גאליס היא סדרת נעורים ישראלית המשודרת החל מ-פברואר 2012 בערוץ הילדים למנויי HOT בבימויו של עודד רז. הסדרה עוסקת במחנה קיץ ששמו "גאליס", ובהרפתקה של חניכי המחנה אל "לוחות הגורל", העיר האבודה - "גאליסיה" ו"מעיין הנשמות". "גאליס" היא ספין אוף של הסדרה "החולמים". באוגוסט 2014, יצא הסרט "גאליס - המסע לאסטרה" שמבוסס על הסדרה.

 

הסדרה היא זוכת פרס סדרת השנה בטקס נבחרי הילדים לשנת 2012, לשנת 2013, ולשנת 2014. בטקס נבחרי הילדים 2014 נודע שתצא עונה שישית.

 

בעקבות הצלחתה נמכרה הסדרה לערוץ Planet Kids האיטלקי ודובבה לאיטלקית. הסדרה נמכרה לדיבוב גם לאנגלית ולהינדית.‏

 

 

 

עלילה

עונה ראשונה

פרקים 1-60 (60 פרקים)

 

12 בפברואר 2012 עד 7 באוגוסט 2012.

 

יונתן מיטרני מגיע יחד עם חבריו דני וליעם מבית האומנה (מהסדרה "החולמים") למחנה הקיץ "גאליס". "תורם אנונימי" עומד מאחורי שליחתם למחנה ובמהלך הסדרה מתבררת זהותו. הסיבה האמיתית להבאתו של יונתן אל המחנה היא מציאת "לוחות הגורל" כדי שימצא אותם לארי שאיבד את הזיכרון. כבר בתחילת העונה מגלים כי סיימון הגנרל האכזרי הוא סבא של נינה ואבא של עמליה ומנצל את ארי, נינה ועמליה למציאת לוחות הגורל מבלי שהם יודעים שסיימון רוצה את לוחות הגורל לעצמו. במהלך העונה דני מוכשת על ידי נחש וארי ועמליה שולחים אותה לבית חולים לבדיקות של שבועיים כדי שלא תפריע ליונתן בחיפוש אחר לוחות הגורל. איתן יד ימינו של סיימון נשלח על ידו כדי לחטוף את דני, דני מצליחה לברוח ומגלה שארי ועמליה מכירים את איתן ובכך חושדת שהם מערובים בניסיון החטיפה שלה. היא מתחבאת במשך שבועיים במחסן הכבסיה ובעזרת ליעם מוצאת הוכחות שארי, עמליה ונינה הביאו את יונתן למחנה רק כדי שימצא להם את לוחות הגורל. שיונתן מגלה זאת הוא מתפרץ על נינה, ארי ועמליה שניצלו אותו ומחליט לעזוב את המחנה אך שנינה מגלה שסבא שלה חטף את דני היא מגלה ליונתן והם מחלטים לשטף פעולה יחד עם ליעם כדי לחלץ את דני. מבצע החילוץ מצליח ודני חוזרת למחנה. ארי, עמליה ונינה מתנצלים בפני יונתן ודני על מעשיהם והם מחליטים להשאר במחנה. בעונה יולי רוצה להשיג קמפיין ולשם כך מנצלת את דורי. לבסוף דורי מגלה את האמת ונפרד מיולי. בזמן שיולי בקמפיין דורי ורונה מתאהבים, יולי עוזבת את הקמפיין כי הבינה שהיא אוהבת את דורי, היא חוזרת למחנה במטרה להחזיר את דורי אליה וסוחטת את רונה שאם היא תהיה חברה של דורי היא תגרום לעזיבתו מהמחנה בעקבות מחלה שיש לו. לבסוף יולי מודה על השקרים שלה ורונה ודורי הופכים לבני זוג. בסוף העונה סימון חוטף את ארי, עמליה ומיקה ומשתלט על המחנה יחד עם צוות החיילים שלו. אך לבסוף יונתן וסיימון מגיעים יחד ללחות הגורל ושם סיימון נפצע ויונתן וארי יחד מסתכלים בלוחות וארי מגלה מי הוא - אביו של יונתן.

 

עונה שנייה

פרקים 61-87 (27 פרקים)

 

9 בדצמבר 2012 עד 22 בינואר 2013

 

