנייה ושלישית) - נסיך גאליסיה, בנם של זרדה ואיקרה. מצטרף למחנה בקיץ השני ל"צוות אתנה" בתור ברק הניס. אך מניעיו האמיתיים הם למנוע מיונתן למצוא את "גאליסיה". הוא מתבלבל בדרך כאשר הוא מתאהב בדני.
 • נטלי רואס/קידר (שני אטיאס) (עונה שנייה ושלישית) - בת למשפחת פשע. מצטרפת למחנה בקיץ השני ל"צוות אכילס". מגיעה למחנה גאליס בתור נטלי "קידר" על מנת לתפוס את מירון, אחיו של ליעם, שחייב כסף למשפחתה. כדי לתפוס את מירון היא מנצלת את ליעם והופכת לבת זוגתו.
 • אלכס שמואלוב (מאור שוויצר) (עונה שנייה ושלישית) - ילד שמנת, בן עשירים. מצטרף למחנה בקיץ השני ונהפך לראש "צוות אכילס". אביו שלח אותו למחנה גאליס כדי לבדוק האם הוא ראוי לרשת את החברה המשפחתית. מנסה לנצח בתחרות השנתית ופורץ למחשב של ארי ומשם הכל מסתבך.
 • דפני דנציגר (גאיה טראוב) (עונה שנייה ושלישית) - בתו של השף דנציגר ואחותה של עדי. מגמגמת וחסרת ביטחון. הצטרפה למחנה בקיץ השני ל"צוות אתנה". מנוצלת על ידי דורי כדי שיתקבל למכבי וכאשר היא מגלה את זה היא נוקמת בו.
 • גאיה (שירה נאור) (עונה שנייה ושלישית) - חיה בסתר בגאליסיה יחד עם אחיה, וולקן ומתחבאת מפני זרדה ואיקרה שחושבים שהיא מתה. לאחר שיונתן גילה את העיר היא מצטרפת למחנה ל"צוות אתנה" ומצטרפת לחיפושים אחר "מגן גאליסיה" ובדרך מקבלת הצעה מפתה מזרדה.

צוות טורינו

הצטרפו למחנה בקיץ השלישי לאחר שהמחנה הקודם שלהם נסגר בגלל תאונה.

 • ארז (עומר דרור) (עונה רביעית וחמישית) - מנהיג "צוות טורינו". חברו הטוב של אודי. היה הנהג בתאונה שבה דנה נדרסה, אך הוא החליף מקומות עם אודי כדי שאודי יחשוב שהוא אשם. הוריו גרושים, בעקבות כך שלאביו הייתה משפחה מהצד, ולכן הוא רכושני במיוחד. כדי לצאת עם מאיה, מאיים על אודי שאם לא יגרום למאיה להיפרד ממנו יספר על הדריסה.
 • רותם טישלר (מאיה שואף) (עונה רביעית וחמישית) - חברה ב"צוות טורינו". הגיעה למחנה על מנת לנקום ביולי על כך שהתעללה בה בבית הספר וגרמה לה לאבד את חבר שלה ואת כל מה שיש לה. נוקמת ביולי בעזרת אחיה ובעזרת סרט שמבוסס על המציאות שהיא עברה. מנסה להפריד בין יולי וליעם.
 • אודי קורמן (בן רביד) (עונה רביעית וחמישית) - חבר ב"צוות טורינו". הוא וארז היו מעורבים בתאונה שבה דנה נדרסה. מאוים על ידי ארז שאם הוא לא יגרום למאיה להיפרד ממנו הוא יספר שהוא דרס את דנה. אך ארז היה זה שנהג ברכב אך הוא החליף מקומות עם אודי כשזה היה חסר הכרה. בשל כך אודי מאמין שהוא זה שדרס את דנה.
 • גילי אנג'ל (מיטל מיכאלי) (עונה רביעית וחמישית) - חברה בצוות טורינו. קלילה, מחוברת לטבע ואוהבת חיות. משחררת את קמע המחנה - ציפור בשם האמזונה כחולת החזה ולכן מחפשת אותה ביחד עם הוגו. חולה במחלה שמקצרת את חייה.
 • מאיה נוריאל (רוני דלומי) (עונה רביעית וחמישית) - חברה ב"צוות טורינו". קיבוצניקית יפת תואר וחכמה. מגיעה למחנה כמה ימים לאחר שהחל, ומצטרפת לצוות טורינו. נפגעה מאהבה בגלל בחור שהכירה בקיבוץ ועזב אותה ללא סיבה. נמצאת במשולש אהבה יחד עם אודי וארז וגם כקורבן לסכסוך בינהם.
 • דנה שוורץ (יונית טובי) (עונה רביעית וחמישית) - הייתה חברה ב"צוות טורינו" עד שנפגעה בתאונת דרכים בה היו מעורבים אודי וארז. החברה הכי טובה של אודי.

