החממה היא סדרת נוער ישראלית. הסדרה משודרת החל משנת 2012 בערוץ ניקלודיאון למנויי Yes. את הסדרה יצר וכתב גיורא חמיצר. לסדרה 3 עונות ו- 175 פרקים. הסדרה מתארת את עלילותיהם של בני נוער הלומדים בבית-ספר למנהיגים הנקרא "החממה" שעל שפת הכנרת. בינואר 2014 החממה עלתה לשידור בערוץ ניקלודיאון בבריטניה (הממלכה המאוחדת), שם דובבה.

בעקבות הסדרה יצאו שלושה ספרים "החממה - בעקבות גן העדן האבוד", "החממה - הרפתקה במאיץ" ו"החממה - מלכודת בלב ים" שנכתבו על ידי דניאלה זליגובסקי וגיורא חמיצר.

הסדרה זכתה בתואר "סדרת הילדים והנוער הטובה ביותר" לשנים 2013 ו-2014, בטקס "פרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה"‏.

ב-1 ביולי 2015 הודיע יוצר הסדרה גיורא חמיצר, כי העונה השלישית שלה תהיה האחרונה, והסדרה תסתיים לאחר 175 פרקים.

פתיח הסדרה זכה במקום השני בתחרות "מצעד השירים" בערוץ הראשון בהנחייתו של דניאל מורשת.

 

 

עלילה:

 

העונה הראשונה

פרקים 1-50 (50 פרקים)

שודרה בתאריכים: 17 בדצמבר 2012 - 26 במאי 2013

 

אל בית-הספר למנהיגים - "החממה", בניהולו של לואיס קליין, מצטרפים אלפי ואלה-לי רשף, ילדיה של נעמי רשף - האסטרונאוטית הישראלית הראשונה שנהרגה בתאונת חלל מסתורית. בהמשך העונה מתגלה שמאחורי החזות הפסטורלית של בית-הספר, מסתתרת מזימה נוראית, ששני האחראיים לה הם ג'ודי גורן וזאב נאמן. תלמידי החממה הרגישו שבחממה מתרחשים דברים מוזרים והחליטו לחקור זאת בשיתוף פעולה. יחד הם הצליחו לסכל את המזימה של זאב, ג'ודי ומרכוס ובמקביל חוו אהבות חדשות ומשברים אישיים. בסוף העונה, מתגלה כי נעמי חיה. התלמידים הצליחו לסכל את המזימה של זאב וג'ודי, והחיים חזרו למסלולם.

 

העונה השנייה

פרקים 51-100 (50 פרקים)

שודרה בתאריכים: 22 בדצמבר 2013 - 8 באפריל 2014

 

לאחר שהצילו את העולם וסיכלו את מזימתם של זאב וג'ודי, תלמידי "החממה" חזרו לשגרה. סֶפִי שָׁחָל מונה לראש הממשלה במקומו של מורדי. ספי, שהועף מהחממה בילדותו, מנסה להדיח את לואיס מניהול בית-הספר, לבסוף בעקבות חקירה משטרתית ספי מצליח להעיף את לואיס בעקבות אתגר שבו נפצעו כמה תלמידים בניהם סופי נוימן שהודתה בחקירה נגד לואיס ובמקומו מתמנה נעמי רשף. אויב חדש תכנן מזימה חדשה הקשורה למגנטיט - להפיץ וירוס (שנוצר בעת חימום המגנטיט) בכנס שלום שבו נמצאים כל מנהיגי העולם וכתוצאה מכך - להרוויח הון רב. תלמידי החממה חשו בדבר וניסו לסכל את מזימתו החדשה של "הלקוח". במקביל לסיכול המזימה, תלמידי החממה חוו משברים חדשים ואהבות חדשות שהשפיעו עליהם גם בתקופה זו. בסוף העונה הצליחו להכשיל את מזימתו של הלקוח שבורח למקום לא נודע והחיים בחממה שבים לשגרה.

 

העונה השלישית

פרקים 101-175 (75 פרקים)

העונה השלישית והאחרונה של הסדרה משודרת החל מהתאריך: 15 בפברואר 2015.