יונתן מגלה על העיר האבודה - "גאליסיה" ומגלה שרק הוא יכול להציל את העיר ואנשיה משלטונה של זארדה ולהחזיר לחיים את כל האנשים שזארדה הקפיאה. בשביל לא לאבד את שלטונה על העיר שולחת זארדה את בנה אדוארד ("אדי"), שמתחזה לחניך בשם ברק הניס בעזרתם של דני ויונתן, לסכל את סיכויו של יונתן להגיע אל העיר האבודה. עם הזמן אדי מתאהב בדני והופך לבן זוגה עד שהיא מגלה שהוא בעצם הנסיך אדוארד, ונפרדת ממנו. דורי, שרוצה להתקבל לקבוצת מכבי בכדורסל, אך לא יכול מבלי להשיג ציון טוב בפיזיקה, עושה הסכם עם הוגו. הוגו יעשה את מבחן הקיץ בפיזיקה במקומו, ודורי יהיה בן זוגה של דפני, כדי שעדי לא תסתיר את הזוגיות עם הוגו. התוכנית מצליחה בהתחלה, ובמהשך דורי מתאהב בדפני ונהיה בן זוגה מרצון, אך לבסוף דפני ועדי מגלות על התוכנית בטעות ונפרדות מדורי והוגו. ליעם קורבן לתכנית נקמה באחיו שאותה מתכננת משפחת הפשע רואס. נטלי רואס מגיעה ביחד עם חייל המשפחה עילי בן שושן למחנה כדי להשיג את מירון דרך אחיו ליעם ולשם כך נהיית בת זוגו כדי שייספר לה היכן נמצא מירון. בסוף העונה מירון מגיע למחנה ונטלי ועילי מתכוננים לחטוף אותו. בסוף העונה השנייה מגלה יונתן את אימו קפואה בגאליסיה ומחליט לעשות הכל על מנת להציל אותה ולהחזיר אותה ואת שאר התושבים לחיים.

 

עונה שלישית

פרקים 88-116 (29 פרקים)

 

16 ביוני 2013 עד 31 ביולי 2013

 

בעונה השלישית מגלה יונתן שאם הוא יפעיל את היהלום ללא מגן גאליסיה, הוא יקפא בעיר האבודה. דני הופכת לנסיכת גאליסיה, במטרה לבדוק עם יש משהו שיכול להציל את יונתן מהגורל שמחכה לו בעיר האבודה. בעונה דורי עושה את מבחן הבגרות שלו בפיזיקה. דפני רוצה להכשיל את דורי, כדי לנקום בו על מה שעשה לה, והיא נהיית בת זוגו כחלק מהתוכנית. לבסוף היא מוותרת על ההחלטה, אך דורי מגלה זאת והם נפרדים. רונה, שחוזרת לגאליס לתקופה קצרה, נהיית בת זוגו של דורי. לבסוף, רונה מכשילה את דורי, כי היא רוצה שיטוס איתה חזרה ללונדון. כולם חושבים שדפני הכשילה אותו. מירון בורח מהמחנה ונטלי לא מספיקה לתפוס אותו. מירון חוזר להסתתר בבתי מלון עד שנטלי מצליחה לעלות על המיקום של מירון וחוטפת אותו ביחד עם האחים שלה והם סוחטים את ליעם שיחזיר את הזהב שמירון גנב להם אחרת הם יהרגו אותו. ליעם בעזרתם של יולי, יונתן וברק מצליח להשיג את הזהב ומחזיר אותו לאחים רואס וביחד עם יונתן מכין להם תוכנית שממנה הם לא יחזרו בחיים. בסוף העונה, יונתן יותר להציל את העיר האבודה, אך נתקל בבעיות. זארדה מאיימת שתהרוג את ארי, אביו של יונתן, אם לא ייתן לה את המגן. יונתן נותן לה את המגן והיא הורסת אותו, ומקפיאה את ארי. יונתן נחוש להציל את העיר, גם במחיר של קפיאה, אך לפני זה מדבר עם דני והם חוזרים להיות בני זוג. יונתן מפעיל את היהלום וקופא. כול הפסלים התעוררו, העיר ניצלת, ארי ורות, אימו של יונתן, חוזרים למחנה. הם מגלים לדני שהוא קפא, והיא בוכה עליו. בשניות האחרונות של הפרק רואים סצנה אחרונה שבה רואים את יונתן קפוא אך לרגע אחד הוא ממצמץ מה שנתן סוף פתוח לעונה השלישית.

 

עונה רביעית

פרקים 117-141 (25 פרקים)

 

16 במרץ 2014 עד 12 במאי 2014

 

למחנה מצטרף צוות חדש, "טורינו", שכולל את ארז, אודי, גילי ורותם, ובהמשך מצטרפת חניכה חדשה לגאליס, מאיה. כבר בפרק הראשון מתגלה כי יונתן חי באיבוד זיכרון, וחי עם רפאל ואנה שמתחזים למשפחתו. דני ודורי יוצאים לחפש את יונתן, ולאחר שמצאו אותו, יוצאים לחפש את "מעיין הנשמות". בהמשך העונה נינה מצטרפת למחנה, שלמעשה זאת אנה במסכה. במהלך העונה מראים את העבר של החניכים החדשים. רותם למדה בתיכון עם יולי, שהתעללה בה, ולכן רותם רוצה לנקום ומביימת סרט שבו משתפת את יולי. ארז ואודי נהגו באוטו ללא רישיון ועשו תאונה שבה נדרסה דנה חניכה לשעבר בטורינו והחברה הכי טובה של אודי. מאיה נקלעת לסכסוך ביניהם, ארז רוצה אותה כחברה זמנית עד שיזרוק אותה בסוף הקיץ, ולעומת זאת אודי מתאהב בה. ארז, שכועס על אודי, סוחט אותו על התאונה כדי לגרום למאיה לשנוא את אודי ולאהוב אותו. הוגו וגילי יוצאים לחפש את האמזונה כחולת החזה, ציפור שגילי שחררה. במהלך העונה קורים דברים לא צפויים, בסוף העונה, סודות נחשפים. גילי חולה במחלה ונשאר לה חצי שנה לחיות, מתגלה כי ארז הוא זה שדרס את דנה ולא אודי, ליעם מגלה שרותם משקרת ושהיא ויולי מכירות מבית ספר ולא מהמחנה, טיראן הוא זה שרוצה להעיר את 400 הלוחמים האכזריים בהיסטוריה בעזרת מעיין הנשמות וחוטף את רפאל ואנה, דני נפרדת מיונתן בגלל שהוא רוצה עוד הפעם לחזור להרפתקאות ונהיית חברה של דורי.