צוות המחנה

 • ארי מיטרני (גיא זו-ארץ) (עונות 1-3) - אביו של יונתן, אביה החורג של נינה ובן זוגה של עמליה. הבעלים של המחנה. איבד את זכרונו בגלל סיימון. מנסה למצוא את "לוחות הגורל" כדי לדעת את עברו.
 • עמליה בראון (הדס קלדרון) (עונה ראשונה) - אימה של נינה, ביתו של סיימון, בת זוגו של ארי ואימו החורגת של יונתן. רופאה במקצועה. אביה הקים את מחנה "גאליס"..
 • מיקה (דנה פרידר) (עונה ראשונה ורביעית ואורחת בשלישית) - בקיץ הראשון היא מדריכת צוות אולימפוס. אחראית ועובדת מצטיינת. בקיץ השלישי הופכת למנהלת של מחנה "גאליס" בו בזמן שהיא מדריכה.
 • רועי (גל אמיתי) (עונה ראשונה) - מדריך צוות אולימפוס, אשר ניהל רומן נסתר עם שרון. לאחר שארי ועמליה גילו על על הרומן הוא פוטר.
 • תום פרייליך (רועי ניק) (עונה ראשונה) - בן זוגה הקודם של דני. יריבו של יונתן. קנה את מחנה גאליס ב-100,000 שקלים.

רעים

 • סיימון בראון (אריה מוסקונה) (עונה ראשונה) - מקים מחנה "גאליס". אביה של עמליה וסבה של נינה. גנרל אשר רוצה להשתלט על הצבא. גרם לארי לאבד את זכרנו ומנצל אותו כדי שימצא עבורו את "לוחות הגורל".
 • איתן גולד (רודי סעדה) (עונה ראשונה): העוזר של סיימון. טיפש במיוחד.
 • זרדה (אוולין הגואל) (עונה שנייה ושלישית) - שולטת בממלכת "גאליסיה". יכולה להקפיא אדם ולהפכו לפסל בעזרת המניפה שלה. אישה רעה ואכזרית. נשואה לאיקרה ואמו של אדוארד. עושה כל שביכולתה כדי למנוע מיונתן לשחרר את "גאליסיה".
 • איקרה (שמוליק לוי) (עונה שנייה ושלישית) - מלך "גאליסיה". נשוי לזרדה ואביו של אדוארד. גרגרן וטיפש.
 • סמאראס (מיקי לאון/אלון חמאווי) (עונה שנייה ושלישית) - מפקד הצבא של זרדה ואיקרה.
 • טיראן דרור (אורי הוכמן) (עונה רביעית): אחיו הקטן של רפאל. חי בקרוון ביער. רוצה להשתלט על העולם ולהעיר בעזרת "מעיין הנשמות" את כל הלוחמים הכי אכזריים שהיו בהיסטוריה כדי להשתלט על העולם. הוא מצליח לגרום ליונתן לחשוב שרפאל הוא הרשע אך זאת לא האמת.
 • טולה דרור (ענת מגן-שבו) (עונה רביעית): אשתו של טיראן. לא אוהבת שהוא מתערב בעניינים של רפאל, מסתירה את הזהות האמיתית של טיראן.