 

אחרי שהצילו את העולם, בסוף החופש הגדול, מקבלים ילדי החממה הזמנה מסתורית לפארק השעשועים "לונה ספארק", ושם ניצלים מפצצות שהוטמנו להם. כמה ימים לאחר מכן, שנה חדשה נפתחת בחממה, ואל הבתים מצטרפים יובל ועמנואל, לנשרים ולעורבים בהתאמה. עוד נודע כי אלפי נסע למחנה ה- NBA. אל הנשרים, מלבד יובל, מצטרפת איימי, אשר סולקה מבית-הספר בסוף השנה שעברה. נטלי, שעברה לעורבים מהנשרים, הופכת לקפטנית העורבים לאחר שיפתח פרש מהתפקיד לטובת פרויקט סוכנות החלל. בינתיים, באסם אל שריף, מלך נוביה (הגובלת בישראל) ואבא של עומאר, נרצח על ידי אחיו, רפיק, אחרי שנכנס למשא ומתן עם ישראל על הסכם שלום. ראפיק ממנה עצמו למלך נוביה, ופותח במלחמה על ישראל. עומאר, שהצליח לברוח מנוביה, מגיע לחממה, שם מסתתר בעזרתן של נטלי, דינה ואלה-לי. לאחר ניסיונות כושלים מצד נוביה להרוג את עומאר, חותמים ספי שחל וראפיק על הסכם בו 'איקרוס', הנשק הסודי של ישראל שהועבר לנוביה על ידי אייזנברג, מפתח הנשק, יוחזר לשטח ישראל בתמורה לעומאר. ספי מסכים, אך עומאר ניצל ברגע האחרון ובורח עם אלה-לי אל המרינה, ומסתתר ביאכטה של נפתלי דנינו, אביו האבוד של דניאל. לאחר שגם שם מגלים אותם, בורחים הארבעה אל תוך שטח נוביה, ושם הם מסתבכים ונכלאים בארמון. תלמידי החממה הצליחו לעצור את התקיפה של חיל האוויר בארמון נוביה שנכחו בו באותו זמן, אלה-לי ודניאל. יפתח מספר לקארין פינטו שהוא ואלה-לי ביחד וששיקר בחקירה ויוצא מפרויקט סוכנות החלל, רץ לאלה-לי ורואה אותה עם דניאל מחזיקה איתו ידיים. מנו ודינה הופכים להיות זוג. ומסתבר שרובי קליין עומד מאחורי המזימה.

 

49 הפרקים הנוספים ישודרו בסתיו 2015 מכייון שלא סיימו לצלם.

 

 

 

שחקני החממה:

תלמידי החממה

בית העורבים

 

אלה-לי רשף (גאיה שליטא-כץ)
אחותו הגדולה של אלפי ובתם הבכורה של נעמי וגורי רשף. לפני שהגיעה לחממה היו לה שני חברים: משי ואוריה. אלה-לי היא נערה חכמה, צינית, יפה, כריזמטית, אגואיסטית ומנהיגה מלידה. אלה-לי התקבלה לחממה במפתיע כאשר ליוותה את אלפי למבחני הקבלה. במהלך עונה 1 לקחה חלק בבית העורבים, כמו אמה נעמי שלמדה בחממה בילדותה. לאחר השתתפותה במבצע "גלאפגוס", סיכלה יחד עם חבריה הטובים את מזימתם של זאב וג'ודי. בעונה 2 לאחר שהסתכסכה עם חברי בית העורבים בעקבות יחסיה עם דניאל, היא מחליטה לעבור לבית הנשרים. בסוף עונה 2 היא חוזרת לזרעותיו של יפתח ושל בית העורבים. בעונה 3, לאחר שחוותה משבר, מאושפזת אלה-לי בבית הבראה. העמידה פנים שהיא ויפתח נפרדו. בסוף פרק 126 מראים אותה ואת דניאל מחזיקים ידיים ואת יפתח רואה אותם.

               

 

 

יפתח הר-לב (לי בירן) -
קפטן העורבים בשתי העונות הראשונות. מוזיקאי, חכם ורגיש. מאוהב באלה-לי. בתחילת עונה 1 מתחילה להתפתח בינו לבין אלה-לי מערכת יחסים אך בהמשך מגיעה בת זוגו לשעבר, איימי, שקוטעת את הקשר ביניהם. בהמשך מנסה להתקרב חזרה אל אלה-לי אך זו מתרחקת ממנו והופכת לבת זוגו של דניאל. עוד, בעונה השנייה הוא נדבק בוירוס הקטלני והתאשפז בבית ההבראה כאשר הוא משותק, שם ניסו להרוג אותו, אך הוא הצליח לברוח. בסוף העונה השנייה, לאחר שנרפא, אלה-לי חוזרת אליו ולבית העורבים. בעונה השלישית, נכנס לתוכנית אשר שולחת אסטרונאוט ישראלי לחלל. העמיד פנים שהוא ואלה-לי נפרדו. לא מודע לזה שנטלי מתחילה איתו. רואה את אלה-לי ודניאל מחזיקים ידיים.