 

עונה חמישית

פרקים 142-166 (25 פרקים)

 

15 בפברואר 2015 עד 29 במרץ 2015

 

העונה החמישית נפתחת לפני כשבעה חודשים, היום בו יונתן השתחרר מהעיר האבודה, מתברר שאנה ורפאל העירו אותו בעזרת הבקובוקון עם מיי המעיין שטומסקי מצא וטיראן העיר את ״אקהרט טולה״ לוחמת אגדית עתיקה עם הבקובוקון השני של טומסקי. טולה וטיראן מעמידים פני טובים לפני יונתן שרוצים למצוא ולהשמיד את "מעיין הנשמות", כשלמעשה הם כולאים את רפאל ואנה במרתף תת קרקעי ורוצים למצוא את המעיין ולהשתלט על העולם. יונתן מגלה שטולה היא רוצחת אכזרית שחייתה לפני 440 שנים, ולכן מבין שטיראן וטולה הם לא מי שחשב ומתכנן להשמיד את המעיין בעצמו והוא יוצא למסע. בהמשך יונתן מחליט שהוא רוצה להפטר מהיעוד שלו לתמיד וסיגרט אומרת לו שכדי לבטל את יעודו הוא צריך להשמיד את המעיין. טולה רוצחת את רפאל, ואנה כדי למלא את צוואו של אביה מחליטה לעזור ליונתן להשמיד את המעיין ביחד עם דני ודורי. במהלך העונה טיראן משכנע את דורי לשטף איתו פעולה ולרגל אחרי יונתן ובתמורה טיראן יעיר לו את אחיו שמת. הוגו מארגן מאחורי גבה של גילי סרט המבוסס על חייה בכדי לזכות בתרופה היחידה שתציל לגילי את החיים, ואכן מצליח ומציל יחד עם זה את שאר 16 הילדים אך לבסוף מילי נגב שרת הבריאות לא מוכנה לתרום את התרופה. הוגו לא מוותר ומארגן מבצע יחד עם כל החניכים. מבצע זה גם נכשל אך ברגע האחרון ארז גנב את כל התרופות מהמשאית של מילי וכך גילי מקבלת את התרופה וניצלת. מאיה גויסה על ידי רשף לשוטרת סמויה כדי להפיל את אודי ולהכניס אותו לכלא, אך מאוחר מכן מתוודה אודי על כך שהוא דרס את דנה. לאחר מכן מנסה אודי בזמן שהוא בכלא יחד עם מאיה שמאמינה לו, למצוא הוכחות שארז הוא הדורס. ליעם מגלה שיולי למדה עם רותם ביימי בית ספר ושרותם הגיעה למחנה רק כדי לנקום ביולי. ליעם מצטרף לרותם בתכנית הנקמה שלה אך הוא שיקר לה בכדי לגלות מה היא זוממת נגד יולי כדי להציל אותה, שלבסוף בתצוגה רותם ודניאל חוזרים להיות בני זוג בזכות יולי ובשל כך רותם מבטלת את כל תוכנית הנקמה שלה ביולי ויולי מתקבלת לבית ספר של דורין פריבורג. בסוף העונה ארז מבין שאבא שלו והוא דומים מאוד ומבין את החומרה שבמעשים שלו ומתוודה למשטרה שזה הוא הנהג שדרס את דנה ואודי משתחרר מהכלא. יונתן מגיע למעיין הנשמות עם דורי ואנה ושם בגידתו של דורי נחשפת אבל ברגע האחרון יונתן מצליח להשמיד את המעיין. דני מגלה שבעצם היא בעצמה כוח היעוד של יונתן ומחליטה להפרד ממנו לתמיד ועוזבת למקסיקו כדי שיונתן לא יהיה יותר המיועד. ביום האחרון של המחנה יונתן מגלה שדני היא זאת שנותנת לו את כוח היעוד ובגלל זה היא ברחה. הוא מחפש אותה חצי שנה ואז מוצא אותה והם חוזרים להיות לבני זוג.