דמויות נוספות

 • רות מיטרני (תמר קינן) (עונות 1-3) - אמו של יונתן. חיפשה את "לוחות הגורל" ו"גאליסיה" כדי להגן על יונתן. הוקפאה על ידי זרדה. יונתן הקריב את עצמו והציל אותה.
 • יוהן (נבו קמחי) (עונה ראשונה) - מנהיג שומרי הסוד. אביו של עמון. מנסה למנוע מסיימון למצוא את "לוחות הגורל".
 • בנימין "בן" ברג (תומר קפון) (עונה ראשונה) - הילד הקטן ביותר בבית האומנה, אשר ביקש מאבן המשאלות ש"הכל יהיה רגיל", אך בליבו רצה להיות נער והפך לנער. חבר במסדר שומרי הסוד. מחליף את רועי והופך למדריך צוות אולימפוס.
 • עמון (לירון קורן) (עונה ראשונה) - חבר במסדר שומרי הסוד. בנו של יוהן. פועל בדרכים לא שקולות למנוע מיונתן את החיפוש אחר "לוחות הגורל".
 • וולקן (טל מוסרי) (עונה שנייה ושלישית) - חי בגאליסיה יחד עם אחותו גאיה. משרת את זרדה ואיקרה ומסתיר את אחותו מפניהם.
 • עילי בן שושן (אור בן מלך) (עונה שנייה ושלישית) - מועסק על ידי "האחים רואס". מגיע אל המחנה על מנת לעזור לנטלי לתפוס את מירון. נהפך לאב הבית ב"גאליס".
 • מירון בן בסט (אלירז שדה) (עונה שנייה ושלישית) - אחיהם של ליעם ואשל. עבריין שגנב זהב מהאחים של נטלי ועל כן היא רוצה לנקום בו.
 • יוכי שמואלוב (אלירן כספי) (עונה שנייה) - אביו של אלכס. רוצה להשתלט על מסילת הרכבת בשטח של "גאליס".
 • סיון שמואלוב (ורד פלדמן) (עונה שלישית) - אחותו של אלכס. מתחזה לעובדת במשרד לאיכות הסביבה.
 • רפאל דרור (אלון נוימן) (עונה רביעית) - אביה של אנה. מתחזה לאביו של יונתן על מנת שומר עליו ולמנוע ממנו מלחפש את "מעיין הנשמות" בכל מחיר על מנת לסכל את מזימת אחיו טיראן.
 • אנה דרור (יעל חוטומלנסקי) (עונה רביעית) - בתו של רפאל. מתחזה לאחותו של יונתן. עוזרת לרפאל למנוע ממנו לחפש את "מעיין הנשמות".
 • אריק טישלר (מייקל לואיס) (עונה רביעית) - אחיה הגדול של רותם. עוזר לה בתוכנית שלה לנקום ביולי.

הצלחה מסחרית

הסדרה מוציאה מדי שנה, מחברות של גאליס, מדבקות למחברת, יומנים של גאליס וקלסרים של גאליס. כל שנה מאז תחילת הסדרה, הסדרה מוציאה עיתונים של גאליס שאותם מפיצים "ראש אחד". בשנת 2013 הוציאה הסדרה משחקי קופסא וארטיקים של הסדרה. בשנת2014 הסדרה הוציאה עטים של הסדרה, מחקים, בקבוקים, טרמוסים, מרקרים, צמידים, עטים, אוזניות, קלמרים, טישו, ג'ל לשיער, קורנפלקס, שמפו, סבון, מנורה לקריאה, כדור שלג, עטיפות למחברות ועוד. לקראת יציאת הסרט גאליס - המסע לאסטרה, יצא גם קלסר של הסרט.

הסדרה הוציאה גם שלושה ספרים שמבוססים עליה: הספר הראשון יצא לאחר העונה הראשונה והוא נקרא: "גאליס - הקיץ של רונה ודורי". ספר זה זכה בפרס "ספר השנה" בטקס נבחרי הילדים 2013 ובפרס "ספר הזהב" לשנת 2013. הספר השני יצא לאחר העונה השלישית והוא נקרא: "גאליס - הכוכבים של יולי". הספר השלישי יצא לקראת העונה הרביעית והוא נקרא: "גאליס - ליעם הולך בעקבות הלב".

ב-8 באוגוסט 2013 יצא "המופע של גאליס" שהוא מופע המבוסס על תכני הסדרה, שנערך 3 פעמים בהיכל נוקיה (8 באוגוסט-9 באוגוסט 2013) ופעם אחת בקריית מוצקין (21 באוגוסט 2013). ב-16 באפריל 2014 החלו שחקני הסדרה בחזרות למופע נוסף שיתקיים בראשיתאוגוסט 2014 ברמת גן.

ב2014 כוכבי הסדרה, אליאנה תדהרתובל שפירדניאל מורשתשירן סנדל ונווה צור החלו לעבוד על סרט לסדרה, ב-3 ביולי 2014, הכריזו על שם הסרט, הסרט נקרא "גאליס - המסע לאסטרה", בהמשך גם נחשף הטריילר של הסרט. תאריך עלייתו של הסרט הוא ב-7 באוגוסט2014.

שידור מקורי

עונה מס' פרקים שידור מקורי
שידור ראשון שידור אחרון
  1 60 12 בפברואר 2012 7 באוגוסט 2012
  2 27 9 בדצמבר 2012 22 בינואר 2013
  3 29 16 ביוני 2013 31 ביולי 2013
  4 25 16 במרץ 2014 12 במאי 2014

קישורים חיצוניים

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

מאת: //גאיה//
תאריך: 24/06/2018
הודעה: היי ♥ נפתח אתר חדש בשם Rainbow עיצובים! ואני רוצה להזמין אתכם אליו. ♥ ריינבו עיצובים הוא אתר מלא בטיפים,רעיונות,משחקים,מדריכים,מפעלים ועוד מלא מלא המון..דברים! אז לחצו על שמי למעלה וכנסו לאתר! ♥
תאריך: 21/06/2018
הודעה: אהבתי את האתר שלכן מאוד! אשמח אם תכנסו לאתר שלי ותגידו לי את דעתכן עליו!
תאריך: 18/06/2018
הודעה:

פוסט קיץ ב - L AND O 

מוכנים?