 

 

נטלי קליין(דר זוזובסקי) -

בתו של לואיס קליין ואחותו הקטנה של רובי קליין. הייתה חברה בבית הנשרים בעונה הראשונה, ובעונה השנייה עוברת לבית העורבים. נערה יפה, סקרנית, וביצ'ית לא קטנה. חברתה הטובה ביותר של סופי. בת זוגו של דניאל בתחילת הסדרה. בהמשך השניים נפרדים בעקבות ויכוחים רבים. מתאהבת באלפי והשניים הופכים לבני זוג. הופנטה על ידי מרכוס וג'ודי אך בהמשך יוצאת מההיפנוזה בעזרת דניאל ואלה-לי. נפרדה מאלפי באמצע העונה השנייה ועברה לבית העורבים. בעונה השלישית מתמנת לקפטנית העורבים, מתאהבת ביפתח ומתחילה איתו. עוזרת לעומאר להסתתר מפני ראפיק, דודו.

 

 

דינה נבון (ג'וי ריגר) -
חברה בבית העורבים. נערה בעלת אופי מיוחד, בעלת לשון מחוספסת וחדה, צינית. שוחררה באישור מיוחד מהכלא לאחר ששדדה בנק, והתקבלה לחממה. בת זוגו של מתי מסוף העונה הראשונה. בעונה השנייה חוזר אוזי, בן זוגה מהעבר הרוצה שיחזרו להיות בני זוג אך היא מסרבת ודוחה אותו. אריק ירה בה בסיום העונה השנייה אך נרפאת. בעונה השלישית היא ומתי נפרדים. לאחר זמן מה מתגלה כי מנו אוהב אותה והשניים נהיים זוג בפרק 126.

 

 

 

מתי "מתיתיהו" ספיבק (ליאור שבתאי) -
חבר בבית העורבים. נער גאון. בעליה של מעבדת מחשבים משוכללת בחממה. אוהב לשחק שחמט עם אלונה. בעונה הראשונה התאהב באלונה, אך בסוף העונה הראשונה הפך לבן זוגה של דינה. בעונה השלישית נפרד מדינה. פורץ למחשבים של המוסד כדי לאתר את אביו של דניאל.

 

 

אלונה ברגר (סמדר חייט) -
חברה בבית העורבים. גאונה. שיתפה פעולה עם רובי בעונה ראשונה ועזרה לנתק את הקשר עם הלוויין בנימין שלא מרצונה. מאוהבת במתי. אוהבת לשחק שחמט עם מתי.

                     

 

 

עמנואל 'מנו' בלוך (דיוויד טטרו) (עונה 3) -
ספורטאי מחונן. מלא ביטחון וכריזמה. חבר בית העורבים. חסר טאקט, אחד שאומר את הכל בפנים. בתחילת העונה היה דלוק על נטלי ובזכותה עבר לעורבים ולא לנשרים אך בהמשך מתגלה כי הוא אוהב את דינה כבר הרבה זמן ובסוף פרק 126 הם נהיים זוג.

 

 

 

 

 

בית הנשרים

דניאל גורן (דניאל ליטמן) –
בנה של ג'ודי. קפטן הנשרים בתחילת העונה הראשונה. שחצן ויהיר, אך טוב לב. עילוי בכדורסל ובן זוגה של נטלי. בעקבות פרשת האקדח בעונה הראשונה הוא מודח מתפקידו כקפטן ומאבד את מקומו לסופי. בהמשך העונה הוא נפרד מנטלי וזו הופכת לבת זוגו של אלפי. מתאהב באלה-לי בעקבות מבצע "גלאפגוס" ולבסוף הופך לבן זוגה אך זו חוזרת אל זרועותיו של יפתח בסיום העונה השנייה. בתחילת העונה השלישית, מאתר יחד עם מתי את אביו, נפתלי דנינו. יחד עם אביו, עומאר ואלה-לי, נכנס דניאל אל תוך שטח נוביה, ושם נתפס. בסוף 126 החזיק עם אלה-לי ידיים על הספסל לסוף פתוח.