 

 

 

חניכים

בקיץ הראשון "צוות אולימפוס" התחרה נגד "צוות הרקולס", שלא הוצגו בו שחקנים. בקיץ השני הצטרפו חניכים ל"צוות אולימפוס" והוא נחלק לשתי צוותים, "צוות אכילס" (חולצות אפורות) בהנהגתו של אלכס, ו"צוות אתנה" (חולצות כחולות) בהנהגתה של נינה. בקיץ השלישי לאחר שעזבו רוב החניכים, "צוות אולימפוס" (חולצות כחולות) חוזר, ולמחנה הצטרף "צוות טורינו" (חולצות אדומות) שהמחנה הקודם שלהם נסגר בגלל תאונה. בשל ריבים בהמשך הקיץ השלישי, מיקה החליטה לערבב את הצוותים טורינו ואולימפוס וכעת שמותיהם הם צוות 1 (חולצות אדומות) וצוות 2 (חולצות כחולות).

 

 

בכל העונות

 

יונתן מיטרני (תובל שפיר) -
המיועד, נער חכם וסקרן. מגיע מבית האומנה למחנה גאליס. בן זוגה של דני, בנם של רות וארי ואחיה החורג של נינה. בבית האומנה הוא פתח את "אבן המשאלות", ועקב כך גם בקיץ הראשון במחנה, מצא את "לוחות הגורל" וגילה שארי הוא אביו. בקיץ השני במחנה היה ב"צוות אכילס", שחרר את העיר האבודה "גאליסיה", הציל את אמו ואת אנשי העיר, אך קפא והפך לפסל. בקיץ השלישי, מתגלה שהוא חי באיבוד זיכרון אצל רפאל ואנה, שמתחזים למשפחה שלו. בזכות דני, דורי וליעם הוא חוזר למחנה ומתחיל להיזכר מחדש. בהמשך מתאהב בדני פעם נוספת, הוא נסחף לחיפוש אחר "מעיין הנשמות", ועקב כך דני נפרדת ממנו. יותר מאוחר הוא מחליט להפסיק את החיפוש, ומחליט לוותר על ההרפתקאות והייעוד שלו. הוא חושב שכדי להיפטר מהייעוד הוא צריך להשמיד את המעיין, והוא חוזר לחפש אותו במטרה להשמיד אותו. במהלך החיפוש מתגלה כי הוא גלגול של שאר המיועדים. הוא מצליח להשמיד את המעיין, אך לבסוף הוא מגלה שדני היא כוח הייעוד ומחפש אותה גם אם במחיר של להיות המיועד, והם חוזרים להיות בני זוג.

 

 

דניאלה "דני" רובין (אליאנה תדהר) -
נערה טובה, יפה וחכמה. בת זוגו של יונתן ומגיעה עמו לגאליס. דני עושה כל שביכולתה לעזור ליונתן ולהגן עליו מפני החיפושים שלו. היא עזרה לו למצוא את "לוחות הגורל", ומשתדלת למצוא דרכים להגן עליו מפני שחרור "גאליסיה". בקיץ השני הייתה ב"צוות אתנה". בקיץ השלישי מגלה ראשונה שיונתן חי, ויוצאת לחפש אותו יחד עם דורי. בעזרת דורי וליעם הם מצילים אותו, והיא נהיית לבת זוגו שוב, ויוצאת איתו לחיפוש אחר "מעיין הנשמות". בסוף העונה הרביעית נמאס לה מהרפתקאות והיא נפרדת מיונתן ונהיית לבת זוגו של דורי. בעונה החמישית נתגלה לה כי דורי בוגד בהם, ושהיא גלגול אהובותיו של המיועד והכוח שנותן לו את היעוד. מאוחר יותר, היא מחליטה שתנתק איתו קשר כדי שיפסיק להיות המיועד, לטובתו. בסוף העונה מחליטה לטוס למקסיקו ולעבוד בבית הארחה לתמיד כדי להתרחק מיונתן, אך כעבור חצי שנה יונתן מוצא אותה והם חוזרים להיות בני זוג.

 

ליעם בן בסט (דניאל מורשת) -
חברו הטוב ביותר של יונתן שמגיע יחד עמו מבית האומנה לגאליס. אחיהם של מירון ואשל. עזר ליונתן בחיפושיו אחר "לוחות הגורל" ו"גאליסיה". בקיץ הראשון הוא בן זוגה של שרון. בקיץ השני הוא ב"צוות אכילס". הוא מסתבך עם האחים רואס בגלל אחיו, מירון. הוא נהיה בן זוגה של נטלי רואס, שמרמה אותו, אך כשהוא מגלה זאת הם נפרדים והוא הופך לחבר של יולי. בקיץ השלישי יחסיו עם יולי מתערערים בגלל רותם, והם נפרדים, אך הוא מנסה להחזיר אותה אליו ועוקב אחרי רותם במטרה להבין מה היא רוצה מיולי. הוא מרמה את רותם בכך שהוא לכאורה מצטרף אליה בתוכנית הנקמה, אך למעשה הוא הקליט אותה. לבסוף הם חוזרים להיות בני זוג.