אז לחצו כאן ^^

או על התמונה :)

 

d3b75857f8e12a6864bbf068d222c06f5b27a1bb

מאת: בלה5910
תאריך: 20/08/2017
הודעה:

6836867fe376fd4b3597672710bc19c259987770

לחצו על שמי כדי להיכנס לאתר קרדיט להילולה מאתר-  hilola על התמונה

מאת: Girls only
תאריך: 09/06/2017
הודעה: היי
מאת: Girls only
תאריך: 07/06/2017
הודעה:

אתר חדש שמיועד לבנות בלבד!

טיפים , שיחות עידוד וכל מה שאת צריכה!

בואי תכנסי ולא תצתערי...

אתר לבנות בלבד - לא ישאיר אותך לבד♥

לחצו על התמונה כדי להיכנס.

סליחה אם אסור לפרסם.

תאריך: 18/08/2016
הודעה:

תחרות מלכת היופי בעיצומה!

הרשמו :)

זה מוגל ל4 משתתפים

השלבים:

שלב 1. אין הדחה

שלב 2. הדחה

שלב 3. ואחרון! הדחה כפולה ומנצחת :)

להרשמה לחצו פה

מאת: שניקוש!
תאריך: 04/12/2014
הודעה: חזרתי:)
תאריך: 20/10/2014
הודעה: ואת עוד אומרת שאני קיללתי בואי תסתכלי בתגובות שלך ילדה שלא מבינה כלום בחיים שלה!
תאריך: 20/10/2014
הודעה: את בגן ילדים אז כדאי שתקחי את התחת שלך ותסתמי אותה! (אין לך פה אז יש לך תחת מקללת)
מאת: גילי11
תאריך: 16/10/2014
הודעה: אפשר להזמין חתימה ? בלאב גיליי. בצבע תכלת עם איזה תמונה של ריהאנה בצבע תכלתת. תודהה !
מאת: yaronc348
תאריך: 16/10/2014
הודעה:
הייי לכם . 
אז ויי סי סייט בספיישל חדש מפחיד ומאגניב - ספיישל ליל כל הקדושים(:
נפתחה פינת הטיפים והווווו . איזה כיף ? D:
בקשו עוד טיפים ממני ואני אשים אותם בפינה . 
אל תתבישו לבקש מבטיח להביא (:
לפינת טיפים  - לחצו כאן -
בקרוב תיפתח פינת הבנות ופינת הבנים!!
ועוד המוון דברים אז רק תבואו .
ועכשיו לנושא אחר :
העתקות . 
ראיתי לצערי שהמוון אתרים מעתיקים את השם של האתר שלי
וזה ממש מעצבן ! תפסיקו להעתיק . 
כל מה שאני רוצה הוא בכלל לא להעליב, או להשפיל .
הוא פשוט שתבחרו שמות משלכם ותפסיקו להעתיק מאחרים  .
אז המשך יום מושלם לכוולם  ♥
* אין פיצוי זה עידכונים XDD  *
תאריך: 16/10/2014
הודעה: מאת: אבריל לאבין בעמ תאריך: 16/10/2014 הודעה: היי כולם כנסו לאתר היפ רוק תזמינו ותרשמו תחרות עיצובים ותעשו מנוי המנוי שווה כי תקבלו עיצוב מהממם כל יום בלי מנוי מותר להזמין רק 2 עיצובים אפילו 1 פרס תחרות עיצובים הוא מנוי ועיצוב אנימציה מיוחדת אז קדימה כנסו הרשמו ותעשו פרטים באתר מאיתנו אבריל לאבין בעמ נועה וליה
מאת: ליבמי
תאריך: 14/10/2014
הודעה: עמית את לא תדברי ככה אחותי לא עשתה כלום את סתם ילדה משועממת בחיים שרוצה להציק לאנשים תאיימי כמה שאת רוצה רק תיזכרי שאת צריכה לכבד ילדים יותר גדולים ממך כמוני!
תאריך: 13/10/2014
הודעה: את לא צריכה להתערב
עמוד:
כניסות שונות: 56436
עמודים נצפים: 60203
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 14.10.2014

האתר הבלוג של ליב נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.