 

 

אלפי רשף (ידין גולדמן) (עונות 1-2, אורח ב-3) -
בנם של נעמי וגורי. אחיה הקטן של אלה-לי. חבר בבית הנשרים. חם מזג ורגיש. מוכשר ועילוי גדול בכדורסל. סופי מאוהבת בו (רק בעונה הראשונה). בהמשך העונה הראשונה מתאהב בנטלי, אך זו עוזבת אותו במהלך העונה השנייה. בעונה השלישית עוזב את החממה לטובת מכללת NBA.

 

 

סופי נוימן (שיר מורנו) -
עיתונאית מלידה. נערה יפה, רגישה וסקרנית. חברת בית הנשרים. חברתה הטובה ביותר של נטלי. נבחרת לקפטנית בית הנשרים לאחר שדניאל הודח. מאוהבת באלפי (רק בעונה הראשונה). מפעילה את "בלוג החממה". שחקנית טניס מצטיינת. בעונה השנייה מתאהבת באוזי והשניים מתנשקים והופכים לזוג במשך מספר פרקים אך נפרדו כי הסגירה אותו למשטרה. בסוף העונה השנייה הופכת לבת זוגו של רון. בעונה השלישית נפרדת מרון. עוד, לאחר מזימה של איימי, מתפטרת סופי מתפקיד הקפטנית של בית הנשרים.

 

 

איימי בלום (אלי קרן-אסף) -
נערה שחצנית, שקרנית ונצלנית. מצטרפת לחממה באמצע העונה הראשונה, אל בית העורבים. למדה מוזיקה בלונדון. שימשה בעונה השנייה מחליפה זמנית של יפתח בתור הקפטנית אחרי שהציגה לעורבים סרטונים של נטלי שהתחרתה מולה מימיה בנשרים. הייתה בת זוגם של יפתח ושל רון. בעונה השלישית הודחה מהחממה, אך חזרה לנסות להתקבל שוב ונכנסה לבית הנשרים בעזרתה של סופי. לאחר עוד מזימה מרושעת שלה, סופי עוזבת את תפקיד הקפטנית, והיא רוצה להתמודד עליו, חוזרת להיות בת זוגו של רון ובזכות כך מסכמת איתו על קדנציה, כשהיא מתחילה בה.

 

 

רון אשכנזי (תמיר גינזבורג) -

חבר בבית הנשרים. חברו הטוב ביותר של דניאל. כדורסלן בנבחרת החממה. היה מאוהב בסופי (רק בעונה הראשונה) וניהל רומן עם איימי. לאחר שנפרדו הוא וסופי התקרבו ונהיו זוג. בעונה השלישית נפרד מסופי ומנסה להשיג שוב, את איימי ולבסוף מצליח. איימי מסכמת איתו על קדנציה, כשהיא מתחילה בה.

 

 

יובל פרישמן (צופית עמנואל) (עונה 3) -
מהממת, גבוהה ותלמידה חדשה בחממה, חברת בית הנשרים. יובל היא שחקנית כדורסל מצטיינת ובתו של גילי פרישמן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מקווה שניהנתם !

פיג'י

 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

תאריך: 16/03/2018
הודעה:

טרה האתר הרשמי נפתח

firework03.gifFireworks-pr3.gif

וכבר קופונים

ועוד מעט...מנוים

אז היכנסו לטרה האתר הרשמי

תאריך: 10/03/2018
הודעה: 61ffab58cf85555023fbe33d5969b26c5aa3a1c4
מאת: ג'קי2030
תאריך: 08/03/2018
הודעה:

שווה לכם להיכנס לאתר למתבגרות!

(רק לבנות ☻)

יש שם הגרלות, תחרויות וכל מה שתרצו-יהיה!

אז לחצו על התמונה/המילה הצבעונית וקדימה- כנסו! כולנו מחכות רק לכן!

 

 

1104174665.jpg

היוש

תאריך: 19/01/2018
הודעה:

34277f143a32352041186cecc92a66795a608510

תאריך: 10/01/2018
הודעה:

 

נפתח אתר חדש!

 

אתר המעריצים הראשון מסוגו לכפולה!

1.5591510.3667143201.jpg

 

חדשות, עדכונים, תמונות, ציורים וכל מה שתרצו לראות-פה!

עמוד:
כניסות שונות: 98908
עמודים נצפים: 115727
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 14/08/2017

האתר schweppes שוופס נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.