 

דורי אהרוני (דניאל גד) -
בעונה הראשונה, חולה בקרישת דם. היה בן זוגה של יולי, ונוצל על ידה לטובת קמפיין שרצתה. התאהב ברונה ונהיה בן זוגה, ומאוחר יותר הם נפרדים. בקיץ השני הוא ב"צוות אתנה", לאחר שהבריא, הוא מנסה להתקבל לקבוצת הכדורסל מכבי, ולשם כך מנצל את דפני. מאוחר יותר הוא באמת מתאהב בה אך לבסוף הם לא נהיים זוג ובסופו של דבר הוא נכשל בבחינות הקבלה. בקיץ השלישי הוא עוזר לדני בחיפושה אחר יונתן ותוך כדי מתאהב בה. במהלך העונה נהיה בן זוגה אך גם נהיה קנאי אליה בכול מה שקשור ליונתן. הוא מצטרף לחיפושים אחר "מעיין הנשמות", אך לא מרוצה מכך שדני מסתכנת. הוא מתחיל לרגל עבור טיראן ובוגד בכולם, ובתמורה טיראן ייתן לו בקבוקון עם מי מעיין כדי להחזיר את אחיו שמת יואב.

 

יולי סער (שירן סנדל) -
נערה יפה ומפורסמת, דוגמנית השנה לשנת 2011. בקיץ הראשון היא בת זוגו של דורי, מנצלת אותו לטובת קמפיין וסוחטת את אחותה החורגת רונה. בקיץ השני היא ב"צוות אכילס". היא משתנה לטובה ופותחת בלוג לייעוץ לנערים ונערות. היא עוזרת לליעם להתעמת מול האחים רואס, מתאהבת בו והופכת לבת זוגו. בקיץ השלישי היא קורבן לתוכנית הנקמה של רותם, (בגלל מה שעשתה לה בתיכון) , אך ברגע האחרון המצב מתהפך והיא חוזרת להיות בת זוגו של ליעם.

הוגו (נווה צור) -
נער שמנמן אך מחונן, תמים וחסר ביטחון. בקיץ הראשון הוא מתאהב בעדי ונהיה בן זוגה. בקיץ השני הוא ב"צוות אתנה", ועוזר לדורי בתוכניתו להתקבל למכבי בכך שהם מנצלים את דפני, ויחסיו עם עדי מתערערים. בקיץ השלישי הוא משקר לכולם על הפרידה שלו ושל עדי, ומתיידד עם גילי. הוא מחפש איתה את ציפור האמזונה כחולת החזה, ותוך כדי גילי עוזרת לו לבנות ביטחון. מאוחר יותר הוא מתאהב בה, ומנסה למצוא פתרון למחלתה. לאחר שסרטון שהוא מפיק מצליח לעורר מודעות, גילי מקבלת את התרופה והם הופכים לבני זוג. לאחר שהיא לא מקבלת את התרופה, הוא מנסה למצוא דרך אחרת לעזור לה.

 

 

עונה ראשונה עד רביעית

חניכי הקיץ השני. מימין לשמאל: יולי, ליעם, נטלי, ברק, דני, הוגו, דורי, אלכס, עדי, דפני, הבמאי

נינה בראון (ליאור כהן) (עונות 1-4) -
בתה של עמליה, בתו החורגת של ארי ואחותו החורגת של יונתן. בקיץ הראשון היא שותפה לתוכנית ניצולו של יונתן לחיפושים אחר "לוחות הגורל". בקיץ השני היא ראש "צוות אתנה" ועוזרת ליונתן בחיפושים אחר "גאליסיה". היא הופכת להיות בת זוגו של אלכס. בעונה הרביעית עוברת לאוסטרליה.

 

רונה דיין (מור פולנוהר) (עונות 1,3) -
נערה טובה וחכמה, אחותה החורגת של יולי. בקיץ הראשון היא מצטרפת למחנה, נסחטת על ידי יולי, ומתאהבת בדורי. בקיץ השני היא נמצאת בלונדון במלגת לימודי מוזיקה. היא חוזרת באמצע המחנה כדי לנסות לחזור לדורי, ומצטרפת ל"צוות אתנה". בקיץ השלישי מסופר כי היא ודורי נפרדו שוב כי דורי לא יכל לסלוח לה על זה שהיא הכשילה אותו במבחן, ונשארת בלונדון.

 

עדי דנציגר (מאיה קורן) (עונות 1-3) -
בתו של השף דנציגר ואחותה של דפני. בת זוגו של הוגו. בקיץ הראשון מצטרפת למחנה בתור שפית ובקיץ השני היא הופכת לאחת החניכות במחנה ב"צוות אכילס". בקיץ השלישי היא לא מצטרפת למחנה לאחר הפרידה מהוגו, ועוזבת בעונה הרביעית בגלל שאביה לא הרשה לה לחזור למחנה עקב קפיאתו של יונתן.

 

אדם (בן אדם) (עונה ראשונה) -
חברו הטוב ביותר של דורי. היה חניך רק בקיץ הראשון. אביו הסתבך ונשלח לכלא וזה השפיע על חייו.

 

שרון (תמר עמית יוסף) (עונה 1-2) -
חברתה הטובה ביותר של יולי. בקיץ הראשון הייתה בת זוגו של רועי עד שנפרדו. בקיץ השני היא הייתה סוכנת ולא השתתפה במחנה. רימו אותה ושלחו לה תמונה שכביכול ליעם ויולי מתנשקים כשהיו שיכורים, ולכן היא נפרדת ממנו ומאוחר יותר טסה למקסיקו יחד עם רועי.

 

אדוארד "אדי"/ברק הניס (עמרי לוקאס) (עונות 2-3) -
נסיך גאליסיה, בנם של זרדה ואיקרה. מצטרף למחנה בקיץ השני ל"צוות אתנה" ומתחזה לחניך במחנה בשם ברק הניס, אך מניעיו האמיתיים הם למנוע מיונתן למצוא את "גאליסיה". הוא מתבלבל בדרך כאשר הוא מתאהב בדני ונהיה בן זוגה, אך הם נפרדים. עקב התאהבותו בדני הוא מורד באימו ומשתנה.

 

נטלי רואס/קידר (שני אטיאס) (עונות 2-3) -
בת למשפחת פשע. מצטרפת למחנה בקיץ השני ל"צוות אכילס". מגיעה למחנה גאליס בתור נטלי קידר על מנת לתפוס את מירון, אחיו של ליעם, שחייב כסף למשפחתה. כדי לתפוס את מירון היא מנצלת את ליעם והופכת לבת זוגו. בסוף העונה השלישית קופאת בגאליסיה עקב תחבולה של ליעם, ולא ידוע מה קרה לה לאחר מכן. בעונה החמישית מילי נגב דיברה על מר רואס וזה סימן שמשפחתה תופיע בשנית.

 

אלכס שמואלוב (מאור שוויצר) (עונות 2-3) -
ילד שמנת, בן עשירים. מצטרף למחנה בקיץ השני ונהפך לראש "צוות אכילס". אביו שלח אותו למחנה גאליס כדי לבדוק האם הוא ראוי לרשת את החברה המשפחתית וכדי להשתלט על המחנה ועל מסילת הרכבת הסמוכה לו. מנסה לנצח בתחרות השנתית באמצעות פריצה למחשב של ארי. משתנה והופך לבן זוגה של נינה.

 

דפני דנציגר (גאיה טראוב) (עונות 2-3) -
בתו של השף דנציגר ואחותה של עדי. מגמגמת וחסרת ביטחון. הצטרפה למחנה בקיץ השני ל"צוות אתנה". מנוצלת על ידי דורי כדי שיתקבל למכבי וכאשר היא מגלה את זה היא נוקמת בו. דפני עוזבת בסוף הקיץ השני בגלל שאביה לא הרשה לה לחזור למחנה אחרי שיונתן קפא.

 

גאיה (שירה נאור) (עונות 2-3) -

אחותו של וולקן. חיה בסתר בגאליסיה, ומתחבאת מפני זרדה ואיקרה שחושבים שהיא מתה. לאחר שיונתן גילה את העיר היא מצטרפת למחנה ל"צוות אתנה" ומצטרפת לחיפושים אחר "מגן גאליסיה", ונהיית בת זוגו של יונתן. מאוחר יותר זרדה מציעה לה לשחרר את אחיה מהקיפאון, גאיה מסכימה ומרמה את יונתן. למרות זאת, מוקפאת על ידה.

 

צוות טורינו

 

ארז בראל (עומר דרור) (עונות 4-5) -
מנהיג "צוות טורינו". חברו הטוב של אודי. מנצל בחורות לתקופה מסוימת ואז זורק אותן. היה הנהג בתאונה שבה דנה נדרסה, אך הוא החליף מקומות עם אודי כדי שאודי יחשוב שהוא אשם. הוריו גרושים, בעקבות כך שלאביו הייתה משפחה מהצד, ולכן הוא רכושני במיוחד ומעניש את אודי על כך. הוא כועס על אודי ורוצה את מאיה לעצמו, ובשביל זה סוחט את אודי למעלה מחודש בכך שהוא יסגיר אותו למשטרה על הדריסה. גנב את התרופה של גילי ונתן לה אותה ובכך הציל את חייה. ביום המשפט של אודי, עקב רגשות אשמה, הוא התוודה.

 

מאיה נוריאל (רוני דלומי) (עונות 4-5) -
חברה ב"צוות טורינו". קיבוצניקית יפת תואר וחכמה. מאוהבת באודי. מגיעה למחנה כמה ימים לאחר שהחל, ומצטרפת לצוות טורינו. נפגעה מאהבה בגלל בחור בשם איתמר שהכירה בקיבוץ ועזב אותה ללא סיבה. נמצאת במשולש אהבה יחד עם אודי וארז וגם כקורבן לסכסוך ביניהם. טובת לב שמתנדבת בזמנה הפנוי. במהלך העונה החמישית מגויסת להיות שוטרת סמויה במטרה להסגיר את אודי למשטרה. לאחר שגלה שלאודי לא הייתה בת זוג בשם נופר מעולם, ומבררת את העניין ומגלה על הסחיטה של אודי, ומתחילה לחקור שוב ומנסה להוכיח את חפותו, ונהיית בת זוגו שוב.

 

אודי קורמן (בן רביד) (עונות 4-5) -
חבר ב"צוות טורינו". טוב לב, מאוהב במאיה. הוא וארז היו מעורבים בתאונה שבה דנה נדרסה. בגלל תחבולותיו של ארז הוא מאמין שהוא הדורס, מכיוון שהיה חסר הכרה בתאונה. הוא נסחט על ידי ארז שמאיים שיסגיר אותו במשטרה אם לא יגרום למאיה לשנוא אותו, אף על פי שהוא לא הנהג. בעונה החמישית הוא מסגיר את עצמו למשטרה מתוך רגשות אשם, במהלך העונה התברר שהטראומה גרמה למוחו להדחיק את התאונה, אך לבסוף נזכר בה ומבין שלא הוא הדורס, אלא ארז. בהתחלה לא מאמינים לו, ומאוחר יותר מאיה חוקרת ומאמינה לו, והם חוזרים להיות בני זוג. במהלך העונה הוא כלוא ומחכה למשפט שלו. ביום המשפט, ארז הודה והוא השחרר.

 

רותם טישלר (מאיה שואף) (עונות 4-5) -
חברה ב"צוות טורינו". בתקופת בית הספר יולי התעללה בה, והיא קיבלה את הכינוי "רוטב", ובשיא גרמה לכך שחבר שלה, דניאל, שבו היא עדיין מאוהבת, ייפרד ממנה במחשבה שהיא גנבה ממנו פרויקט חשוב במדעים שיוכל לקבל אותו לתוכנית המצטיינים של הטכניון, ולגרום לבית הספר לעשות עליה חרם ולצחוק עליה. הגיעה למחנה על מנת לנקום ביולי, ובשביל זה שינתה את כל המראה החיצוני שלה. היא מנסה להפריד בינה ובין ליעם ולנפץ את חלומה להתקבל לבית הספר לאופנה של דורין פרייבורג. בעלת כתם לידה גדול על ידה אותו היא מכסה בצמיד. במהלך העונה החמישית, לאחר שיולי גורמת לדניאל לסלוח לה, היא הורסת את תוכנית הנקמה שלה ומונעת מיולי לעלות לתצוגה עם הדגם הגנוב, ונהיית בת זוגו של דניאל.

 

גילי אנג'ל (מיטל מיכאלי) (עונות 4-5) -
חברה בצוות טורינו. קלילה, מחוברת לטבע ואוהבת חיות. משחררת את קמע המחנה, ציפור בשם האמזונה כחולת החזה ולכן מחפשת אותה ביחד עם הוגו ומהלך החיפושים מתאהבת בו. חולה במחלה גנטית נדירה, אלפא 1 אנטיטריפסין, שמקצרת את חייה, כשהתרופה היחידה עולה מיליון וחצי שקלים ועליה לקחת אותה כל החיים, אחת לשנה. בגלל המחלה, נותרה לה חצי שנה לחיות, והיא משתדלת לא להיקשר לאנשים ומסרבת להיות בת זוגו של הוגו. הוגו גורם לכך שהתרופה תיתרם לה, ועקב כך הופכת לבת זוגו. התרופה לא נתרמת לה לבסוף, אך ארז גונב אותה והיא מקבלת אותה.

 

דנה שוורץ (יונית טובי) (עונות 4-5) -
הייתה חברה ב"צוות טורינו" עד שנפגעה בתאונת דרכים בה היו מעורבים אודי וארז. החברה הטובה ביותר של אודי ומכירה אותו מכיתה א'. עקב התאונה נותרת בכיסא גלגלים, ובמהלך העונה עוברת סדרת ניתוחים שאמורים לגרום לה לחזור ללכת, ולבסוף הניתוחים מצליחים והיא חוזרת ללכת.

 

צוות המחנה

 

מיקה (דנה פרידר) (כל העונות) -
בקיץ הראשון היא מדריכת צוות אולימפוס. אחראית ועובדת מצטיינת מתאהבת בבנימין והם מתנשקים. בקיץ השלישי הופכת למנהלת של מחנה "גאליס" בו בזמן שהיא מדריכה עקב עזיבת ארי לאוסטרליה, ונהיית בת זוגו של רשף.

 

ארי מיטרני/בראון (גיא זו-ארץ) (עונות 1-3) -
אביו של יונתן, אביה החורג של נינה ובן זוגה של עמליה. הבעלים של המחנה. איבד את זיכרונו בגלל סיימון. מנסה למצוא את "לוחות הגורל" כדי לדעת את עברו. בעונה השנייה ארי מגלה שיונתן בנו. ארי עוזב לאוסטרליה בעונה הרביעית.

 

עמליה בראון (הדס קלדרון) (עונה ראשונה) - 
אימה של נינה, ביתו של סיימון, בת זוגו של ארי ואימו החורגת של יונתן. רופאה במקצועה. אביה הקים את מחנה "גאליס". לאחר שסיימון נפגע היא עזבה ונסעה לטפל בו.

 

רועי (גל אמיתי) (עונה ראשונה) -
מדריך צוות אולימפוס, אשר ניהל רומן נסתר עם שרון. לאחר שארי ועמליה גילו על על הרומן הוא פוטר. מסופר שהוא ושרון חזרו לאחר שהיא נפרדה מליעם וטסו יחד למקסיקו.

 

בנימין "בן" ברג (תומר קפון) (עונה ראשונה) -
הילד הקטן ביותר בבית האומנה, אשר ביקש מאבן המשאלות ש"הכל יהיה רגיל", אך בליבו רצה להיות נער והפך לנער. חבר במסדר שומרי הסוד. מחליף את רועי אחרי שעזב, והופך למדריך צוות אולימפוס. מתאהב במיקה והם מתנשקים, נהרג מחומות במבצר אבל חוזר לגילו המקורי, בן 8.

 

 

מונחים חשובים:

 

לוחות הגורל - לוחות שמראים את העבר ומנבאים את העתיד.

הכדור - הכדור מראה את הזמן שלוחות הגורל התגלו ואיפה הם יהיו ביום התאריך.

תיליון גלגמש - תיליון שנראה כמו מפתח סול בצורת נחש. מי שעונד את התיליון אפשר לשלוט במחשבותיו בעזרת מטה.

העיר האבודה - גאליסיה - עיר אבודה, שהפתח שלה בלתי נראה. הייתה גן עדן עד שזרדה ואיקרה השתלטו עליה.

צמיד גאליסיה - מפתח הכניסה לגאליסיה שבעזרתו אפשר להיכנס בבטחה.

המניפה - המניפה שייכת למלכת גאליסיה (זרדה). ברגע שהיא מנופפת במניפה היא יכולה להקפיא אדם ולהפכו לפסל.

יהלום גאליסיה - יהלום הנמצא בעיר האבודה, אם המיועד (יונתן) יפעיל את היהלום כל הפסלים שקפאו יחזרו לחיים והעיר תינצל אך אם המיועד יפעיל את היהלום הוא יהפוך לפסל אבן בעצמו.

מגן גאליסיה - טבעת בצורת שריון שהמיעוד צריך לכבוש אותה בעת הפעלת היהלום כך הוא יוכל להשאר בחיים ולא לקפוא.

מעיין הנשמות - מעיין פלאי שמימיו יכולים לעיר את המתים.

מפתח ענח' - מפתח שפותח את מעיין הנשמות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תמונות בהמשך!

פיג'י

 

 

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב. לחצו כאן עכשיו כדי להירשם או להתחבר!

תגובות אחרונות

תאריך: 16/03/2018
הודעה:

טרה האתר הרשמי נפתח

firework03.gifFireworks-pr3.gif

וכבר קופונים

ועוד מעט...מנוים

אז היכנסו לטרה האתר הרשמי

תאריך: 10/03/2018
הודעה: 61ffab58cf85555023fbe33d5969b26c5aa3a1c4
מאת: ג'קי2030
תאריך: 08/03/2018
הודעה:

שווה לכם להיכנס לאתר למתבגרות!

(רק לבנות ☻)

יש שם הגרלות, תחרויות וכל מה שתרצו-יהיה!

אז לחצו על התמונה/המילה הצבעונית וקדימה- כנסו! כולנו מחכות רק לכן!

 

 

1104174665.jpg

היוש

תאריך: 19/01/2018
הודעה:

34277f143a32352041186cecc92a66795a608510

תאריך: 10/01/2018
הודעה:

 

נפתח אתר חדש!

 

אתר המעריצים הראשון מסוגו לכפולה!

1.5591510.3667143201.jpg

 

חדשות, עדכונים, תמונות, ציורים וכל מה שתרצו לראות-פה!

עמוד:
כניסות שונות: 98907
עמודים נצפים: 115726
האתר עודכן לאחרונה בתאריך 14/08/2017

האתר schweppes שוופס נבנה באמצעות מומו אתרים - בניית אתרים לילדים בחינם.
כל הזכויות שמורות ל ו \ או ליוצרי התוכן המקוריים. רוצים לבנות אתר בחינם? לחצו כאן עכשיו!
נתקלתם בתוכן פוגע? תוכן מפר זכיות יוצרים? לחצו כאן כדי לדווח לנו.